Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Sony BDP-S7200

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Cara07

Cara07

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.02.2016
Salutare la toata lumea ,nu de curand am achzitionat un blu-ray player  sony bdp-s7200 dupa lungi cautari pe tote forum-urile    
Imi trebuia un blu-ray sony pentru ca TV este sony si sistemul home cinema  este sony  deci lipsea un  blu-ray .
Pana la urma m-am hotarat sa ii iau de pe  eBay  ma costat 280£ nou ,
Problema este ca de doua zile tot butonez la el si nu reusesc nici cum sa pun subtritrea la nici un film ,citeste tot de pe USB dar fara sutritrare .Exista vreo solutie pentru aceasta problema ? Multumesc

#2
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,554
  • Înscris: 01.02.2007
Daca subtitrarea are EXACT aceiasi denumire ca fisierul video si nu o ia automat si nici nu ai incarcare manuala (se poate sa fie la optiuni dupa ce deja ai dat drumul la video) atunci s-ar putea sa nu recunoasca subtitrari externe. Atunci singura varianta ar fi sa scrii subtitrarea peste film, sunt programe free pt asa ceva.

Edited by dacibesti, 10 February 2016 - 08:35.


#3
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,614
  • Înscris: 06.03.2005
In timpul redarii apasa tasta "subtitle" de la telecomanda, playerul va afisa consecutiv subtitrarile gasite, la fiecare apasare alta daca sunt mai multe limbi.

#4
Cara07

Cara07

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.02.2016
Am incercat mai multe filme ,subtritarile  si video sa fie la fel  nici un rezultat cand apas "subtitle", I'm apare un mesaj "Thi operation is currently prohibited"singurul rezultat a fost bag area subtritrari in film care a durat 1h :30 m  ,cea ce ma face sa renunt la player  sa il vand sa imi iau alta marca situ eu:Lg,Panasonic ,Samsung,
Poate imi recomandati voi  unu capabil tot cu 4k Upscale  (bani nu sunt o problema)Multumesc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate