Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Un sfat !

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
MariusMihai92

MariusMihai92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 27.11.2012
Salut,vreau sa cumpar maine 2 DLC-uri pentru Euro Truck Simulator 2 si problema ar fi ca nu stiu sa am sau nu incredere in site-u asta Gamemafia.pro nu pun link ca imi iau bann si asa cred ca o iau in freza :)),vreau sa stiu daca a mai cumparat de aici,eu am ajuns pe site-u asta de pe altul care arata cele mai ieftine preturi pe site-uri de games..si....sper sa nu dau banii aiurea.

#2
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,703
  • Înscris: 25.11.2014
De ce nu iei de pe steam? Sunt mai scumpe?

#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Au preturi corecte pentru un reseller, la astea ajungi daca cumperi bulk. Din ce am inteles sunt niste rusi.

#4
MariusMihai92

MariusMihai92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 27.11.2012

View PostMizu, on 31 ianuarie 2016 - 21:17, said:

Au preturi corecte pentru un reseller, la astea ajungi daca cumperi bulk. Din ce am inteles sunt niste rusi.

Au o adresa de contact din arabia saudita.Pe mine ma intereseaza sa primesc acel produs.Pe Steam nu are rost aici sunt cele 2 13 E si pe steam depaseste 30 E..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate