Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Noi posturi TV la Digi în anul 2022. Zvonuri despre acest subiect...

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
855 replies to this topic

#289
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014

 Aly25, on 16 decembrie 2016 - 09:58, said:

Poate vise vor introduce ăștia în grilă,nu mai sperați degeaba,ei se ocupă de tâmpenia de Digi Mobil și chiar de prostia de Digi Energy

niciunul din cele doua nu mi se pare o prostie. doar pentru ca tie nu-ti plac aceste servicii, nu inseamna ca sunt prostii sau tampenii !
culmea, parca ai prelungit pentru Digi Mobil, nu? Posted Image

#290
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005

 Aly25, on 16 decembrie 2016 - 09:58, said:

Poate vise vor introduce ăștia în grilă,nu mai sperați degeaba,ei se ocupă de tâmpenia de Digi Mobil și chiar de prostia de Digi Energy

De unde tot apareti? Iara ati dezertat?

#291
Aly25

Aly25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 979
  • Înscris: 28.04.2014
Da,Digi Mobil chiar mi se pare o prostie,am luat telefon nou în contract,dar în cutie surpriza,era o gioarță,revândută cel puțin a-2-a oară,cam asta înseamnă Digi Mobil cel puțin pt mine,iar prețul facturii crește de la o lună la alta.

#292
cipaul66

cipaul66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 26.08.2009
Sigur nu fumezi ceva ? Eu cred că da , altfel ți-aș recomanda o vizită la doctor - urgent !

#293
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
Inteleg sa mai ceara canale lumea care e abonata pe cablu digital, dar tu sau voi, ce mai stati domnule pe satelit la Digi? A spus respectivul ca Digi nu mai investeste in SATELIT! Adio HD-uri noi, bine ca uneori ce mai baga pe cablu digita (SD-uri) intra si pe satelit. Fa-ti un abonament separat pe satelit la o alta companie si ai rezolvat treaba.

Si la mine pretul difera la Digi Mobil, in functie de cate mesaje nationale trimit parintii mei. La cablu, telefonie fixa sau internet nu difera pretul facturii, asa ca mai lasa-ne.

Edited by cristinel07, 16 December 2016 - 14:14.


#294
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Komura, ce zici acum?

..........................

#295
carceanu

carceanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,438
  • Înscris: 10.07.2009

 megafanro, on 29 decembrie 2016 - 18:24, said:

Komura, ce zici acum?

..........................
Nu poate, pe acest cont este blocat...

#296
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017
dacă rds-ul este interesată și vrea să facă pachete suplimentare, atunci avem vreo șansă, dacă nu, eu NU cred, așteptăm programul H2, poate, poate atunci!

#297
Ovidon

Ovidon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 19.04.2010
Ambele le-am cerut prin telefon, la relatii clienti, chiar daca stiu ca H2 nu are momentan subtitrare in romana. Dar C&I are si este in grila Orange TV; am considerat ca doar prin cererile abonatilor vor tine cont de aceste doleante. Bineinteles ca primeaza numarul acestor cereri, cu conditia de a fi si posibile (executabile). Raman cu speranta ca vor fi introduse pana la urma si in grila Digi. Momentan ma satisfac urmarind postul ID Extra (in varianta HD) emis pa satelitul Thor.

Edited by Ovidon, 26 January 2017 - 15:22.


#298
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
H 2 cereți degeaba pentru că nu poate fi retransmis în România. Se va localiza din toamnă și abia atunci are rost să-l cereți. :)

#299
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 arbuneaionut, on 26 ianuarie 2017 - 16:49, said:


PS - azi am fost sunat de cei de la RCS referitor la o sesizare facuta in urma cu ceva timp.... de care uitasem...si nici nu ma asteptam sa ma ia careva in seama... sesizare referitoare la restul posturilor Discovery, AMC si TNT non-stop in grila de cablu... si duduia de la telefon imi spune ceva de genu sa mai am un pic de rabdare ca in viitorul apropiat se vor baga si aceste posturi alaturi de altele din marca Digi Posted Image ... Oare vor sa lanseze Digisport 5 si DigiFilm2 cum se zvoneste? Posted Image

așa se aude, că vor să lanseze Digisport 4 HD, Digisport 5 SD și HD, DigiFilm2 SD + HD !, exclus DIGI Info, DIGI ONE, DIGI TWO !, dar cred ca-i un simplu zvon !

#300
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
Astea se aud în fiecare an mai ales când cineva de pe forum are chef de postat aiureli. :lol:

#301
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Digi poate ar mai lansa canale tv dar pana atunci mai este Digi One de ani de zile tot il lanseaza dar nu se mai lanseaza la sport nar face alte canale numai ei se iau dupa Telekom unde au 6 Dolce Sport-uri (SD/HD) iar Digi ar vrea sa mai faca 3 canale de sport adica Digi Sport 4 HD ar trebui sa il faca si in HD are deja un an si 3 luni nu e nici bine sa ai canalele proprii toate in HD inafara de regionale asa ar cam trebui ca cu acesta sa aibe 4 canale de sport in SD si HD iar Digi Sport 5(SD/HD) va mai dura ani pana la lansare Digi Info trebuie sa fie lansat toti operatorii mari si chiar locali au un canal Info.Digi Film 2 (SD/HD) asta ar fi ca si cum sar lua dupa cinemax-uri care sunt tot doua in SD si HD aceste canale nu cred ca vor fi lansate vreodata.

#302
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
Digi One a existat numai în teorie, practic deloc. Până ce nu vedeți să se ceară o licență la CNA degeaba discutați despre el. Chiar dacă l-ar lansa nu s-ar deosebi cu nimic de restul. Dacă nu vii cu emisiuni care să facă audienți nu exiști. Digi 24 a fost o excepție pentru că din fericire mai sunt și persoane care nu se uită pe RTV sau Antena 3. RTV a ajuns pe locul 3 în lista must carry și asta zice tot (nivelul de cultură).

#303
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Digi One si cateva canale Digi ce nu exista sunt teorii.Daca ar fi sa bata Antena 1,PROTV ar trebui sa aiba emisiuni peste cele doua cum se mai zice pe aici Digi ONE,DIGI TWO,DIGI FILM2,DIGI SPORT 4 HD,DIGI SPORT 5(SD/HD),DIGI INFO nu vor exista numai daca se termina cu telefonia mobila.

#304
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
pai daca il localizeaza si ajunge ca fratele mai mare, mai bine nu !

#305
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 Fly_85, on 27 ianuarie 2017 - 21:51, said:

pai daca il localizeaza si ajunge ca fratele mai mare, mai bine nu !

nu cred că o să fie un program extraordinar, dar cine știe, oricum îl așteptăm după localizare în grila rds-ului !

#306
lupull

lupull

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 21.02.2007
Eu totusi dupa 10 ani de ab rcs stau si ma intreb :
- DE CE TREBUIESC ATATEA DUBLURI SD/HD ?
Ca sa numai scriu ca PRG TV DIGI REGIONALE sunt DE FAPT NATIONALE si astfel dintr-o grila ''stufoasa'' de peste 140 de prg tv , cred ca 50 de prg tv sunt ORI DUBLURI , ORI REGIONALE pe post de NATIONALE
Au receptoare hd care pot fi date la ab care inca mai detin crt-uri , asta ca sa poata receptiona si grila digitala pe langa cea analogica
Tv-urile mai vechi non-hd , dar cu tv tuner dvb-c oricat le-ai ''forta'' tot nu pot reda formatul hd la un raport 1:1 privind rezolutia
Dupa mine aceste vreo 50 de prg tv nu sunt altceva decat ''praf in ochii ab'' , vezi doamne ca ai peste 0 suta de prg tv , care de fapt sunt pe juamatate
Mai bine le-ar scoate si ar lasa doar variantele hd , fiindca au ''rezolvari'' pt toti ab indiferent de ce tv au respectivi si cu ocazia aceasta s-ar face destul loc pt alte prg tv in varianta hd
Cred ca numai in grila rcs-ului poti intalni atat de multe prg tv ''dubluri'' sd/hd , nu scriu ca celelalte dth-uri mioritice nu au si ele prg tv la fel , dar nu in numar asa de mare
As vrea sa stiu si eu macar ca idee , pe cati dintre noi/voi/ab ai rcs va ''ajuta/incanta'' aceste prg tv ''dublate'' sd/hd

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate