Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

''Lista de asteptare'' Boom TV

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
nortton

nortton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 05.08.2005
Si daca o sa apara un alt operator DTH ce faceti ? va mutatzi ca tziganul cu cortul.Cat credetzi ca dureaza viatza unui DTH in romania?La primele 3 sa vazut si se va  mai vedea incontinuare.Norocul celor care nu sau grabit sa faca aceasta greseala de a se abona la acesti DTH (exp:chiar si EU)pina nu vede ceva stabil pentru totdeauna.Nu cred ca pentru cei din romania are fi o mare problema sau chiar diferentza intre transmisiile pe cablu cu cele DTH.A daca unele posturi romanesti nu erau transmise pe cablu si erau transmise doar pe satelit, mai ziceam dar posturile romanesti se gasesc sipe cablu.Iar in privintza celor de peste hotare nu am cuvinte asta ramane tot de ei care tzeapa este mai buna?Asta este opinia mea .Nu stiu ceilalti cam ce ar avea de spus.Caci din tot ce se scrie sant ,au fost si vor ramane promisiuni si tzepe.Uitatziva la DTH-uri de peste hotare si facetzi o comparatzie.

#20
gelu_dh

gelu_dh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,148
  • Înscris: 26.09.2005

View Postnortton, on Apr 12 2006, 16:33, said:

Si daca o sa apara un alt operator DTH ce faceti ? va mutatzi ca tziganul cu cortul.Cat credetzi ca dureaza viatza unui DTH in romania?La primele 3 sa vazut si se va  mai vedea incontinuare.Norocul celor care nu sau grabit sa faca aceasta greseala de a se abona la acesti DTH (exp:chiar si EU)pina nu vede ceva stabil pentru totdeauna.Nu cred ca pentru cei din romania are fi o mare problema sau chiar diferentza intre transmisiile pe cablu cu cele DTH.A daca unele posturi romanesti nu erau transmise pe cablu si erau transmise doar pe satelit, mai ziceam dar posturile romanesti se gasesc sipe cablu.Iar in privintza celor de peste hotare nu am cuvinte asta ramane tot de ei care tzeapa este mai buna?Asta este opinia mea .Nu stiu ceilalti cam ce ar avea de spus.Caci din tot ce se scrie sant ,au fost si vor ramane promisiuni si tzepe.Uitatziva la DTH-uri de peste hotare si facetzi o comparatzie.
Este o mare prostie sa compari abonamentul de la cablu cu vre-un DTH ASA CA DA-TI CU PAREREA IN ALTA PARTE. Am avut si eu cablu si nici nu exista comparatie nici ca imagine video sa nu mai spun stereofonie sau chiar DOLBY

#21
gelu_dh

gelu_dh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,148
  • Înscris: 26.09.2005

View Postnortton, on Apr 12 2006, 16:33, said:

Si daca o sa apara un alt operator DTH ce faceti ? va mutatzi ca tziganul cu cortul.Cat credetzi ca dureaza viatza unui DTH in romania?La primele 3 sa vazut si se va  mai vedea incontinuare.Norocul celor care nu sau grabit sa faca aceasta greseala de a se abona la acesti DTH (exp:chiar si EU)pina nu vede ceva stabil pentru totdeauna.Nu cred ca pentru cei din romania are fi o mare problema sau chiar diferentza intre transmisiile pe cablu cu cele DTH.A daca unele posturi romanesti nu erau transmise pe cablu si erau transmise doar pe satelit, mai ziceam dar posturile romanesti se gasesc sipe cablu.Iar in privintza celor de peste hotare nu am cuvinte asta ramane tot de ei care tzeapa este mai buna?Asta este opinia mea .Nu stiu ceilalti cam ce ar avea de spus.Caci din tot ce se scrie sant ,au fost si vor ramane promisiuni si tzepe.Uitatziva la DTH-uri de peste hotare si facetzi o comparatzie.

Ne vom muta de la un DTH la altul pt. ca de aia avem minte in cap ca sa-l folosim.Daca un DTH i-mi satisface dorintele ma voi abona la el.Nu voi face contract pe viata cu nici un DTH. Asa ca afirmatia tiganul cu cortul este negandita ,de aceea este concurenta si de-ar fi 10 DTH-uri sa fie, e spre binele nostru. Sa ne bucuram de ele caci nu se stie cat mai putem.

#22
nortton

nortton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 05.08.2005
Poate ca tu daca locuiai sau locuiesti undeva unde nu avea operatori de cablu acoperire te cred ca iti este rentabil DTH-ul romanesc.Dar te-ai intrebat si tu care stat mai are 4 DTH-uri,nu tzise pare ca pute a excrocherie pe fatza.Ai sa fim realisti.Eu itzispun si nu mai comentez pe chestia asta DTH.Intro zi va aparea un altul care sa vina sa investeasca in romania pentru DTH,si dupa aia altu si iarasi altul .Si sa vezi ce palme peste ochii isi da lumea cand ramane cu acel smart card uitanduse la el cala un bibelou sau daca nu o sa ajunga pe la acei colectionari de cartele telefonice.O sa vezi si atunci discutam pe tema asta.Pina atunci lasam lumea sa isi faca damblaua.Cu respect te salut mai Gelule

#23
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,480
  • Înscris: 30.08.2003
De acord: hai sa nu ne abonam la nici un DTH, nimeni sa nu se mai aboneze, cine are abonament sa rezilieze, si sa asteptam pana cand piata este dezvoltata indeajuns sa vedem cine va ramane si cine va da faliment. :)

Oricum un serviciu DTH de calitate nu este un cablu TV prin antena de satelit, ci prezinta canale proprii, cu evenimente de filme in premiera (PPV), canale de filme tematice (Action, Comedy, Family, Copii) cu evenimente sportive si alte oferte, in care nu se rezuma totul la retransmisii ale canalelor deja existente (cum este in moment). De accea vad pe BOOM TV ca primul DTH adevarat, insa sa vedem preturile practicate, pentru ca primim informatii alarmante din unele directii ... Pentru ca un DTH este bun si de succes numai cu preturi accesibile.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate