Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Ce se intampla cu Antena 3

* * - - - 13 votes
  • This topic is locked This topic is locked
16959 replies to this topic

Poll: Antena 3 (789 member(s) have cast votes)

Cum apreciati activitatea postului de televiziune Antena 3 ?

  1. Voted Excelent (98 votes [12.42%] - View)

    Percentage of vote: 12.42%

  2. Voted Execrabil (547 votes [69.33%] - View)

    Percentage of vote: 69.33%

  3. Voted Nu-i urmaresc, n-am nicio opinie (144 votes [18.25%] - View)

    Percentage of vote: 18.25%

Vote

#11917
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,390
  • Înscris: 31.10.2007
sa inteleg ca acum 6 ani soros era bun. a devenit rau pe aprcurs.

#11918
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Post41ex, on 18 octombrie 2017 - 20:31, said:

ce sa inteleaga basistii...
cine, mah?
ai gresit anul...

#11919
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,860
  • Înscris: 31.10.2002

View Postcatalinn, on 17 octombrie 2017 - 22:00, said:

e belita treaba, breaking news de atacuri cerebrale si sinucideri in tabara pesedista.
A anuntat Soros ca a facut plati de 18 MILIARDE $ la onegeu' !
Iti inchipui ca la bani lor, tefelistii astia sunt acum in stare sa-l ingroape de viu pe badea mircea.
cu mormanu'
bravo Soros, astept cecul si pentru catelu' lu' vecinu. se mai linge pe pwla din cand in cand, da' latra bine cand zici pesede.

http://www.hotnews.r...pen-society.htm
cand ma uit la cercopitecii incaltati seara de seara.. spiritual de holera3...inteleg de ce suntem coada europii. tocmai am terminat de ascultat fabulatiile unuia..care-i dadea taman cu miliardele lu soros...si ca desi psd-u e din 2012 la ciolan...nu e drumuri ca i-a nenorocit guvernu ciolos anu trecut. Posted Image

l-au terminat pe basescu..."a inteles" derbedeii ca nu de pe plan local li se trage..(puscaria patronilor neprihaniti) si acu' le furnizeaza material..hrana spirituala in loc de..ca n-au de mancare...pe soros. muare asta..n-are nimic..noi galmea si sleahta le dam trepanatilor si pe mama...

imputitii din holera3 fac bine tarii asteia cam cum a facut socializmu comunistoid. au ajuns sa injure imperialistii..si dujmanu american...pentru a salva basinile patronului escroc. galmea..stancu..si toti derbedeii ar trebui pusi in rama langa ghoeorghiu dej si ana pauker...toti injuraci ai clasei espluatatuare da peste ocean...care sujea sanjele poporului tinandu l infometat.

Edited by christig, 20 October 2017 - 15:13.


#11920
Sucre-Bolivar

Sucre-Bolivar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 06.09.2017
mai tin minte acum mult timp , dupa ce Voiculescu intrase la puscarie
multi erau fericiti ca A3 o sa dea faliment  in 3,6,9,12 etc luni
au trecut multe luni de atunci Voiculescu este liber iar A3 emite inca

#11921
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

View Postdexter_lab, on 19 octombrie 2017 - 15:29, said:

sa inteleg ca acum 6 ani soros era bun. a devenit rau pe aprcurs.

Ce zic eu c-ar trebui inteles, e ca acum 6 ani de zile, 2 episoade par a fi fost finantate de fundatia lui Soros.
Sau e pe principiu raiz progect in care chiar daca nu apare nicaieri o legatura directa intre dragnea si Brazilia, dragnea are afaceri in Brazilia ?

#11922
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,390
  • Înscris: 31.10.2007

View Postactive95, on 20 octombrie 2017 - 16:27, said:


Ce zic eu c-ar trebui inteles, e ca acum 6 ani de zile, 2 episoade par a fi fost finantate de fundatia lui Soros.
Sau e pe principiu raiz progect in care chiar daca nu apare nicaieri o legatura directa intre dragnea si Brazilia, dragnea are afaceri in Brazilia ?

cand la sfarsitul reportajului apare ca ancheta jurnalistica a fost realizata cu ajutorul fundatiei soros nu prea cred ca doar pare.
sau e pixelul abastru de vina?

#11923
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/O7YC1E-spO0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11924
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
I-ai facut si dedicatie de ziua lui. Ce draguut. Posted Image

#11925
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,989
  • Înscris: 31.07.2007

View PostSucre-Bolivar, on 20 octombrie 2017 - 15:43, said:

multi erau fericiti ca A3 o sa dea faliment  in 3,6,9,12 etc luni
au trecut multe luni de atunci Voiculescu este liber iar A3 emite inca

Pai, curva nu moare de foame daca pestele intra in temnita.

#11926
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
pestele era pe profit imens si legal nederanjat de statul mafiot pana sa dea caseta cu mormanele de bani furate de presedinte de la rromi(cu care dansa si se inrudea zilnic).
sa ridice mana cine are curajul sa povesteasca asta unui strain si sa-i spuna ca se bucura ca a intrat ala la puscarie pt dezvaluirea mormanelor iar presedintele n-a patit nimic? orice strain (occidental) cred ca i-ar da reject instant "curajosului". pariu pe oricat!

Edited by 41ex, 21 October 2017 - 08:42.


#11927
madagascar123

madagascar123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 12.03.2017

View Postchristig, on 20 octombrie 2017 - 15:11, said:

cand ma uit la cercopitecii incaltati seara de seara.. spiritual de holera3...inteleg de ce suntem coada europii. tocmai am terminat de ascultat fabulatiile unuia..care-i dadea taman cu miliardele lu soros...si ca desi psd-u e din 2012 la ciolan...nu e drumuri ca i-a nenorocit guvernu ciolos anu trecut. Posted Image

l-au terminat pe basescu..."a inteles" derbedeii ca nu de pe plan local li se trage..(puscaria patronilor neprihaniti) si acu' le furnizeaza material..hrana spirituala in loc de..ca n-au de mancare...pe soros. muare asta..n-are nimic..noi galmea si sleahta le dam trepanatilor si pe mama...

imputitii din holera3 fac bine tarii asteia cam cum a facut socializmu comunistoid. au ajuns sa injure imperialistii..si dujmanu american...pentru a salva basinile patronului escroc. galmea..stancu..si toti derbedeii ar trebui pusi in rama langa ghoeorghiu dej si ana pauker...toti injuraci ai clasei espluatatuare da peste ocean...care sujea sanjele poporului tinandu l infometat.

Eu nu mai inteleg nimic , sunteti inversunati impotriva acestui post tv , desi il urmariti non-stop .
Apoi veniti si-i injurati pe ceilalti , cei cu opinii diferite , ca aia se uita la antena 3 .
Hotarati-va : urmariti sau nu acest post tv ?

#11928
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,860
  • Înscris: 31.10.2002

View Postmadagascar123, on 21 octombrie 2017 - 08:45, said:

Eu nu mai inteleg nimic , sunteti inversunati impotriva acestui post tv
suntem inversunati impotriva borfasilor..si a slogoilor lor ce mint cum respira. de oricare culoare.

va dau slugoii stiri cum ciuma rosie cu cioclu toader umplura strazile de puscariasi, ca sa mai scape 10-20 de ghertoi de partid?

Edited by christig, 21 October 2017 - 09:32.


#11929
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,860
  • Înscris: 31.10.2002
deontologii minciunii..ne didea d-alea cu patinuare in panta..si numara seara de seara prin scroafa oana stancu...centimetri de autostrada ai incompetentului boc. dupa 2012 a uitat sa mai numere ceva..amnezica.. de pe partea linsa..rosie..iar stiri din astea cu ciumeti rosii sunt ceva interzis creierilor trepanatilor lor.

Quote

Primarul comunei aradene Archis, Nicolae Valea (PSD), a cumparat, fara organizarea unei licitatii, 760 de cosuri de gunoi stradale, pentru care are de achitat peste 670.000 de lei, adica de trei ori veniturile comunei in 2017, potrivit unor documente obtinute de agentia News.ro. Toate satele care apartin de comuna au in total mai putin de 20 de kilometri de strazi, cu 640 de case si 1.500 de locuitori. Primaria a folosit doar jumatate dintre cosuri, pentru ca pe restul nu mai are loc sa le instaleze, celelalte fiind depozitate. Comuna e executata silit Posted Image de furnizorul cosurilor din cauza ca nu a achitat integral facturile.

nu numai primarul cumei rosii e de vina..ci si cretinii care l-au ales...cu ajutoru lu d-alde galmea si oana ..sa muara americanii da ciuda.

Edited by christig, 21 October 2017 - 10:46.


#11930
madagascar123

madagascar123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 12.03.2017
Primarul poate hotari ceva de unul singur   ?

Pai atunci consilierii  de -si mai primesc indemnizatiile ?

Undeva lucrurile nu prea se leaga ...

#11931
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

View Postdexter_lab, on 20 octombrie 2017 - 18:03, said:


cand la sfarsitul reportajului apare ca ancheta jurnalistica a fost realizata cu ajutorul fundatiei soros nu prea cred ca doar pare.
sau e pixelul abastru de vina?

Imi puteti indica, in articolul respectiv, unde este postata inregistrarea? Intreb pt. ca tot ce-am vazut este o poza. care poate fi adevarata, dar in acelasi timp poate fi neadevarata.
Sau trebuie sa-l cred pe cuvint pe respectivu' autor al articolului despre care n-am auzit.

#11932
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,543
  • Înscris: 01.08.2005

View Postmadagascar123, on 21 octombrie 2017 - 08:45, said:


Eu nu mai inteleg nimic , sunteti inversunati impotriva acestui post tv , desi il urmariti non-stop .
Apoi veniti si-i injurati pe ceilalti , cei cu opinii diferite , ca aia se uita la antena 3 .
Hotarati-va : urmariti sau nu acest post tv ?
Hai sa-ti explic io. Cand mai depasesc limita la pahare si ma simt rau, dau cateva minute pe latrina. Imi vine sa borasc si apoi ma linistesc. Mda, uite ca are si un punct benefic. Posted Image

#11933
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008
Deci tu il asculti ca un mielusel pe basau care zicea ”nu va uitati la Antena 3”. Si care s-a cerut la Antena 3 ulterior.

#11934
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View Poststantudor, on 21 octombrie 2017 - 16:32, said:

Deci tu il asculti ca un mielusel pe basau care zicea ”nu va uitati la Antena 3”. Si care s-a cerut la Antena 3 ulterior.

basaul e cosmarul vostru !!! Nu-l iertati nici dupa ce-o muri, ca o pus-o la butoane pe Codruta si v-o bagat in puscarie soparla !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate