Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

E-Boda SmartTime 100

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#55
StefanFF

StefanFF

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 22.06.2016
Salut. Sunt unul dintre deținătorii acestui smartwatch E-Boda și ma declar mulțumit de el, având în vedere ca, l-am luat cu 80 de lei de la emag. Bateria tine decent 2 zile juma și nu am nici o problema cu el.


P.s Cureaua nu este așa "stricabila" pe cat pare, ci pot sa spun ca e destul de buna și nu ma gândesc sa o schimb deocamdată.

Salut. Sunt unul dintre deținătorii acestui smartwatch E-Boda și ma declar mulțumit de el, având în vedere ca, l-am luat cu 80 de lei de la emag. Bateria tine decent 2 zile juma și nu am nici o problema cu el.


P.s Cureaua nu este așa "stricabila" pe cat pare, ci pot sa spun ca e destul de buna și nu ma gândesc sa o schimb deocamdată.

#56
strumpfhosen

strumpfhosen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 22.11.2006
Salut, stie careva care e parola de reset to factory defaults? Mi-o cere si nu o gasesc specificata nicaieri
Merci

#57
spiridusulverde

spiridusulverde

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 20.11.2011
Salut. Stie cineva un custom rom pentru acest ceas ?

#58
yokota

yokota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 28.03.2005

View Poststrumpfhosen, on 02 iulie 2016 - 17:29, said:

Salut, stie careva care e parola de reset to factory defaults? Mi-o cere si nu o gasesc specificata nicaieri
Merci

La un Smart Time 100 Summer Edition, roșu...a mers parola 1122. Aflată prin telefon de la service-ul E-boda. Partea proastă este că nu are nici o treabă ce scrie in manual si ce face ceasul după update, adică nimic. Si nu e prima oară când fac un update de firmware. Glume proaste, tip E-boda...nu le-am gustat.

#59
jokyno87

jokyno87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.04.2008
Salutare tuturor! Am achizitionat si eu acest ceas si am o problema pe care nu stiu cum as putea sa o rezolv: daca ma departez de telefon, iar ceasul se deconecteaza de la bluetooth, cand revin langa telefon nu se reconecteaza automat. Ma puteti ajuta cu un sfat, va rog?

#60
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007
Aceeasi problema o am si eu cu un DZ09 si nu am gasit rezolvarea.

#61
sasekay

sasekay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,227
  • Înscris: 24.01.2012
Cum de dezactivează sunetul din ceas in timpul apelului.

#62
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013
Exista o optiune in care daca ridici mana sa se aprinda ecranul? E enervant sa apesi mereu pe power ca sa vezi cat e ora...

#63
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006
La mine nu mai merge touchscreen in partea stanga jos, o fi de la soft sau s-a dus touchscreen ? Asa din senin.

#64
dannvulcan

dannvulcan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.01.2019
Buna poate va ajuta videoul acesta. Are in descriere varianta originala a unui Smart Time 100 Summer edition,: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/drByalDfing?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#65
florin2901

florin2901

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.06.2010

View Postadythekiller, on 13 decembrie 2015 - 19:14, said:

Uite aici tutorial de actualizare pentru Eboda smart time 100, eu l-am facut, rezolva erori de traducere si alte probleme.
http://www.androidro...smart-time-100/
Din pacate nu merge ceea ce ai spus in tutorialul tau. Noroc cu softul original de pe https://www.e-boda.ro/descarca
Cu ce am gasit pe aceasta pagina l-am putut "reanima".

#66
adythekiller

adythekiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 580
  • Înscris: 25.04.2010
Asta pentru ca intre timp eboda foloseste acelasi nume de ceas pentru alte verisuni de hardware si implicit alte romuri, tutorialul este "outdated" si se aplica modelului de la data respecitva.
Tutorialul va fi actualizat

Edited by adythekiller, 12 August 2019 - 20:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate