Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Probleme cu mailul? contul?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
207 replies to this topic

#145
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Nu poti sa iti schimbi username-ul, doar un Admin sau Super Moderator il poate schimba

#146
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Și-l poate schimba lui, sau la cerere și altora ?

#147
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
https://forum.softpe...mb-username-ul/

#148
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,461
  • Înscris: 15.06.2007
Sunt probleme cu forumul? Merge ca pasta.

Sunt probleme cu forumul? Merge ca pasta.

.

Attached Files



#149
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 tfmercedez, on 02 iunie 2018 - 13:33, said:

Sunt probleme cu forumul? Merge ca pasta.
Sunt probleme cu forumul? Merge ca pasta.
Topicul dedicat

Edited by stlk, 02 June 2018 - 13:40.


#150
sebannu1

sebannu1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 09.01.2010
La cine apelez și eu să-mi schimb adresa de e-mail, precizez ca nu mai am acces la adresa de pe care am făcut contul.
Gata am rezolvat.

Edited by sebannu1, 20 December 2018 - 17:36.


#151
mario_bril

mario_bril

    Hermetic member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,421
  • Înscris: 13.05.2010
Bună seara,
Mi-a fost restricționat IP-ul de acasă, deși eu nu am primit absolut nicio sancțiune.
Drept urmare, vă rog să remediați acest incident.

Mulțumesc

#152
dacrad2

dacrad2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 03.04.2017
Buna
Am o problema cu notificarile,in sensul ca nu le mai primesc pe mail. Eu folosesc versiunea de mobil a forumului,iar acolo dupa ce scrii un mesaj exista o casuta pe cre o bifez pentru a urmsri in continuare topicul respectiv. Ori o bifez ori nu o bifez  acum e acelasi lucru,nu mai primesc nimic pe mail,inclusiv convorbirile de pe messengerul privat. Din cauza acestui lucru ,am trimis mesaje in alb pentru a ma reabona la topic motiv pentru care am fost suspendat si am primit 3 puncte fara a fi avertizat sau a mi se cere o explicatie de ce fac asa ceva. Lucrul asta nu e prea in regula pentru ca oricine inainte de a da o sanctiune te intreba de ce ai facut ce ai facut. Vreau si eu o explicatie de ce nu primesc notificari pe mail si sunt dezabonat dupa ce scriu pe topic,chiar daca eu vreau sa urmaresc in continuare discutiile de acolo
De asemeni va solicit sa-mi anulati sanctiunea intrucat am primit-o din cauza softului dumneavoastra si fara nici o atentionare prealabila

Edited by dacrad2, 18 September 2019 - 23:53.


#153
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 03.02.2005

 dacrad2, on 18 septembrie 2019 - 23:43, said:

Am o problema cu notificarile,in sensul ca nu le mai primesc pe mail
Vezi in acest sens discutia: Nu primesc notificări pe mail

 dacrad2, on 18 septembrie 2019 - 23:43, said:

De asemeni va solicit sa-mi anulati sanctiunea intrucat am primit-o din cauza softului dumneavoastra si fara nici o atentionare prealabila
Foloseste aria Abuzuri pentru solicitari de acest gen.

#154
mishac

mishac

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 0
  • Înscris: 25.05.2020
Salut, cand vreau sa accesez sectiunea de mesage primesc urmatoarea eroare: "You are not allowed to use the private messaging system."
Mentionez ca am reusit sa trimit cuiva un PM si acuma nu mai pot raspunde.


[ https://snipboard.io/MNtF5T.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#155
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Mie imi arata ca tu ai 0 mesaje.
Poate d-aia.

#156
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,216
  • Înscris: 05.01.2006

 mishac, on 24 august 2020 - 21:47, said:

Salut, cand vreau sa accesez sectiunea de mesage primesc urmatoarea eroare: "You are not allowed to use the private messaging system."
cel mai probabil se leagă de asta:

 pstdgt, on 26 august 2020 - 17:35, said:

Accesul "candidate members" la PM-uri a fost revocat recent, in urma unor... abuzuri.


#157
Guest_OmulCuBastonul_*

Guest_OmulCuBastonul_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Salut. Aveam un cont, AlxMAX, pe care l-am pierdut. Am primit niște mesaje de la unii cum că mi-au dibuit parola (era una cam slabă) și apoi am citit și un avertisment (post factum) dat de un manager de parole. Interesant e că m-am putut loga și am schimbat-o cu una generată aleator. Din păcate managerul de parole nu a salvat parola și orice tentativă de a recupera contul a eșuat pentru că mail-ul era pe yahoo. Îmi puteți comunica o soluție cum pot reintra în posesia lui?

#158
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Daca mai ai acces la adresa aia de Yahoo, poti sa recuperezi. Daca nu... rogi un admin sa iti pun ce parola vrei tu. Dar tb. sa dovedesti ca ala chiar e contul tau.

#159
Guest_OmulCuBastonul_*

Guest_OmulCuBastonul_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --

 lost_in_a_dream, on 08 decembrie 2020 - 10:05, said:

Daca mai ai acces la adresa aia de Yahoo, poti sa recuperezi. Daca nu... rogi un admin sa iti pun ce parola vrei tu. Dar tb. sa dovedesti ca ala chiar e contul tau.

La adresa de Yahoo mai am acces, dar mi se pare complicat să dovedesc că acel cont de Softpedia era al meu. De departe, cea mai complicată treabă e să dau de un admin.

#160
digitalsin

digitalsin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 12.09.2002
Salut, inainte puteam vedea posturile si thread-urile pe care le-am inceput. M-am logat astazi, dupa o lunga perioada de timp, si nu mai vad nimic. Se paote face ceva? Mutumesc.

#161
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
daca sunt mai vechi de 2 ani, nu le mai gasesti la cautare. dar ele exista pe forum.

daca te referi la ce topice erai abonat, in timp s-au mai facut dezabonari automate la topicele fara activitate.

#162
escape2007

escape2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 02.08.2007
Salut,
Este posibila schimbarea adresei de e-mail daca nu mai am acces la ea? Contul l-am facut cu o adresa de mail care nici nu cred ca mai exista. Practic nu pot sa fac nici o schimbare in cont (ex. Schimbare parola) fara acces la adresa de mail.
Multumesc!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate