Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

THERME București Spa & Wellness

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#91
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am fost si eu cu copiii, unul sub 3 ani. Le -a placut imens... au urlat la plecare.

Am fost doar la galaxy dar e ok. Aveau si o piscina cu bar de unde am stat la bere si un frappe cat timp s-a balacit copilul mare... apa acolo era ciorba :)

Galaxy avea si niste saune, nu le am incercat. Nici toboganele nu stiu cum sunt, s-au dat doar copiii pe cele pt pitici

Per total mie imi place, mancarea ca de supermarket din vest, dar nu e rea. Am luat shrips, hamburger, inghetata, cheesecake, ceva cartofi de 2 feluri, pachetele de primavara... a fost ok. Aveau pui grill si paste care erau ok... destul de ok pana la 13.00 cand am plecat era mai aglomerat.

Mie mi s-a parut cam multa lume - si cand pe site zicea 3 liniute. Piscina cu bar face toti banii, sotia si copilul mic au tras un pui de somn de 40 min cat timp eu am halit 2 beri si copilul cel mare a dat roata...

Mai mergem. Cam 240 lei tot. E ok. Nu?



#92
roxana196

roxana196

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.02.2017
Aveti grija ca la Therme se fura din vestiare!!  Metoda este foarte simpla: bratarile electronice se potrivesc aleatoriu si la alte dulapuri. Asa se face ca dulapul nostru a fost deschis, pagubele insemnate - geaca taiata, obiecte furate - reclamatie, nicio despagubire. I-au furat sotului meu si ochelarii de vedere...si zau daca pricep de ce au taiat geaca!!!

#93
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Asta e naspa. Sincer... eu ma duc la 2-3 sapt acolo

#94
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
Noutati, de la 1 iunie!

"Descoperă cea mai mare plajă urbană din Europa!

Vara aceasta, vacanța e mai aproape ca niciodată. La Therme te așteaptă 30.000 mp de plajă, o piscină tropicală de 720 mp și 1500 de șezlonguri pe nisip, totul la doar 15 minute de oraș.

În piscina înconjurată de plante tropicale și palmieri, cu apă la o temperatură constantă de 30 de grade Celsius și o adâncime de 1,26 m, te poți delecta cu un cocktail special de la poolbar.

După o baie în piscină, te poți răcori la dușurile exterioare și savura la Beach Barbeque o masă cu preparate legendare. Iar dacă vrei să te răsfeți chiar mai mult, te așteptăm la Beach Club, unde poți alege un vin rafinat de la Wine Bar, un signature cocktail de la Cocktail Bar, o bere rece de la Beer Bar sau o înghețată delicioasă de la Ice Cream Bar."

Sursa


Attached File  18451697_461688360844317_9047702978456593470_o.jpg   159.87K   23 downloads

Edited by Barboso, 24 January 2019 - 12:50.


#95
cincicinci

cincicinci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 20.02.2013
Pana la urma apa este termala? 33 grade nu este confortabila pentru copii. Daca nu are macar 35 grade, Mai bine fac dush

Edited by cincicinci, 13 November 2018 - 16:42.


#96
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,060
  • Înscris: 20.12.2007

View Postcincicinci, on 13 noiembrie 2018 - 16:41, said:

Pana la urma apa este termala? 33 grade nu este confortabila pentru copii. Daca nu are macar 35 grade, Mai bine fac dush
Sunt mai multe temperaturi ca să zic asa. Piscina de la Galaxy care da afara este de 35+, cea cu valuri e o idee mai rece dar e confortabil pentru copii. La Palm este pana în 35 dar acolo e mai degrabă pentru adulți
La piscina cu bar pentru copii este tot asa mai cald.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate