Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Solutie Backup pentru Server Linux

Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa
 Reciclare hard disk-uri defecte v...

Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...
 Probleme martorii de bord Opel Me...

Opel Astra K sau Skoda Octavia 3?...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma
 Buget de vis: ce caravana sa aleg...

Caut un VPN gratuit si un Antivir...

ajutor VPN

Sfaturi montaj folie antivapori l...

GoPro hero 4

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

ozzyboy

ozzyboy

Active Member

• Grup: Members
Vă salut,  
Zilele astea vreau să-mi achiziționez o cameră de acțiune,  însă doresc să o folosesc și pe mașină în parbriz când plec la drum.
M-am gândit și am de ales intre hero 4 black și hero 4 session. Aș opta mai mult pentru Hero 4 session,  datorită prețului foarte bun față de black.
Acum,  nedumerirea mea este următoarea.... Vreau să știu exact dacă Hero 4 session,  suportă încărcare în timp ce filmează...  
Pe site-ul oficial zice că ar merge,  totuși am citit pe nush mai știu pe unde ca nu ar merge....  Poate mă lămurește cineva care are camera, hero 4 session.

foxbat

foxbat

Guru Member

• Grup: Senior Members
black.uita de session

ozzyboy

ozzyboy

Active Member

Știu, dar...
Am habar care este diferența între ele, nu mă interesează mai mult decât full HD,  însă una este 1700 și altfel sună 970.  Ca scop principal mă  interesează să  funcționeze  pe mașină și apoi să o pot folosi pentru ieșirile mele, care nu vor fi prea multe din cauza serviciului.

Deci....  Știe cineva dacă Hero 4 session filmează in timpul încărcării?
Am atașat și link cu răspunsul oficial....
http://gopro.com/sup...-while-charging

ozzyboy

ozzyboy

Active Member

Am primit răspuns pe forumul oficial,  DA ,  Hero 4 session poate înregistra în timp ce se încarcă...
Am comandat-o,  acum să vedem dacă corespunde așteptărilor mele.

Edited by ozzyboy, 20 February 2016 - 00:26.

Sorin Nedelcu

Sorin Nedelcu

Member

Am luat si eu un hero 4 Black Edition,fratilor este avion.Inca nu stiu sa o folosesc la capacitate momentan si zace linga 2 DSLR-uri.
Stie cineva un ghid bun pentru GO Pro 4?

NNorbi

NNorbi

Junior Member

Salutare.
Am tot citit diferentele intre Hero 4 silver si Hero 4 black. DIferenta fiind considerabila la pret, pana acum.
Pe toate site-urile diferenta maxima intre cele doua modele este de 400 lei.
VOi filma amator, in concedii si la ocazii, dar pentru 400 lei zic ca merita modelul Black. Sau nu?
Pareri va rog..

olixandru

olixandru

Junior Member

Salutara, eu am un GoPro Hero 4 Black, am ales acest model pentru ca pana sa apara Hero 5 era singurul care filma cu 120 fps in FULL HD, asta daca iti doresti sa editezi filmele in slow motion. Ce este drept ca sa poti filma cu 120 fps o sa ai nevoie de multa lumina. Nu sunt un profesionist si camera a fost cumparata mai multe pentru excursii.

Aici aveti ultimul meu clip filmat cu GoPro Hero4 Black in februarie 2017 [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9bxnzQ4cpO8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] iar mai multe filmulete filmate cu GoPro gasiti accesand acest canal de YouTube https://www.youtube....CFtL0wuw/videos

Edited by olixandru, 21 February 2017 - 17:18.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate