Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie
 

Ati vrea sa stiti cat mai aveti de trait ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#19
ianisgiovani

ianisgiovani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 05.03.2014
sa vezi atunci kamikaze...

#20
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,847
  • Înscris: 20.10.2015

 JurasikMan, on 17 martie 2016 - 14:46, said:

Ar fi util . Lasand la o parte conceptele filosofice, ar fi utila sa aflam , macar d.p.d.v. al genelor , ce speranta de viata maxima avem. Am putea gestiona mai bine timpul trait. Cand esti tanar , esti prost . ai impresia ca viata nu se termina niciodata si ca daca ai 20 de ani ....va dura o eternitate pana sa ajungi la 30 - 40 - 50 . Asta poate determina omul sa isi bata joc de timp. eu am invatat sa pretuiesc de exemplu ...libertatea , abia dupa ce a trebuit sa stau un an in armata. Pana atunci nu realizam ce inseamna . Daca as sti cat traiesc ( maxim ) mi-as gestiona cu mai mult cap timpul ramas. As trai altfel... .poate as trai mai bine ....sigur as trai mai intens .

Asta era o intrebare interesanta. Cum ati re-gestiona viata prin care trecut?

#21
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Oamenii sunt egoisti si cred ca multi ar face numai rau stiind ca sfarsitul este aproape. Imi vine in minte tampitul ala din segarcea, cel care avea sida si a vrut sa dea la toata lumea, fara numar...:D

#22
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Ar fi ceva daca masinaria iti spune daca mori de batranete sa la 25 de ani de cancer.
Ca asa daca stii ca dai ortu popi la 25 ani nu te mai chinui cu scoala, jobu etc, te pui pe distractie femei bautura si discoteca.

#23
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
Eu nu as vrea sa stiu anul, daca se poate masinaria asta sa-mi spuna locul.Nu voi trece niciodata, prin acel loc

#24
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,019
  • Înscris: 07.11.2006

 rafan, on 17 martie 2016 - 13:40, said:


Ca sa mai intreb: ce ai face daca stii si cate zile, luni, mai ai de trait....este cu totul alt subiect deja.

Io' sunt nemuritor precum Softpedia.

#25
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,489
  • Înscris: 19.04.2009
In primul rand: Nu exista moarte de batranete. Toate au la baza cel putin o afectiune cronica. TOATE!!!

In al doilea rand, e utopic. Subiect inchis.

Edited by lex404, 17 March 2016 - 15:44.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate