Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Problema Android

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
CosminCL

CosminCL

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.12.2015
Salut! Am un telefon Mobistel Cynus F5 cu Android 4.1 si are niste aplicatii care sunt setate ca pre-instalate si-mi instaleaza alte aplicatii ce-mi incarca memoria telefonului. Acestea imi instaleaza aplicatii chiar si fara conexiune de date. Credeti ca exista vreo alta solutie in afara resoftarii?

#2
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009
Îl rootezi si dezinstalezi toate gunoaiele

#3
CosminCL

CosminCL

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.12.2015
Pai si cum as putea face asta?

#4
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,039
  • Înscris: 26.04.2007
daca cauti gasesti.....

http://www.skyneel.c...l-cynus-f5.html

operatiunea o faci pe barba ta !

#5
Maxy21

Maxy21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 24.07.2013
Salut , am si eu o problema cu un samsung galaxy s3 neo android 4.3 (dual sim) si anume ca nu mai pot sterge fisierele de pe card (64 gb). I-am dat formatare din telefon si nu se sterg, de fapt cand dau formatare cartela memorie imi apare mesajul SE DEZACTIVEAZA CARTELA DE MEMORIE si apoi apare CARTELA DE MEMORIE POATE FI SCOASA IN SIGURANTA, dupa multe incercari a aparut mesajul SE FORMATEAZA CARTELA DE MEMORIE si am asteptat pana s-a oprit de incarcat si gata.Cand am verificat totul era la locul lui. Le-am sters manual pe cateva dintre ele si cand dau formatare apar din nou.
Am incercat o gramada de aplicatii din Google Play si toate dau eroare si imi apare ca aplicatia x nu raspunde opriti ? Daca fac un folder pana imi apare pe card dureaza 1-2 minute la stergere la fel. Cand setez camera sa stocheze pe card si fac o poza imi apare mesajul ca " camera a schimbat setarile din cartela de memorie in memoria interna" si cand intru in card in loc sa apara Storage/ext SdCard si fisierele imi apare Storage/fara fisiere.

Nu stiu de la ce sa fie e posibil sa fie de la aplicatia zedge sau am sters cateva fisiere thumbnails (nu stiu daca am scris corect). Nu am un pc ca sa il var acolo.
Exista vreo sansa cu vreo aplicatie de android ?
Multumesc.

Ps: Am incercat si alte carduri e memorie si functioneaza corect.
Atasez doua fisiere (unul dintre ele fiind cel din system/etc/permissions/platform.xml

Multumesc.

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate