Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Uefa Champions League 2004 - 2005 PC game

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Salut! Recent mi-am instalat simulatorul de fotbal UCL 2005 si as vrea sa refac grupele de atunci, dar nu mai stiu exact urnele in care erau distribuite echipele.

https://en.wikipedia...hampions_League -- aici sunt grupele dupa terminarea lor, eu as vrea sa stiu cum erau distribuite echipele inainte de începerea meciurilor. Am cautat pe net, dar nu am gasit nimic.

p.s. : O sa ma intrebati de ce joc asa ceva in 2016.. Sunt fan Liverpool si vreau sa-mi reamintesc sezonul acela fabulos al cormoranilor si prin acest joc.

Multumesc!

Edited by reus11, 05 January 2016 - 17:06.


#2
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
asta ?

http://www.uefa.com/...ings/index.html

#3
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014

View Postseawolf, on 05 ianuarie 2016 - 17:15, said:

Aici sunt grupele dupa terminarea lor, as vrea sa stiu cum au fost echipele distribuite initial, intelegi?

EDIT: ma refer la urne ( POT 1, 2, 3, 4).
EDIT 2: de exemplu, in grupa A (grupa lui Liverpool), Deportivo a terminat pe ultimul loc (la tragerea la sorti e clar ca a fost distribuita in alta urna, 1 sau 2 -- aici e problema).

Edited by reus11, 05 January 2016 - 17:31.


#4
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,035
  • Înscris: 10.04.2006
https://en.wikipedia...gue_group_stage

Vezi aici primul tabel.

Edited by Nenea Zap, 05 January 2016 - 17:48.


#5
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014

View PostNenea Zap, on 05 ianuarie 2016 - 17:47, said:

Foarte bun, doar ca e sezonul 2005-2006. Daca ai gasi la fel si la 2004-2005, ar fi foarte bine. Multumesc!

#6
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011
Cred ca dupa tabelul de la nenea zap trebuie sa te iei ca sa vezi ordinea exacta in grupe, nu stiu daca mai gasesti pe undeva. Cele care sunt in tabelul 1 ocupa prima pozitie in grupa, echipele din tabelul 2, pozitia 2 si tota asa. Grupele le stii oricum compozitia.

PS. finala din 2007 nu mai vrei sa ti-o amintesti? Posted Image

Edit: si sezonul care te intereseaza: https://en.wikipedia...gue_group_stage

Edited by un_dac, 05 January 2016 - 17:59.


#7
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014

View Postun_dac, on 05 ianuarie 2016 - 17:58, said:

Cred ca dupa tabelul de la nenea zap trebuie sa te iei ca sa vezi ordinea exacta in grupe, nu stiu daca mai gasesti pe undeva. Cele care sunt in tabelul 1 ocupa prima pozitie in grupa, echipele din tabelul 2, pozitia 2 si tota asa. Grupele le stii oricum compozitia.

PS. finala din 2007 nu mai vrei sa ti-o amintesti? Posted Image

Edit: si sezonul care te intereseaza: https://en.wikipedia...gue_group_stage
Exact, acesta e tabelul. Multumesc mult!

Finala nu, sezonul da. Alta generatie grozava, condusa de memorabilul nostru capitan..

Attached Files



#8
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011

View Postreus11, on 05 ianuarie 2016 - 18:05, said:

Exact, acesta e tabelul. Multumesc mult!

Finala nu, sezonul da. Alta generatie grozava, condusa de memorabilul nostru capitan..

Cred ca cea mai tare finala din istoria ligii a fost cea din 2005 la Istambul.

In 2007 am urmarit finala cu un coleg de camin care era fan liverpool si era convins ca o sa castige finala iar. A luat o gramada de bere (Carlsberg bineinteles) dar in loc sa se imbete de fericire, s-a imbatat de suparare imediat dupa ce l-a lovit mingea pe Inzaghi si a intrat in poarta lui Reina

Parca aveau mai mult farmec meciurile de acum 10-15 ani, si echipele aveau cel putin un jucator emblematic: Nedved, Ronaldinho, Del Piero, Raul, Roberto Carlos, Ronaldo (ala originalul), Zidan, Totti...

#9
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014

View Postun_dac, on 05 ianuarie 2016 - 18:18, said:


Cred ca cea mai tare finala din istoria ligii a fost cea din 2005 la Istambul.

In 2007 am urmarit finala cu un coleg de camin care era fan liverpool si era convins ca o sa castige finala iar. A luat o gramada de bere (Carlsberg bineinteles) dar in loc sa se imbete de fericire, s-a imbatat de suparare imediat dupa ce l-a lovit mingea pe Inzaghi si a intrat in poarta lui Reina

Parca aveau mai mult farmec meciurile de acum 10-15 ani, si echipele aveau cel putin un jucator emblematic: Nedved, Ronaldinho, Del Piero, Raul, Roberto Carlos, Ronaldo (ala originalul), Zidan, Totti...
Da, adevarat -- mai mult farmec..

#10
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Nu e cel mai bun topic pentru asta, dar totusi: Liverpool joaca foarte bine pe Britannia si putem castiga din nou un trofeu (ultimul fiind in sezonul 2011-2012, tot Cupa Ligii). YNWA!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate