Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Recomandări firme pentru profile Salamander

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Teodora79

Teodora79

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 08.03.2016
Sunt din Timișoara și aș dori să va intreb dacă stie cineva vreo firmă serioasa de tâmplărie PVC care lucreaza cu profile Salamander?
Ce părere aveți despre Rollundfenster de pe Cetatii? Am fost ieri la ei pt. a-mi face un calcul pt. o fereastră și prețul mi s-a parut ok.
Sunt serioși în ceea ce privește montajul?


#2
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Cred ca la urmatorul pas vei recomanda tu firma aia cea mai buna de care ziceai ......

OOPS...... deja i-ai recomandat.....

Subtil......

Ca cei de la Taxe si Impozite....

Edited by keta, 19 March 2016 - 02:58.


#3
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,549
  • Înscris: 07.02.2003
Cum sa fie nou... e de mai multi ani. Garnitura buna merge in domeniu larg, turcismele se strica iarna, la ei nu e iarna calumea Posted Image Nu ai de unde alege garniturile, se fac in fabrica.
Si eu am de gand sa-mi pui vreo 6 ferestre si 2 usi exterioare la casa veche si am sapat dupa info.

Edited by andreic, 19 March 2016 - 04:02.


#4
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,025
  • Înscris: 24.02.2006

 Teodora79, on 19 martie 2016 - 01:08, said:

Sunt din Timișoara și aș dori să va intreb dacă stie cineva vreo firmă serioasa de tâmplărie PVC care lucreaza cu profile Salamander?
Ce părere aveți despre Rollundfenster de pe Cetatii? Am fost ieri la ei pt. a-mi face un calcul pt. o fereastră și prețul mi s-a parut ok.
Sunt serioși în ceea ce privește montajul?
raspund din nou la telefon Rollundfenster astia? cineva si-a montat de la ei termopane, a dat o gramada de bani, iar cand au inceput sa scartaie si sa nu se mai inchida bine geamurile respectivii au zis de 2-3 ori ca vin sa rezolve, dupa care pur si simplu nu  au mai raspuns la telefon.

#5
Teodora79

Teodora79

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 08.03.2016
Vai de mine!Mie mi-a făcut impresie bună.
Dar de Termo Sen ce stiti? Se află tot pe Cetatii, chiar lângă Rollundfenster, este fostul Qfort.

 freon112, on 19 martie 2016 - 03:15, said:

Prrofilul salamander este un profil nou pe piata cu calitati bune, mare atentie la tipul de garnitura. Sper ca stiti ca exista un ulei special pentru ungerea garniturilor in special iarna pt a nu se intarii. Referitor la intrebarea dvs eu zic ca sa incercati cu incredere acest tip de tamplarie. Eu lucrez in climatizare si am fost sa montez un aparat de aer conditionat si acel client acea montat acest tip de termopan. Cand am deschis fereastra am avut un sentiment de fermitate a feroneriei, se vede ca sunt facute bine de la prima vedere. Numai bine. Posted Image

Mulțumesc pt.sfat. :)

Edited by Teodora79, 19 March 2016 - 08:44.


#6
andrei_3d

andrei_3d

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.03.2008
Salutare,

Daca ati montat deja, puteti reveni va rog cu o impresie?  Caut si eu o recomandare pentru inchidere balcon, tot in Timisoara.
Multumesc!

#7
bobitzaaa

bobitzaaa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 23.02.2007
Iti recomand Mondasara. Am pus toata casa cu ei si sunt multumit. Atentie, nu foarte multumit :)

#8
Nu ma pricep

Nu ma pricep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 24.08.2006
Si eu sunt in cautarea unei firme serioase din Timisoara care monteaza Salamander.
bibitza de ce anume nu ai fost multumit?

#9
bobitzaaa

bobitzaaa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 23.02.2007
Doar niste maruntisuri nu mi-au placut. In rest ok. Poze de la mine sunt pe jurnalul de constructie casa dana4 pagina 111

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate