Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

Ce jocuri de mobil faine va mai jucati? (Recomandari jocuri mobil)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sebastianmara

sebastianmara

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 19.01.2016
Salutare,

Lucrez impreuna cu 2 prieteni la o aplicatie de mobil pentru gameri in care vrem sa includem cele mai bune jocuri de mobil. Voi ce jocuri faine va mai jucati?

Sunt cel mai interesat de jocuri oarecum obscure, dar super faine. De preferat jocuri gratuite care au nu mai mult de 5-10 milioane de download-uri pentru ca nu vrem sa includem chiar cele mai cunoscute jocuri, ci jocuri practic necunoscute, dar super faine.

Apoi, noi vom descarca jocurile reomandate, ne inregistram in timp ce jucam si le includem in aplicatia noastra de game discovery.


Merci mult!


Daca vreti sa testati aplicatia la care lucram gasiti o varianta Beta de Android: https://play.google....erworld.gamegif
Avem si un trailer video: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vGX8CzbgvbA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
tibi_filip

tibi_filip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 480
  • Înscris: 24.05.2015
Acum ma joc Traffic Rider, nu stiu de ce imi place...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0FimuzxUiQY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
bogd_an

bogd_an

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 15.07.2009
Am jucat si eu Trafic Rider, dragut,
Ma joc pe buda Ba Cristi de cateva zile, in rest niste Angry Birds, chiar daca am pierdut sirul ultimelor jocuri, niste 2048 cand trebuie sa astept la vreo coada sau ceva, un pic de Plague Inc., niste Chess si cand am chef sa ma stresez bag un pic de Extreme Landing, asta iti macina nervii usor-usor.

Nu prea ma mai omor asa mult cu jocurile, desi e paradoxal, cand aveam telefoane mai slabe umpleam momoria cu toate prostiile care se vedeau pixelate, acum pe 5S nu mai am chef asa mult de jocuri, desi platforma e destul de potenta.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Spor cu aplicatia!

#4
seVes

seVes

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 21.01.2016
De ceva vreme joc "Loop" ,am mai incercat "League of Evil" si acum imi ocup timpul cu "quadropus". Inainte am mai incercat si "Swordigo".

#5
sebastianmara

sebastianmara

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 19.01.2016

View Posttibi_filip, on 19 februarie 2016 - 12:41, said:

Acum ma joc Traffic Rider, nu stiu de ce imi place...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0FimuzxUiQY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Nice! Am jucat si eu Traffic Rider pana cand n-am mai putut sa trec mai departe fara sa platesc:)

View PostseVes, on 19 februarie 2016 - 17:05, said:

De ceva vreme joc "Loop" ,am mai incercat "League of Evil" si acum imi ocup timpul cu "quadropus". Inainte am mai incercat si "Swordigo".

Pe astea nu le-am jucat inca, dar ma pun pe treaba. Merci de sugestii:)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate