Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

(kinderbueno) - casa P+1, 2016

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
541 replies to this topic

#541
kinderbueno

kinderbueno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 09.06.2006
@deliacrin - da, doar balustrada si parapetul de protectie. Tabla traforata e destul de scumpa.Eu le-am luat de la superfaber.

#542
behind_da_sun

behind_da_sun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 20.03.2007
Foarte frumoasa casa si unul dintre cele mai utile, scurte si la obiect jurnale de pe forum. O sa te bat la cap in vara pt ceva numere de telefon pentru diverse...ma asteapta si pe mine constructia Posted Image

Crezi ca exista echipa care sa scoata peretii exteriori drepti sau nu s-a inventat?

Rosturile de la pavajul de pe terasa nu sunt enervante la mutarea scaunelor?

Cred ca nu e cea mai potrivita culoare pt carpeta aia de pe scari, pare batraneasca intr-o casa frumoasa.

Majoritatea au probleme cu rulourile de iarba, nu tin minte jurnal care sa nu aiba si atunci care mai e rostul? O gramada de bani ca pana la urma tot sa ajungi sa insamantezi ori o lalai in tratamante... eu nu inteleg ce e asa mare chestie sa faci un rulou cu un tip de iarba sanatos si potrivit climei

Felicitari pentru toata munca si multumim pentru acest jurnal frumos

Edited by behind_da_sun, 19 October 2018 - 20:11.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate