Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

iPhone SE 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
2224 replies to this topic

#613
olyghinea

olyghinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 19.02.2015
Poate a aparut vreo actualizare la aplicatia facebook si nu ai facut-o.

#614
Popybo

Popybo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 31.08.2009

 olyghinea, on 23 martie 2017 - 11:49, said:

Poate a aparut vreo actualizare la aplicatia facebook si nu ai facut-o.
Nu-mi scapa actualizarile dar am s-o fac, sa intru intr-o arie WIFi si vad ce se intampla.
Multam' !

#615
olyghinea

olyghinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 19.02.2015
Cu plăcere!

#616
Popybo

Popybo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 31.08.2009
Am rezolvat.
Am sters de pe telefon aplicatia Fecabook si am reinstalat-o iarasi, nici un efect, am reluat procedura si tot asa. Dupa cateva ore am dat iarasi cautare Facebook in App. si ce credeti ca vad, "Actualizare", dau pe ea si abia atunci a facut upgrade-ul timp de vreo 20 minute iar acum functioneaza normal, inclusiv ma notifica cand primesc ceva pe wall, lucru care nu s-a mai intamplat de aproape un an.
Verific saptamanal App.ul pentru a vedea ce upgrade-uri se mai cer la utilitare si le fac de fiecare data, implicit Facebook, dar chiar nu inteleg ce a vrut de data asta, se pare ca eu un upgrade pe bune la el nu mai aveam de luni bune.

#617
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Doar de curiozitate...ai idee cati mb/gb aveai cache la aplicatie? Eu nu sunt genul care sa mearga la news feed si doar sa dau scroll sa vad ce se intampla, dar se aduna foarte mult cache, si chiar daca am spatiu, nu imi place ideea asta si am sters aplicatia. Si nu imi place sa o reinstalez la fiecare 2 saptamani. Nu ca e greu, dar ideea in sine e stupida

#618
Popybo

Popybo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 31.08.2009

 R10, on 24 martie 2017 - 11:20, said:

Doar de curiozitate...ai idee cati mb/gb aveai cache la aplicatie? Eu nu sunt genul care sa mearga la news feed si doar sa dau scroll sa vad ce se intampla, dar se aduna foarte mult cache, si chiar daca am spatiu, nu imi place ideea asta si am sters aplicatia. Si nu imi place sa o reinstalez la fiecare 2 saptamani. Nu ca e greu, dar ideea in sine e stupida
Imi pare rau dar nu cunosc. :(

#619
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016
Ce setare gresita am facut in telefon , astfel incat nu mai pot primi apeluri când sant in roaming ? Pot doar sa apelez .

#620
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Dă-i un restart, poate își revine.

#621
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Ca fapt divers, săptămâna asta am stat/tranzitat 3 țări și nu am avut nici un fel de problema. Sunt pe Orange și am activate opțiunile roaming și internațional.
Și încă ceva, semnal(ca putere ma refer) cum am avut zilele astea nu am avut niciodată în România.
Attached File  IMG_1749.JPG   115.61K   129 downloads

#622
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016
Am rezolvat . Problema a fost de la operatorul din Ro , cine stie ce bifa nu era pusa la locul ei.

#623
nutu444

nutu444

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 05.07.2015

 R10, on 17 martie 2017 - 11:53, said:

Poti incerca sa resetezi setarile de retea, dar nu cred ca se va rezolva problema

Am rezolvat problema cu notificarile...am schimbat telefonul si acum pe asta nou merg...

#624
sir_irwin

sir_irwin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 04.09.2014

 R10, on 23 martie 2017 - 11:09, said:


Ai scris iphone 6 SE, dar banuiesc ca vroiai sa scrii iphone 5 se
Corect ar fi doar iphone SE (special edition) o fi el mic dar este destul de cool.

#625
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014

 sir_irwin, on 05 aprilie 2017 - 16:10, said:

Corect ar fi doar iphone SE (special edition) o fi el mic dar este destul de cool.
Este foarte cool! ��

#626
punktnet

punktnet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,838
  • Înscris: 07.09.2007
Am primit si eu unul de la firma. Este foarte mititel si ma cam obisnuisem cu alea mari.
Inca o chestie, i-am facut update la ios, e de rau?

#627
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014

 punktnet, on 13 aprilie 2017 - 07:48, said:

Am primit si eu unul de la firma. Este foarte mititel si ma cam obisnuisem cu alea mari.
Inca o chestie, i-am facut update la ios, e de rau?
Bineînțeles ca nu...dacă ți-au dat un SE ca si telefon de servici înseamnă ca ai i firma mișto! ;)

#628
punktnet

punktnet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,838
  • Înscris: 07.09.2007
Este misto, da.
Oricum, este primul iphon' gen si ma uit ca magarul la lucerna, nu prea inteleg nimic...

#629
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Doar butoneaza-l, vei vedea ca totul e foarte simplu si bine organizat

#630
punktnet

punktnet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,838
  • Înscris: 07.09.2007
Uuuuuu, tine bateria bine de tot la el :)
Deci, imi place aia cu live photos, organizarea nu este asa flawless dar ma rog. Customizabil - zero. Io, mare fan android raman dar asta mic are asa un farmec aparte, cred ca fiind mai mic de acolo i se trage. Este bun pentru business dar cred ca doar atat. Ah, si daca vrei sa iti faci zece mii de selfies cu tot atatea efecte si filtre, da, acolo exceleaza.
Nu-mi pare rau ca am ales la vremea lui un S6 in defavoarea iphonului.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate