Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Transfer salvari Titan quest de la win 10 la 8.1

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
delfin89

delfin89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 26.05.2015
Salutare la toata lumea.Am si eu o problema cu un joc Titan Quest.Zilele acestea l-am jucat si am ajuns la lvl 19 cu caracterul si peste 500k gold+stuff exceptional.Ajunsesem la actul II in Egypt.Acum am trecut la win 8.1 pt. ca pe 10 imi dadea mereu crash jocul.Am avut grija sa fac back up la salvari: user/My docu/titan quest,si am incercat sa le transfer in aceeasi locatie in win8.1 dar nu mai merge.si ca sa-l iau de la capat nici nu ma gandesc daca stau sa ma gandesc cate ore am pierdut si cati nervi am pierdut facand lvl 19.Cei care stiu jocul stiu despre ce vorbesc(((
Din veteranii care au terminat jocul ma poate ajuta cineva ??.Salvarile inca le am si sper din tot sufletul sa-l fac sa mearga cumva ca de la capat nu vreau sa-l mai iau,mai cu seama ca de abia de la lvl 19 incepe sa fie frumos jocul.La inceput pana faci levelul e greu cu draci....numai eu stiu ce am patit si cati nervi mi-am facut ca sa ajung la lvl 19.
Ma ajuta cineva va rog frumos ca-mi vine sa turbez nu mai pot?((
Salvarile mele sunt aici:

http://www.girlshare.ro/3489129564.8

Edited by delfin89, 21 December 2015 - 08:42.


#2
dexter2007

dexter2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 13.12.2006
Unele jocuri isi salveaza datele in Documents/My Games/Numele jocului, si nu direct in Documents/Numele jocului. Incearca si asa.

#3
delfin89

delfin89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 26.05.2015

 dexter2007, on 21 decembrie 2015 - 09:47, said:

Unele jocuri isi salveaza datele in Documents/My Games/Numele jocului, si nu direct in Documents/Numele jocului. Incearca si asa.
am verificat si asta si era doar in user/my document/titan quest doar acolo era path-ul.Nu stiu cum sa fac sa-l pacalesc ca in salvarile care le-am pastrat imi arata daca le rasfoiesc ca sunt ajuns in Egipt,deci ele ca salvari sunt reale 100% dar nu stiu cum sa-l pacalesc cu win 8.1
Fir-ar windows 10-le masii ca din cauza lui am facut asta, ca-mi dadea mereu crash jocu,si toate jocurile merg execrabil de prost pe win 10.Acum pe win 8.1 parca totul zboara efectiv fata de 10-le ala de kkt.....
Sa nu mai aud in viata mea de win 10 asta ca e plin de bubeee


p.s am incercat sa ma inreg pe forumu official de la titan quest,dar am facut-o degeaba ca nu pot deschide topic acolo sa relatez problema ,pot doar citi threadurile create.Alti nebuni si aia,iar pe Steam nu-mi raspunde nimeni ca e vechi jocu.
mai bine nu mai ma apucam de el,ca asa mai mult ma enervez.Am pierdut 5 zile la rand cate 10 ore ca sa ajung la lvl 19.E super greu jocu la inceput si de abia devenise playlable de la lvl 19....

Edited by delfin89, 21 December 2015 - 10:13.


#4
dimsk1d

dimsk1d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 27.09.2015
Salutare prieteni!
Recent a aparut un update semnificativ la acest joc. Cine l-a incercat, ce a-ti gasit voi interesant?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DU8ezGfeqZ0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate