Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Far Cry Primal (2016)

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
The launch splash screen is great. I especially enjoyed the "Oops" message as a way of telling me thats as far as I would get in the game.

Lolo

#20
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009
:lol:


Eu nu înțeleg, doar au si ăștia testeri chiar si pe Steam. Ce naiba...


Ce bine, eu il pot cumpara doar după ce ma întorc din concediu, acuma plec :lol:

#21
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Cred ca au facut atat de bine protectia denuvo ca nici celor care il cumpara nu le merge.

Edited by gerbil, 01 March 2016 - 18:42.


#22
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016
http://www.metacriti.../far-cry-primal

Momentan, inca se mai scriu recenzii, dar cert e ca notele nu sunt stralucite.
La userscore insa, are media 2.  

E clar, move on!

#23
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016
Umflatii  de la Gayspot i-au dat nota  8

http://www.gamespot....w/1900-6416361/

THE GOOD
Cohesive, foreboding world
Tense focus on survival
Creative Beast Master abilities


THE BAD
Repetitive combat
Limited weapon set



Trololo, astia nu stiu ce inseamna "survival", se vede ca n-au prea jucat jocuri de genu'. Bine ca   evit  de obicei  jocuri  care au combat repetitiv si un set limitat de arme.

Edited by BB-8, 02 March 2016 - 22:07.


#24
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009
Lasa ca nici tu nu esti prea departe.
Eu unul nici nu-ti mai citesc reviews, is prea deplasate si prea cu ura scrise.

#25
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016

View Postlex404, on 02 martie 2016 - 22:09, said:

Lasa ca nici tu nu esti prea departe.
Eu unul nici nu-ti mai citesc reviews, is prea deplasate si prea cu ura scrise.
Poate  pentru ca sunt   la obiect ?

Edited by BB-8, 03 March 2016 - 08:53.


#26
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016
Banuiesc ca o sa-l cumperi si la un pret maricel (sa sprijini in continuare  tepele date de Ubi), chit ca are aceeasi harta cu Tibet din Far Cry 4 Posted Image   la numai 60 euro Posted Image
http://screenshotcom...mparison/164105


Far Cry  Primal  cica se desfasoara in Europa Centrala, undeva prin Ungaria, dar harta  seamana 100% cu Tibetul ca relief . Dar cine stie, o fi de la deplasarea  continentelor.... si poate ca pe la 10000 BC Tibetul era unde este  Ungaria astazi      Posted Image

Edited by BB-8, 03 March 2016 - 09:33.


#27
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009
Nu il iau la 60 stai liniștit. Acum is in concediu la vreo 1200km de casa, seci nu o sa ma joc (deși pot via Tableta)

Nu ești la obiect, si de asta sa stai liniștit :lol:

#28
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/IuAwK3hxclg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#29
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016

View Postseby318, on 25 martie 2016 - 13:44, said:

Double B, vad ca esti un "bun critic de jocuri", asa ca tare as fi si eu curios sa aflu ce jocuri ai jucat pana acum, eventual sa le fi si terminat.
Esti cam off-topic, nici nu ar trebui sa-ti raspund, dar in fine.  
Am terminat fix jocurile la care am scris recenzii pe aria asta la jocurile   din ultimii 5 ani pe care nu le-am apucat sa le joc.  

Ce este aparut in anul curent, adica in  2016,  nu joc  , ci urmaresc stiri, clipuri, recenzii, pareri,  si abia la sfarsitul anului o sa cumpar vreo 4-5 jocuri pe care le consider "GOTY"sau  cele mai bune  din fiecare gen . Cum timpul liber e pretios si viata e scurta, prefer sa joc strict ce-i de calitate, asa ca ma informez dinainte, chit ca imi ia si un an. Prefer apoi sa cumpar jocurile la pachet complet, cu toate DLC-urile  incluse  ( desi politica asta de marketing de a vinde jocurile pe bucatele ma face sa borasc Posted Image ), plus ca nu vreau sa joc jocurile la lansare cand se stie ca atunci au buguri si dureaza cateva luni pana cand jocurile  sunt reparate de patch-uri (asta e, s-au dus vremurile cand jucai un joc complet, finisat si pus la punct la lansare)

Pana acum, doar  Rise of the Tomb Raider si XCOM 2 ma tenteaza sa le cumpar.  The Division mi se pare cam "meh" din ce am observat (oricum m-am jurat ca nu  o sa cumpar nimic de la Ubisoft de cand cu teapa de  Watch Dogs), Hitman 6 pe episoade e o bataie de joc la adresa gamerilor old-school, iar Far Cry Primal  ....e doar un reskin de Far Cry 4, si unul  tare plictisitor .

Edited by BB-8, 26 March 2016 - 11:27.


#30
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Am cumparat si eu jocul ieri de la Emag. Bineinteles ca dvd-urile nu merg, sta si le invarte dvd-romul de ii vine rau si degeaba. Pacat ca isi bat joc si fac lucruri de mantuiala, chiar daca se poate lua de pe net, practic iti vand un gunoi, mai bine dadeau doar hartia si aia era. Ma rog, l-am luat de pe uPlay si merge. Mie imi place, nu stiu de ce se tot vaita lumea ca nu e joc bun ca etc. Imi place mai mult decat celelalte din serie. Daca era cu altceva decat preistorie, nu imi mai placea, dovada o face Far Cry 4 pe care nici nu l-am mai jucat. Se misca incredibil de bine chiar si cu texturile HD activate, desi nu am o racheta de pc. Ceea ce nu inteleg, in cutia jocului am avut si o hartie cu seria pentru dlc  Legend of the Mammoth, am bagat serialul in Uplay insa nu s-a intamplat nimic, nici macar mesaj de eroare. Si daca dau in Uplay la dlc-uri apare ca am doar HD pack instalat. Poate stie cineva, cum fac sa dau de el?

Edited by gerbil, 13 April 2016 - 11:09.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate