Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

SKT Themes

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
AgroAlex

AgroAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 05.05.2015
Salut, are cineva aici cont full pe SKT Themes? (cel de 200$). Daca da as avea nevoie de putin ajutor, vreau sa descarc 2-3 teme de acolo si nu as vrea sa le platesc pe toate 3 pentru ca am de gand sa folosesc numai una sau poate chiar niciuna. Am mai cumparat in weekend 2 teme care la prima vedere mi-au placut dar dupa ce le-am instalat si am umlbat putin in ele m-au dezamagit.

Merci fain.

PS: Daca ma poate ajuta cineva nu am pretentii sa o faca moka.

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,815
  • Înscris: 07.08.2008
Gasesti pe themeforest teme mult mai ok. Poate sunt un pic mai scumpe dar merita.

#3
AgroAlex

AgroAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 05.05.2015
Am gasit si acolo cateva teme care-mi plac, dar mi-e aiurea sa tot cumpar teme pana gasesc una sa imi placa si se potriveasca, la SKT am gasit 3 ce-mi plac si as vrea sa vad cum arata/functioneaza dupa ce le aranjez cum doresc si cumpar/platesc una din ele. Acum am 120$ blocati pana mi se restituie de catre cei de unde am luat 2 teme ce-mi placeau foarte mult pana le-am pus sus.

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,815
  • Înscris: 07.08.2008
Deci tu vrei sa iei o tema premium gratis, sa o intorci cum vrei tu peste cap ca sa vezi ce poate si abia apoi sa platesti?
Nu prea se face asa... ca sunt destui care pot zice la final ca nu e ok tema si ca nu o platesc, dar cum au acces la ea, nu ezita sa o foloseasca pe viitor.. daca tot a fost "gratis" Posted Image

#5
AgroAlex

AgroAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 05.05.2015
Nu, in principiu as vrea sa stiu pe ce dau banii, nu ma ocup cu web design and stuff, ambele teme platite le-am sters din pc si din wordpress, nu-s genul ala de om. O gramada de teme sunt facute sa arate foarte bine in demo si cand le instalezi ai o mare surpriza.

#6
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,815
  • Înscris: 07.08.2008
Eu de asta ti-am recomandat themeforest pentru ca acolo:
- in demo vezi cam tot ce poate oferi tema;
- ai lista cu toate pluginurile si ce functii mai ofera + documentatie destul de bine facuta;
- 6 luni ai suport gratuit si actualizari gratis cat timp se mai ocupa cineva de tema.

Nimeni nu se mai ia acum dupa incredere.. vanzatorul iti arata ce poate sa faca produsul oferit, iar daca iti place, pui banul si ai luat marfa.
In fine, succes la gasit teme premium gratis.

#7
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
si eu zic ca sunt multe teme faine pe themeforest , mai sunt aici http://www.elegantthemes.com/

#8
THEBADASS

THEBADASS

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 146
  • Înscris: 18.01.2016
Iti recomad sa iti iei o tema Multi-Purpose pe care sa o folosesti odata cu cele X zeci de domenii facute de ei deja si apoi sa iti faci propriul design pentru ca la temele de genu ai instalat un Visual Composer cu care te poti juca cat vrei.
Desigur ma refer la temele de pe themeforest.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate