Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Foliere geamuri

Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV
 Testerul pe VAG arata devieri la ...

Aparat ieftin pentru sigilat pung...

Hyundai elantra 2024 Highway, 6MT.

Interpretare XML
 PPCEnergy - Emiterea facturii in ...

Telefon Nou de la Digi

La multi ani @creativestar!

La multi ani @Nimcid25!
 "Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...

Parere antrenament incepator

Dilema sursa

Sfat alegere cazare Grecia?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

george_eu25

george_eu25

Senior Member

• Grup: Senior Members
Va salut....
La vara vreau sa plec in concediu in Grecia...iarasi.Pana acum am fost doar in Halkidiki si am ramas cu niste amintiri nu tocmai placute legate de cazare (am fost la Ammon Zeus acum cativa ani si anul trecut la Pallini Beach).Cu toate ca au 4 stele in titlu,ele echivaleaza cu vreo 2+,hai maxim 3 stele de la noi.Asa ca am zis sa mai incerc si alte locuri de prin Grecia,dar care sa fie mai apropiate de Romania pentru ca drumul vreau sa-l fac cu masina personala si am si o fetita de 6 ani ca ma intreaba din 10 in 10 minute cat mai avem pana acasa.....Si mai ales sa fie undeva pe plaja sau foarte aproape de plaja.
Ce sfat vreau eu de la voi e sa imi recomandati o cazare de pana in 1000e pe la sfarsitul lui august !
p.s:am tot citit si pe tripadvisor si pe booking dar chiar nu stiu ce sa iau.La 4-5 comentarii pozitive mai apare unul negativ care imi da tot peste cap...

petre69

petre69

Guru Member

• Grup: Senior Members
Tasos

Ciubex

Ciubex

Senior Member

• Grup: Moderators
In General grecii au hotelurile cu o clasificare inferioara fata de alte tari.
Daca la ei e un hotel de X stele, atunci sa te astepti sa fie in realitate de X-1 stele.

Intrebarea e, de ce Grecia?
De ce nu: Muntenegru, Croatia sau alta tara?

Eu iti recomand totusi sa te uiti peste comentariile si pozele utilizatorilor de pe TripAdvisor.

Asa, ca o paranteza, in Muntenegru se plateste totul in euro (wiki).

Edited by Ciubex, 04 January 2016 - 15:09.

Barboso

Barboso

Satir bătrân, "United Gashka" member

• Grup: Moderators
Exista deja topic.

Continuati discutia acolo, va rog !

Ca idee, totusi...

La 4-5 comentarii pozitive mai apare unul negativ care imi da tot peste cap...
Nu cred ca exista vreun loc de care sa fie toti multumiti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate