Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Jocurile PC pentru un crestin

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#37
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
dar el e alb, asa ca nu o ia personal si ii iarta pe respectivii. ca doar nu e asa de negru ... negru

#38
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011
Oarecum off-topic: Aici si aici regasiti rezultatele unui sondaj din 2010 din UE referitor la religie. A se observa pozitia Romaniei si culoarea inchisa din graficul hartii la intrebarea "I believe there is a God" :)

On topic: presupunand ca nu e trolleala ca deja mi-e greu sa le disting, este foarte bine ca omul are niste convingeri religioase.
Referitor la jucatul pe PC, cel mai bine intreaba un preot daca contravine doctrinei religioase. Dupa mine, atata timp cat nu te lasi influentat de continutul unor jocuri mai ... neortodoxe, nu cred ca e o problema.

#39
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014
Vechea poveste deja m-a sictirit, la fiecare post cu credinta, Dumnezeu sau alte lucruri de genul trebuie sa intervina toti ateii sa faca blasfemii, hai sictir!
Omul poate chiar intreaba serios, cine stie. Ba, parerea mea e ca daca nu iti faci un obicei din asta, daca nu devi sa zicem dependent, nu cred ca e o problema, si mi se pare hilar sa joci GTA doar pentru masini, jocul are cu totul alt scop, povestea.

#40
LORELYAN

LORELYAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,704
  • Înscris: 15.08.2006

View Postun_dac, on 22 ianuarie 2016 - 16:44, said:

Oarecum off-topic: Aici si aici regasiti rezultatele unui sondaj din 2010 din UE referitor la religie. .......

sondaj ?
daca omul are liber arbitru acel sondaj n-are nicio relevanta !
OMUL DECLARA CE VREA !

#41
ragabader

ragabader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 25.09.2008
Eu zic sa incerci 'asta [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7jQSEZ0btHY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] e dragutz si nu cere mult.

#42
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

View PostAlynutzTigerAtlantic, on 22 ianuarie 2016 - 13:20, said:

Ar fi permis/acceptat acest lucru pentru un crestin sau..NU?
duhovnicul tau ce zice?

#43
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015
[ http://www.evilmilk.com/galleries/overflow-140/overflow-23.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#44
Dude_2nd

Dude_2nd

    Tehnocrat nihilist cronofag feral mogofan irecuperabil mem

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 37,715
  • Înscris: 04.01.2011
nu e cauzata, e intretinuta, cultivata.

Edited by Dude_2nd, 18 March 2016 - 22:11.


#45
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Stai linistit, Vechiul Testament e mai sângeros decât cel mai aprig RPG sau shooter.

Edited by caiuscorneliu, 18 March 2016 - 22:29.


#46
floryanm

floryanm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 12.02.2004
Eu zic sa joci Sims 4. Incepi sa te joci un pic de-a Creatorul, facandu-ti Simul dupa chipul si asemanarea ta. Apoi il pui la incercare, cu scenariile de aici.

Apoi vei avea destul material pentru iertarea pacatelor si spovedit, asa ca te vei apropia de biserica. The end.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate