Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Recomandare magazine haine satin

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006
Buna.

Apelez la ajutorul forumistelor (si a forumistilor daca se identifica) cu o rugaminte: ce magazine recomandati pentru a cumpara niste pijamale/nightdress (sau care ar fi denumirea) din satin?

Am vizitat magazinele precum Triumph (aici am gasit din satin si matase) unde am gasit ce-si doreste: rochita si halat.
Altele precum Jolidon si Women's Secret nu au decat din polyester insa nu au rochita sau halat ci doar bluzite. Am vazut lucruri interesante si online, dar nu stiu cat de incredere sunt.

Deci, pentru sarbatori linistite cu prietena...Posted Image

#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,960
  • Înscris: 18.12.2007
La cele de la Triumph ce nu iti place?

#3
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006
Au doar rosu-inchis, negru si un bej din ce-mi aduc aminte.
As vrea sa gasesc ceva pe bleumarin sau gri-petrol.

Am gasit diverse modele si culori pe un site online (nu dau nume ca sa nu se considere reclama), dar livrarea dureaza intre 14-21 zile si in afara de asta, nu sunt adeptul shopping-ului online la haine/incaltaminte/etc.

Dar daca recomanda cineva un site online de incredere, as risca.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate