Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Noul E-Class W213 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#109
Kroghy

Kroghy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,974
  • Înscris: 06.01.2006
in general interiorul de Mercedes e urat spre deosebire de exterior care impune respect
in interiorul Audi castiga si la bord si la scaune si la consola centrala

tfmercedez cred ca ai o fobie legata de pesteri, bordul de A6 C6 arata foarte bine si a fost mult mai apreciat decat concurenta
uite o imagine mai bine incadrata, nu e nici o pestera in imagine
[ https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Audi_A6_allroad_3.0_TDI_quattro_tiptronic_Individuallackierung_Shirazrot_Interieur.JPG/1280px-Audi_A6_allroad_3.0_TDI_quattro_tiptronic_Individuallackierung_Shirazrot_Interieur.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Kroghy, 22 January 2016 - 22:21.


#110
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,551
  • Înscris: 15.06.2007
Ba fix marginea aia se potriveste ca nuca in perete cu ecranul ala colturos. Asta e singurul lucru care-mi displace la A6, in test pe dinafara e ok.  Dar daxa ar trebui sa vad mereu bordul ala, mai bine onskoxa superb.

#111
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Asta cu frumusetea e clar diferita de la om la om. Posted Image Un lucru e cert E-ul asta nou e la ani lumina la interior in dotarea de top comparativ cu vechiul.

#112
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Imi place foarte mult, dar nu inteleg de ce au schimbat designe-ul la ceasuri, daca nu e vitezometrul mare in mijloc am impresia ca nu e Mercedes, asa senzatie parca au schimbat sigla. Am vazut asta si la alte modele noi.

#113
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,551
  • Înscris: 15.06.2007
Azi l-am vazut pe viu. La mall of course. Farurile o fac sa para mica. Dar masina este imensa.
Ce m-a mirat , adica wow! Motor diesel sub 2000cmc, adica impozit decent, si V4,  


Cutie cu 9 viteze..   omfg..
Si 1950cmc... mdea.. pacat de struguri ca's acri. O sa vanda sh mai bine ca versiunile mai dotate, pe chestie de inpozite si taxe.  
Bordul.. de Jumbo Jet 747.. sper sa-mi permit vreodata una, si sa nu-i cada rotile.



Designul butoanelor, consola centrala.. arata   original masina.

#114
closchkutza

closchkutza

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,433
  • Înscris: 08.12.2006
Sunt sigur ca atunci cand dai peste 60k euro pe o masina, primul gand este De unde faci rost de 800 lei (vreo 180 euro) pe an la impozit.

Aia cu V4 e greseala, este L4.

Edited by closchkutza, 15 April 2016 - 23:17.


#115
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,551
  • Înscris: 15.06.2007

View Postcloschkutza, on 15 aprilie 2016 - 23:10, said:

Sunt sigur ca atunci cand dai peste 60k euro pe o masina, primul gand este De unde faci rost de 800 lei (vreo 180 euro) pe an la impozit.

Aia cu V4 e greseala, este L4.
Pai cand il iei vechi de 8 ani cu sub 10000 de euro, deja noul proprietar se uita si la impozite. Altfel de ce crezi xa sunt asa de multe C classe uri benzinare cu motoare de sub 2000cmc?

#116
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CXR_VEBuUzA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate