Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

nedumerire licenta bitdefender

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
dacianangelo

dacianangelo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 13.11.2011
Salutare

am gasit pe ebay licente bitdefender de vanzare la preturi de 5-6 lire

intrebarea mea este daca exista vreo metoda de a verifica online daca aceste licente sunt chiar valabile sau nu.
(am gasit si pe torente bitdefender si pentru activare nu e nevoie de crack sau adrese de email, doar pui key-ul pe care il gasesti intr-un fisier text si gata, ai licenta activa. Sau in cele de pe trente sa fie deja injectat crack-ul in kit-ul de instalare?)

deci daca as cumpara cum ma asigur ca acele key-uri primite sunt valabile?
multumesc

Edited by dacianangelo, 15 March 2016 - 19:38.


#2
bobo323

bobo323

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 12.06.2015
Uite un raspuns chiar de pe forumul lor:

Quote

The easiest way to check the validity of your license keys is via https://my.bitdefender.com
Create or login to an existing MyBitdefender account there > in the upper menu click on your email address > Products > Add License key > Submit.
Please note that by doing so, the number of days of a never used Bitdefender license key will not start the countdown. You will only see if the subscription is valid and when it expires.


#3
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Sa-ti pacalesti antivirusul e ca si cum ai incerca sa dai teapa bodyguardului. Ai antivirusi gratis, eventual chiar ce e inclus cu windows-ul e super-ok de la 7 incoace daca nu mai vrei un popup din cind in cind.

#4
dacianangelo

dacianangelo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 13.11.2011

View Postf300, on 15 martie 2016 - 20:04, said:

Sa-ti pacalesti antivirusul e ca si cum ai incerca sa dai teapa bodyguardului. Ai antivirusi gratis, eventual chiar ce e inclus cu windows-ul e super-ok de la 7 incoace daca nu mai vrei un popup din cind in cind.

ai inteles gresit, nu vreau sa il pacalesc. Eu am gasit licente la preturi mai mici decat in magazin si vreau sa ma asigur ca acele licente sunt reale/originale sau cum vrei sa le spui

#5
bobo323

bobo323

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 12.06.2015

View Postdacianangelo, on 15 martie 2016 - 20:06, said:


ai inteles gresit, nu vreau sa il pacalesc. Eu am gasit licente la preturi mai mici decat in magazin si vreau sa ma asigur ca acele licente sunt reale/originale sau cum vrei sa le spui
Ai fost ajutat de postarea mea de mai sus?

#6
dacianangelo

dacianangelo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 13.11.2011
da, deja era dat si like-ul la postare Posted Image
multumesc

doar ca acolo pe my.bitdefender nu imi arata licenta activa in acest moment iar daca intru pe central.bitdefender imi apare

Edited by dacianangelo, 15 March 2016 - 20:12.


#7
gigiipse

gigiipse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 700
  • Înscris: 14.04.2006
Iti dai seama ca mai intai trebuie sa plateasca ca sa primeasca licenta. Va multe astfel de oferte. Nu stiu ce sa zic. Pretul e suspect de mic dar si vanzatorii par ok. O fi buna, nu o fi? Zi-ne si noua daca incerci :)

#8
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Baga Bitdefender Free Edition ca isi face treaba destul de bine, plus ca nu te sacaie atat cum face varianta paid, Internet Security.
Pt Internet Security gasesti periodic licente gratuite pt 6 luni.

#9
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,906
  • Înscris: 07.11.2006

View Postdacianangelo, on 15 martie 2016 - 19:35, said:

Salutare

am gasit pe ebay licente bitdefender de vanzare la preturi de 5-6 lire

intrebarea mea este daca exista vreo metoda de a verifica online daca aceste licente sunt chiar valabile sau nu.
(am gasit si pe torente bitdefender si pentru activare nu e nevoie de crack sau adrese de email, doar pui key-ul pe care il gasesti intr-un fisier text si gata, ai licenta activa. Sau in cele de pe trente sa fie deja injectat crack-ul in kit-ul de instalare?)

deci daca as cumpara cum ma asigur ca acele key-uri primite sunt valabile?
multumesc

Eu nu as pune baza mare pe acele chei atasate in acele fisiere.
Ca fapt divers,folosesc suita BD Total Security din 2009.Licenta pe un an costa intre 40 si 60 de lei.Intotdeauna am avut un anumit bonus de timp.Cel mai mare l-am primit anul trecut,120 de zile.
Daca nu doresti sa cumperi licenta,urmaresti licentele gratuite,cum ti-au recomandat si altii.
Un site de gratuitati ar fi asta:
http://sharewareonsale.com/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate