Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Canale noi la Telekom?

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Inseamna ca Mooz Dance zboara de la UPC.

#20
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Pe HD Satelit unul a postat și altul a confirmat dar de fapt este o singură persoană adică tot ăla care a postat fantezia lui cu posturile "noi". M-a amuzat :lol:

#21
ptsct

ptsct

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 04.12.2015
,,...Vor fi si: T-Comedy,T-Drama, T-Action, T-Indian si T-Classic. T-Cinema1 si T-Cinema2 vor trebui platite pt a le urmari...''
Sa fie ....maine sau peste o luna sau la anul...cu plata sa fie ...asteptam cu interes  ( hai merge si peste doi ani sau cand o fi ... etc.).Pentru inceput  si cu un Cinema 1 , 2 ne-am multumi.

#22
florynhardcore

florynhardcore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 30.05.2015
Nu vi se pare ca T-Sport suna cam ciudat? Acum o luna a fost solicitat la CNA DS5 si DS6, iar DS3 si 4 isi vor modifica grila.Cum sa schimbe numele in T-Sport, dupa ce vor fi lansat canalele Dolce Sport 5 si 6? :)) P.S. TeleSport suna mai bine :D

#23
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,665
  • Înscris: 31.10.2013
Sau T Shirt !Posted Image Unii o sa pape r-ul 100%!

Edited by wolfynwo, 19 March 2016 - 18:25.


#24
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,176
  • Înscris: 15.07.2005

View Postmegafanro, on 14 martie 2016 - 00:47, said:

Să facem și un topic separat pentru transformarea posturilor TV Dolce în T-Sport.



se pare ca din toamna chiar vom avea TSport!!!!!!

#25
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017

View PostKalman2007, on 14 martie 2016 - 00:37, said:

Posted Image


Anonim
lucrez la telekom si vor fi introduse canale noi pe IPTV si pe Satelit: urmatoarele posturi vor fi: Minimax,Filmbox Family,Bollywood TV, DIGI24, Extreme Sports(pentru satelit) si in plus pe iptv: Megamax si AMC
Vor fi si canale HD(nu vor fi in pachetul HD) pt satelit: DocuBoxHD,Nat Geo People HD , Nickelodeon HD - pt IPTV : Motorvision HD, FashionBox HD si DW HD
Vor sterge cateva posturi pe satelit si pe IPTV: Shorts , BBC World News , TVE si Ginx
Intra pe satelit postul Private TV
Se introduc canale HD MaghiareL RTL Klub HD, M1 HD,M2 HD , Duna HD si M4SportHD
Din vara canale Dolce Sport 1,2,3,4 si Mooz Dance,Mooz HIts si Mooz Ro! se vor transforma inL
T-Sport One,Two,Three,Four : T-Music,T-Music Classic si T-Music Dance
Vor fi si: T-Comedy,T-Drama, T-Action, T-Indian si T-Classic. T-Cinema1 si T-Cinema2 vor trebui platite pt a le urmari... T-BungaBunga( Canal pentru adulti - intre orele 21:00 si 06:00) T-Desire(24 ore), T-Exotic- in partaj cu T-Action(intre orele 01:00 si 06:00)
T-Kids,T-Junior - pt copii, vor emite 17 ore zilnic

Sunt de acord, cu toate ca pare ceva utopic, cu exceptia faptului ca mi se par prea multe canale unguresti HD. Dintre canalele de pe „lista neagra” as lasa totusi Ginx. Legat de SHORTS, oare vor iesi ambele variante SD/HD? Acolo este trecut succint. CINETHRONIX nu este in continuare inclus in planuri??? Ce mi se pare a fi eronat in mesaj: din vara canale Dolce Sport 1,2,3,4 si Mooz Dance,Mooz HIts si Mooz Ro! se vor transforma inL T-Sport One,Two,Three,Four : T-Music,T-Music Classic si T-Music Dance. Este plina vara afara, si ar fi trebuit sa se auda mai multe zvonuri, inclusiv stiri oficiale (inregistrari la OSIM etc.) despre acest subiect. Oricum cu aceste lovituri T ar da lovitura de gratie tuturor operatorilor.

Edited by COS_TUG, 05 August 2017 - 21:35.


#26
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Ce canale ungurești multe în HD? :lol:

#27
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,163
  • Înscris: 22.02.2017
Asta era acum 1 an si... ce se reinvie topicul asta si de ce nu s-a inchis? :))

Ginx e singurul pe nisa lui, Shorts la fel. BBC World News nu are cum sa iasa pt ca se au bine cu cei de la BBC.

#28
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014

View Postdjmaxx, on 05 august 2017 - 21:17, said:


se pare ca din toamna chiar vom avea TSport!!!!!!
Sursa?

#29
calin7mihai

calin7mihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 892
  • Înscris: 17.02.2012
Astia de la telekom nu stiu cum sa iasa de pe piata din Romania. An de an le scade veniturile. E singurul operator de telecomunicatii care e in declin . Si asta de multi ani.
http://www.economica...nti_141672.html
http://m.zf.ro/busin...-un-an-16681864

Edited by calin7mihai, 07 August 2017 - 07:55.


#30
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Si daca pleaca Telekom, va reveni Romtelecom????

#31
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Stai liniștit, nu pleacă nicăieri. :)

#32
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017

View PostCOS_TUG, on 05 august 2017 - 21:34, said:

Sunt de acord, cu toate ca pare ceva utopic, cu exceptia faptului ca mi se par prea multe canale unguresti HD. Dintre canalele de pe „lista neagra” as lasa totusi Ginx. Legat de SHORTS, oare vor iesi ambele variante SD/HD? Acolo este trecut succint. CINETHRONIX nu este in continuare inclus in planuri??? Ce mi se pare a fi eronat in mesaj: din vara canale Dolce Sport 1,2,3,4 si Mooz Dance,Mooz HIts si Mooz Ro! se vor transforma inL T-Sport One,Two,Three,Four : T-Music,T-Music Classic si T-Music Dance. Este plina vara afara, si ar fi trebuit sa se auda mai multe zvonuri, inclusiv stiri oficiale (inregistrari la OSIM etc.) despre acest subiect. Oricum cu aceste lovituri T ar da lovitura de gratie tuturor operatorilor.

Legat de comentariul meu, nu vazusem data din 2016, fiind luat de valul noutatii utopice si de aceea imi cer scuze. Oricum, sa le fie rusine celor care posteazaastfel de minciuni pe diferite alte site-uri. Nu acesta este scopul acestor site-uri de tipul forum. Personal, eu am invatat multe lucruri noi prin raspunsurile date de voi la intrebarile mele despre TELEVIZIUNE, pasiunea mea si de aceea va multumesc

#33
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,176
  • Înscris: 15.07.2005
djmaxx, pe 05 august 2017 - 22:17, a scris:
se pare ca din toamna chiar vom avea TSport!!!!!!
si nu este o minciuna.asteptati pana in toamna\\\\\noiembrie2017!

#34
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,163
  • Înscris: 22.02.2017
Nu aveti nevoie de sursa din partea lui djmaxx. Luati.o ca informatie 100% adevarata si confirmata ;).

#35
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Nici n-am spus c-ar fi o minciuna. De regula, imi place sa gandesc despre oameni ca sunt sinceri pana la proba contrarie. Mi se pare doar putin ciudat faptul ca au decis sa schimbe numele postului acum cand se pare ca Telekom are ceva probleme. In orice caz, schimbarea nu poate fi decat buna, grafica Dolce Sport este veche si al naibii de urata. Poate gasesc si ei pe cineva care sa se priceapa. Posted Image

Edited by Remiliano, 08 August 2017 - 14:29.


#36
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,176
  • Înscris: 15.07.2005
v-am anuntat in exclusivitate si am avut dreptate
http://www.gsp.ro/gs...ort-518156.html

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate