Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Noua moda, barbatii au inceput sa poarte colanti!

- - - - -
  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#37
stormwatch

stormwatch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,772
  • Înscris: 18.04.2010
Mă, poate n-o să vă vină să credeţi, dar ăştia au parte de mai multă fofoloancă decît mulţi dintre voi. Cu ei, femeile se simt bine (sînt amuzanţi) şi în siguranţă. Or, cînd se simt în siguranţă, femeile sînt mai disponibile şi dpv sexual.

Am mai scris eu (mai demult) că problema homosexualităţii nu e una sexuală, ci socială, şi anume că modul de viaţă homosexual (nu vă gîndiţi doar la sex), cu plezirismul, je m'en fiche-smul (mă doare'n cur-ismul, traducere aproximativă) riscă să se răspîndească şi printre heterosexuali. Trendul viitorului nu mai e acela în care bărbatul trebuie să aducă bani în casă, fie feroce, să-şi apere familia şi neamul, etc, şamd., pentru că femeile se vor zbate tot mai mult să nu mai depindă de bărbaţi din punctul ăsta de vedere.

#38
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007
toate bune si frumoase atat timp cat este...bine si frumos, adica societatea si vremurile permit...istoria insa ne invata ca nimic nu este vesnic si ca civilizatiile, asa zis infloritoare, se duc si in sus dar si in jos, de cele mai multe ori in jos paradoxal din cauze interne (durutul in cur fiind printre cele mai importante). In rest toate bune.

Edited by alexpet, 08 March 2016 - 08:07.


#39
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016

View Poststormwatch, on 08 martie 2016 - 07:41, said:

Trendul viitorului nu mai e acela în care bărbatul trebuie să aducă bani în casă, fie feroce, să-şi apere familia şi neamul, etc, şamd., pentru că femeile se vor zbate tot mai mult să nu mai depindă de bărbaţi din punctul ăsta de vedere.
Da, se zbat prin pat...
Nu se va schimba treaba, nu s-a schimbat in mii de ani, nu se va schimba nici acum.
Si cele care au reusit sa aiba o stabilitate financiara, au obtinut-o prin aceleasi metode, desi nu le place sa recunoasca.

#40
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014

View PostMembruAnonim, on 07 martie 2016 - 23:56, said:

Egalitatea intre sexe.
Pe cand vedem barbati pe tocuri?

Barbatii au fost cei care ai purtat pentru prima oara tocuri in istorie.

Attached Files



#41
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008
Si barbatii care poarta colanti sunt fete de treaba!

#42
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
asta e cauza
http://forum.softped...e__hl__ activia

#43
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

View Postspider_zero_sapte, on 07 martie 2016 - 23:32, said:


Plus că l-ai deschis pe aria fetelor. Nu cred că doamnele și domnișoarele ar fi interesate de astfel de discuții.


Pai unde sa-l deschida?Se adreseaza doamnelor si domnisoarelor in totalitate.

View Postmareanmarian, on 07 martie 2016 - 23:23, said:


Ce fel de femei sunt atrase de un astfel mascarici?


#44
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008

View Posttom_1133, on 07 martie 2016 - 23:48, said:

Sa recunoastem ! nu te mai oparesti intre picioare cu pantalonii aia Posted Image

In plus poti pune in acel spatiu si un recipient in care sa se adune lichidul. :)

#45
aazz

aazz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 13.02.2012
voi v-ati tampit la cap eu port colanti si haine stramte din motive de ergonomie, indepartarea materialului inutil din cauza unor oameni ca voi numai prin casa...!!!!!!!cat cantareste un colant si cat un pantalon mai larg cu 10-15 cm!!!!!!!pantalon ce trebuie spalat etc

#46
trident

trident

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 15.01.2006
Intre o societate plina de macho razboinici si o societate din astia flower power imbracati colorat o aleg pe a doua, nu e nici o jmecherie sa iti dai in cap unul la altu, am tot facut asta de la inceputuri.

Eu sunt indiferent de cum se imbraca astia tineri, pot sa umble si goi pe strada, nu e treaba mea sa ii judec, sunt insa mai interesat sa vad cu ce se ocupa, ce creeaza, pentru ca astia asa prosti si feminizati cum poate sunt or sa faca viitorul in care o sa traim cu toti, si dupa cum se stie cine nu se adapteaza isi da blana... parca va vad pe stia care va dati macho ca ati fi in stare sa umblati doar in colanti doar ca sa nu muriti de foame.

#47
DianaXO

DianaXO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,819
  • Înscris: 09.12.2012
^ Gay detected :D,glumeam,fiecare e liber sa poarte ce vrea el,intradevar mi se pare cam absurd,dar sa incercam sa fim si noi mai pasivi,daca lor le place sa poarte fusta,cine esti tu sau eu sa ii judeci ?

#48
costica_smenarul_boss

costica_smenarul_boss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 01.11.2014
Colanti leggings la barbati? WTF ? Posted Image

#49
DraculescuDraculescu

DraculescuDraculescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 31.07.2015
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/aAmLOgEBidw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

0:13 - dreapta - baiatul in negru
0:19 - 0:25
cum mama dracului sa porti asa ceva?

la 1:13.... deja e greu sa faci diferenta intre el si o fata

Edited by DraculescuDraculescu, 08 March 2016 - 11:28.


#50
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,988
  • Înscris: 18.12.2007

View Poststormwatch, on 08 martie 2016 - 07:41, said:

Mă, poate n-o să vă vină să credeţi, dar ăştia au parte de mai multă fofoloancă decît mulţi dintre voi. Cu ei, femeile se simt bine (sînt amuzanţi) şi în siguranţă.

Cine drac se simte in siguranta cu un papitoi din ala?
Punem pariu ca incepe sa tipe ca o muiere daca vede vreun soarece sau se ascunde dupa tine daca se uita cineva urat la el?

P.S: sunt o ea, in cazul in care va intrebati :D

#51
DraculescuDraculescu

DraculescuDraculescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 31.07.2015

View Poststormwatch, on 08 martie 2016 - 07:41, said:

Mă, poate n-o să vă vină să credeţi, dar ăştia au parte de mai multă fofoloancă decît mulţi dintre voi. Cu ei, femeile se simt bine (sînt amuzanţi) şi în siguranţă. Or, cînd se simt în siguranţă, femeile sînt mai disponibile şi dpv sexual.

ma indoiesc ca intre unul care arata asa

[ http://www.centraldoatacado.com.br/photos/2147/original/Central-do-Atacado--1420032559-atacado-regata-masculina-fitness-big-man.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

si unul care arata asa

(click pe imagine pentru marire)
Attached File  a.png   1.78MB   55 downloads
sau asa
[ http://www.fashionbelief.com/wp-content/uploads/2012/10/Black-Skinny-Jeans-Guys-333x500.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/0f/82/91/0f8291d5256dfc928c832d69f8e43df3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

aia din urma ar avea vreo sansa in ceea ce priveste femeile

View PostAlexEn, on 08 martie 2016 - 11:36, said:

Cine drac se simte in siguranta cu un papitoi din ala?
Punem pariu ca incepe sa tipe ca o muiere daca vede vreun soarece sau se ascunde dupa tine daca se uita cineva urat la el?

P.S: sunt o ea, in cazul in care va intrebati Posted Image
cam asta`i si parerea mea
pur si simplu nu inteleg care-i logica in a arata ca o femeie daca esti barbat... chiar ca parca toti homosexualii s-au facut designeri de moda

Edited by DraculescuDraculescu, 08 March 2016 - 11:51.


#52
stormwatch

stormwatch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,772
  • Înscris: 18.04.2010

View PostAlexEn, on 08 martie 2016 - 11:36, said:

Cine drac se simte in siguranta cu un papitoi din ala?
N-aţi priceput, se simte în siguranţă faţă de el (că n-o să sară ca un cîine în călduri pe ea).

Pentru ceilalţi, există spray-ul cu piper.

#53
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,988
  • Înscris: 18.12.2007
De ce amesteci homosexualii in discutia asta? Sau ai impresia ca aia se imbraca asa?

#54
DraculescuDraculescu

DraculescuDraculescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 31.07.2015

View Poststormwatch, on 08 martie 2016 - 11:49, said:

N-aţi priceput, se simte în siguranţă faţă de el (că n-o să sară ca un cîine în călduri pe ea).

Pentru ceilalţi, există spray-ul cu piper.
ma cam indoiesc ca o fata/femeie o sa fie atrasa de unul care arata ca o fetita

tocmai ca in general femeile vor un tip care sa le inspire siguranta in ceea ce priveste relatia cu ceilalti

View PostAlexEn, on 08 martie 2016 - 11:50, said:

De ce amesteci homosexualii in discutia asta? Sau ai impresia ca aia se imbraca asa?
habar n-am cum se imbraca si nici nu prea ma intereseaza
ceea ce vreau sa zic este ca daca esti barbat... tre`sa arati ca un barbat nu ca o pi2d@

Edited by DraculescuDraculescu, 08 March 2016 - 12:06.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate