Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Comenzi telefoane pe C-T

- - - - -
  • Please log in to reply
1827 replies to this topic

#433
silviu_90xxl

silviu_90xxl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 27.01.2007
Nimic nou.Vodafone trage de timp cu comenzile.
Oricum interesanta faza cu contractele intre companii.
Sa le iasa pe nari amenzile si toate cele

View PostCatalincata180, on 12 februarie 2016 - 15:58, said:

Dar unde sunt persoanele cu comenzi din data de 19,20,21,22? Se pare ca le-au ajuns comenzile.


Nu mi-a ajuns comanda nici macar vreun semn

#434
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,146
  • Înscris: 15.05.2008
eu am comenzi date dupa data de 22 inclusive si sunt cateva,NU AM PRIMIT ABSOLUT NIMIC

#435
snakemic

snakemic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 27.08.2007

View PostCatalincata180, on 12 februarie 2016 - 15:58, said:

Dar unde sunt persoanele cu comenzi din data de 19,20,21,22? Se pare ca le-au ajuns comenzile.


Eu am din 22, si nu a ajuns nimic.

#436
andreistamate

andreistamate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 07.01.2016

View PostCatalincata180, on 12 februarie 2016 - 15:58, said:

Dar unde sunt persoanele cu comenzi din data de 19,20,21,22? Se pare ca le-au ajuns comenzile.
Eu am primit nimic! Si mai stiu 2 prieteni care tot asa nimic.

#437
asincancu

asincancu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 27.02.2011
Despre comenzi mai bine  vorbim la inceputul  lui Martie atunci incep sa treaca cele 37 zile ...ca deja am dezbatut problema din toate unghiurile si intodeauna este ca " ei"..

#438
georgianamirianu

georgianamirianu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 09.07.2015

View PostCatalincata180, on 12 februarie 2016 - 15:58, said:

Dar unde sunt persoanele cu comenzi din data de 19,20,21,22? Se pare ca le-au ajuns comenzile.
Stai linistit,ca nu a ajuns nimic,cel putin de pe 21 ian., si nici nu va ajunge...prea curand!

View Postasincancu, on 12 februarie 2016 - 16:34, said:

Despre comenzi mai bine  vorbim la inceputul  lui Martie atunci incep sa treaca cele 37 zile ...ca deja am dezbatut problema din toate unghiurile si intodeauna este ca " ei"..
Si sa vezi ce de livrari vor face in martie din on line-ul normal,ca vin 1 martie,8 martie,sa vezi ce "ocupati " si plini de comenzi  si livrari vor fi atunci...nu pentru noi fireste...Asteapta tu linistit martie si ..."livratu'comenzii".

#439
asincancu

asincancu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 27.02.2011

View Postgeorgianamirianu, on 12 februarie 2016 - 16:42, said:

Stai linistit,ca nu a ajuns nimic,cel putin de pe 21 ian., si nici nu va ajunge...prea curand!Si sa vezi ce de livrari vor face in martie din on line-ul normal,ca vin 1 martie,8 martie,sa vezi ce "ocupati " si plini de comenzi  si livrari vor fi atunci...nu pentru noi fireste...Asteapta tu linistit martie si ..."livratu'comenzii".
Nu mai am nici un fel de asteptari de la ei.

#440
georgianamirianu

georgianamirianu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 09.07.2015
Astazi am incercat sa port o discutie cu unul din operatorii de la *222 pe aceasta tema,insa dupa obisnuitele scuze cu nr de comenzi a inceput sa-mi reproseze pe un ton rastit,ca eu nu mi-am incarcat cartela de aproape 3 luni,asa ca ar trebui sa ...tac se subintelegea.Tot ii tragea in continuare dupa aia ca e o promotie citez"gratuita"a vdf. .A insistat asupra acestui cuvant "gratuita" pe tot parcursul convorbirii...I-am spus ca nu e vorba de nici o gratuitate asa cum i se pare lui si ca sa plasez acea comanda s-a vorbit un numar serios de minute in vdf din alte retele,lor intrandu-le banii la tescherea...Si i-am spus ca eu imi incarc cartela atunci cand consider si ca e departe momentul in care vdf sa-mi reproseze acest lucru.Astia mai au putin si o dau pe "promotie"ca in magazine,cumpara 2 si al treilea e "gratuit".Oricum se observa starea de nervozitate din glasul lor,probabil stiind deja ce se va intampla in viitorul apropiat cu ac "promotie"...Cred ca raman fara "benzina "in curand...

#441
silviu_90xxl

silviu_90xxl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 27.01.2007
Eu inca am speranta ca nu vom fi tratati ca ultimii oameni si ca totusi in al 100lea ceas ne vor fi livrate comenzile

#442
Swagger

Swagger

    "Commit your task to memory, then do your job."

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,171
  • Înscris: 26.12.2013
meme Stoica (mmm3) învidia și ciuda doare tare, și mai ales, roade și mai tare.

Cele 9 comenzi când le-am făcut? Inclusiv săptămâna trecută mi-a venit un J5, fără probleme de livrare, și altele.

Comenzile blocate sunt blocate dintr-un motiv, fraudă se numește, și trebuiesc monitorizate mai îndeaproape toate convorbirile, însumate în secunde, transformate, și comparate cu realitatea.

Și nu am catalogat pe nimeni find fraudulos, doar că unii răsar așa, din spatele unui user cu unele opinii banale, și de prost gust, nu vă așteptați să vă înghit idioțeniile ce le debitați.

#443
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,078
  • Înscris: 04.10.2005
Ce kkt...

#444
georgianamirianu

georgianamirianu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 09.07.2015
Oricum ,eu luni voi face plangerea la ANPC,voi atasa si mailul cu comanda facuta in care se mentioneaza si termenul de care lor le pasa fix in pix,voi da detalii in amanunt despre cum s-au facut transferurile de credit,faptul ca sunt in posesia tuturor celor 5 cartele de pe care am transferat pe cea finala,le pot pune la dispozitie si desfasuratorul sa se vada de unde s-a sunat in principal,e vorba de ab.aici e destuul de lung,cel putin in decembrie...

#445
andreistamate

andreistamate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 07.01.2016

View Postgeorgianamirianu, on 12 februarie 2016 - 17:21, said:

Oricum ,eu luni voi face plangerea la ANPC,voi atasa si mailul cu comanda facuta in care se mentioneaza si termenul de care lor le pasa fix in pix,voi da detalii in amanunt despre cum s-au facut transferurile de credit,faptul ca sunt in posesia tuturor celor 5 cartele de pe care am transferat pe cea finala,le pot pune la dispozitie si desfasuratorul sa se vada de unde s-a sunat in principal,e vorba de ab.aici e destuul de lung,cel putin in decembrie...

Cu cat mai multi vom face plangere cu atat mai bine. Din pacate am fost si eu la ANPC si procedura e alta. Legal trebuie sa treaca 30 de zile pentru orice comanda facuta online, dupa care trebuie inainte sa faci sesizare la ei, la vodafone si dupA  poti sesiza ANPC. Dupa ce primesti raspunsul de la sesizarea Vodafone mergi la ANPC cu o copie a confirmarii comenzii si a raspunsului la sesizarea vodafone.

#446
georgianamirianu

georgianamirianu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 09.07.2015

View Postandreistamate, on 12 februarie 2016 - 17:29, said:


Cu cat mai multi vom face plangere cu atat mai bine. Din pacate am fost si eu la ANPC si procedura e alta. Legal trebuie sa treaca 30 de zile pentru orice comanda facuta online, dupa care trebuie inainte sa faci sesizare la ei, la vodafone si dupA  poti sesiza ANPC. Dupa ce primesti raspunsul de la sesizarea Vodafone mergi la ANPC cu o copie a confirmarii comenzii si a raspunsului la sesizarea vodafone.
Mersi,asa am sa fac!

#447
mmm3

mmm3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,766
  • Înscris: 14.09.2015

View PostSwagger, on 12 februarie 2016 - 17:19, said:

Comenzile blocate sunt blocate dintr-un motiv, fraudă se numește, și trebuiesc monitorizate mai îndeaproape toate convorbirile, însumate în secunde, transformate, și comparate cu realitatea.
Adica la tine frauda = au vorbit mai mult de X minute pe zi?

#448
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,506
  • Înscris: 20.10.2006
Eu sunt aproape sigur ca nu apuca comenzile atatea zilr nelivrate.

#449
silviu_90xxl

silviu_90xxl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 27.01.2007
Astept 30 zile si trimit si e reclamatia

#450
minimal12345678

minimal12345678

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 18.01.2016
Aveti putintica rabdare stimabililor!Asteptam putin si daca vedem ca sunt neseriosi...hop pe ei.Apropo imi trimite si mie in mesaj privat cineva pagina de facebook a nemultumitilor?Multumesc anticipat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate