Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

S7 Edge - discutii generale

* * * * * 5 votes
  • Please log in to reply
13357 replies to this topic

#7525
blondurulz

blondurulz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 04.03.2013

View Postcorcodel10, on 26 aprilie 2017 - 16:10, said:

Nici la mine nu a functionat. Si nici la 1-2 colegi.  Problema a fost semnalata cu cateva pagini in urma. Eu am dezinstalat bixby.
Mersi de raspuns. Mai asteptam...

#7526
jeff48

jeff48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,537
  • Înscris: 27.04.2014
Incarcarea ,,fast charge" wireless, cu pad fast charge, in ultima vreme se finalizeaza de la 15% pana la 100% in aprox. 3 ore. Incarcarea rapida cu incarcatorul si cablul original se realizeaza in aprox 90 minute, tot de la 15% nivel incarcare baterie. 3 ore e extrem de mult ca timp de incarcare! Pe telefon apare scris incarcare rapida wireless, in momentul cand telefonul e asezat pe pad.

#7527
Edward1337

Edward1337

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 17.11.2016
merita trecerea de la S7 Edge la S8 Edge?

Edited by Edward1337, 26 April 2017 - 18:58.


#7528
MoshuXXL

MoshuXXL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,180
  • Înscris: 05.04.2007
După părerea mea nu merită. E o evoluție pozitivă, dar insuficient încât să merite.

#7529
anghel35

anghel35

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 18.03.2011

View Postjeff48, on 26 aprilie 2017 - 17:42, said:

Incarcarea ,,fast charge" wireless, cu pad fast charge, in ultima vreme se finalizeaza de la 15% pana la 100% in aprox. 3 ore. Incarcarea rapida cu incarcatorul si cablul original se realizeaza in aprox 90 minute, tot de la 15% nivel incarcare baterie. 3 ore e extrem de mult ca timp de incarcare! Pe telefon apare scris incarcare rapida wireless, in momentul cand telefonul e asezat pe pad.
Atat dureaza, am schimbat si pad-ul degeaba, de la 15 la 100 dureaza 2 ore 50 min.

#7530
Tomaz2015

Tomaz2015

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,862
  • Înscris: 03.01.2015
Azi am luat și eu unu liber de rețea. I-am comandat o husa Ringke Fusion. Mai are cineva genul acesta ?

#7531
exydos

exydos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,992
  • Înscris: 28.07.2014
vreau sa mi dau g5-u pe un s7edge , cum tine bateria?

#7532
MoshuXXL

MoshuXXL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,180
  • Înscris: 05.04.2007
Autonomia este decentă. Depinde cu ce ai fost obișnuit. SOT variază de la 2,5 la 6 ore.

#7533
Tomaz2015

Tomaz2015

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,862
  • Înscris: 03.01.2015
Smart manager a dispărut pe 7 ? A fost integrat în setări?

#7534
MoshuXXL

MoshuXXL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,180
  • Înscris: 05.04.2007
Da. E la Întreținere Dispozitiv.

#7535
Mr_Hara

Mr_Hara

    Very Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,024
  • Înscris: 23.01.2010

View Postalin62, on 26 aprilie 2017 - 16:23, said:

Cat platesti asigurarea si la cine?

Sunt in UK si la contul bancar am niste beneficii printre care si asigurare la telefon in caz de furt,pierdere sau accident

#7536
jeff48

jeff48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,537
  • Înscris: 27.04.2014

View PostTomaz2015, on 26 aprilie 2017 - 20:50, said:

Azi am luat și eu unu liber de rețea. I-am comandat o husa Ringke Fusion. Mai are cineva genul acesta ?
Da, eu am

Ringke Fusion Smoke Black, cu marginile fumurii, husa transparenta, telefonul meu fiind ,, black"

#7537
CretzuV

CretzuV

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 01.01.2010
Baieti, am si eu o intrebare. Este cineva care are instalata pe Edge folie Smart Protection ? Imi poate spune si mie cum sa o lipesc mai bine pe margini ?

Am cumparat si pt S7 Edge si pt S8 folie de la ei si la ambele telefoane pe margini s-a lipit foarte greu si acum se ridica de pe margini, face o linie subtire de bule de aer si atrage scame cu nemiluita...

Ma gandesc poate am facut eu ceva gresit, ca atunci cand am instalat-o, marginile nu se lipeau si am insistat mai mult pe ele...

#7538
Raresh20

Raresh20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 25.08.2007
Salut. Am eu, pusa de 2 saptamani. E adevarat ca pe margini s-a lipit mai greu, dar am tot apasat-o cu carpulita pana s-a lipit pe ambele parti.  Apoi l-am lasat vreo 2 zile nefolosit sa se lipeasca bine folia si sa iasa bulele care au ramas. Am incercat sa ii pun si o husa slim, dar dezlipea folia la colturi sus si jos , asa ca am renuntat la ea.  De 2 saptamani il folosesc si inca folia nu are nicio problema pe margini, nici pe spate nici pe fata.

#7539
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 12.12.2011

View PostCretzuV, on 27 aprilie 2017 - 11:11, said:

Baieti, am si eu o intrebare. Este cineva care are instalata pe Edge folie Smart Protection ? Imi poate spune si mie cum sa o lipesc mai bine pe margini ?

Am cumparat si pt S7 Edge si pt S8 folie de la ei si la ambele telefoane pe margini s-a lipit foarte greu si acum se ridica de pe margini, face o linie subtire de bule de aer si atrage scame cu nemiluita...

Ma gandesc poate am facut eu ceva gresit, ca atunci cand am instalat-o, marginile nu se lipeau si am insistat mai mult pe ele...

Eu am folie. Pusa de mine, urmand intructiunile de pe youtube/din cutie. Pe margini, am lasat cateva secunde, maxim 1 min folia in sus, nelipita, dupa care, am apasat pe ea. A facut "prindere", iar, apoi, am mai insistat de cateva ori. Vezi sa nu ai prea multa solutie, poate din cauza aceasta nu a facut prindere.  Nu s-a dezlipit deloc, bine, ca am si huse care nu deranjeaza folia :D

#7540
MMVVDD

MMVVDD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 11.09.2009
Eu am smart protection, si sa pus ca lumea, mai ales ca am comandat folie pentru husa Spiegen si rinkle air fusion care folii sunt decupate mai mic fata de cea standard. Dupa lipire trebuie sa cam insisti vreo 10 minute, sa o lipesti de margini apoi o lasi pana dimineata si mai insisti putin, asta daca nu s-a lipit.

#7541
Edward1337

Edward1337

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 17.11.2016
Mi-as comanda si eu o husa Ringke Fusion, o parere despre ea ?

#7542
danielzgk

danielzgk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,869
  • Înscris: 14.05.2013
Daca e cineva interesat de o husa Ringke air smoke black si o folie full body smart protection, ambele noi, din Craiova ma poate contacta pm.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate