Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Panko lung

Analfabetism functional la relati...

Declaratia Unica - dividende WINE

Plase ferestre, din nanofibra, an...
 Batch defect de cartele metrou

350 lei pentru o plomba e mult sa...

Incarcator Makita China

Boala pomi, sau insecte?
 Ghiduri clinice Romania

Credit - persoane cu dizabilitati...

Diferente dioptrii intre ochi

cod CAEN magazin online cu aproba...
 Vocuher eMag peste pret comanda a...

Punct alb pe gingie

Schema scaner Lexmark X215

Descarcare poze raw de pe card mi...

Vand Taurasi si Vitele Rasa de Carne Galloway Scotia

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

dutadx

dutadx

Junior Member

• Grup: Members
Vand Taurasi si Vitele Rasa de Carne Galloway Scotia. Am 10 juninci gestante la prima fatare cu pasaport pe care scrie Galloway. Nu am certificat de origine.

Sunt Fermier, jud. Timis  Vand 16 juninci gestante in luna 2-4, rasa Galloway, montate cu taur ANGUS cu Certificat cu Origine din Genetica Marea Britanie.

Junincile au pasaport, sunt sanatoase in stare execeptionala. Animalele sunt inscrise in sistem ecologic. Rasa Galloway este nepretentioasa , se poate hrani numai cu fan, nu are nevoie de grajd nici iarna! Vacile au urmatoarele caracteristici:
* 8 bucati au 3 ani au fatat un vitel si acum sunt deja montate
* 5 bucati au 2,5 ani si sunt gestante cu primul vitel
TOTAL 13 bucati. Vacile se aleg direct de pe pasune din ferma de crescator. Le vand pentru ca nu am furaj suficient pt iarna. Pret pentru achizitie pachet 1400euro/bucata. In caz de achizitie unui numar mai mic pretul se negociaza.

Am si tineret taurasi si vitele pentru ingrasare la preturi intre 400 si 800eur/bucata. Relatii la 0731.169.677

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate