Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

ProTv: cum sa te umpli de penibil cu ocazia aniversarii a 20 de ani

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View Postr_murphy, on 01 decembrie 2015 - 14:05, said:

ce este deranjant la el ..
ca vorbeste pina ramane fara aer si ca intra in niste detalii pe care de foarte multe ori nu le stapineste si o ia pe miriste, imas, lunca, intr-un fel de zile mari, ce-i mai rau, fiind convins ca are perfecta dreptate.
Si tie ti-a placut sa te uiti la el. Trebuia sa schimbi pe alt post.

#20
valdan71

valdan71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 738
  • Înscris: 26.01.2006

View PostPatrulescu, on 01 decembrie 2015 - 12:50, said:

De ce este Catalin Radu Tanase faimos?

Catalin Radu Tanase s-a facut remarcat datorita reportajelor si transmisilor in direct din cele mai "fierbinti" zone de razboi, Cairo, Iran sau Kuwait, dar si din timpul inundatiilor si viscolelor din tara.

De ce ne place de Catalin Radu Tanase?

Ne place de Catalin Radu Tanase deoarece este unul dintre cei mai vechi si credibili corespondenti speciali, redand cu lux de amanunte intamplarile din zonele in care transmite.

Care este secretul lui?

Să știți că nimeni nu poate să vorbească mai bine, mai clar, mai mult despre orice subiect, chiar dacă află de acea temă cu 5 minute înainte de live. Și asta, pentru că citește non stop despre orice...(Andreea Esca).
Ai dreptate, Cataline.

#21
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
Daca disperatu asta de la pro tv este faimos, atunci reporterii de la cnn cum sunt? Catalin asta nu e nici faimos si nici placut

#22
ndor

ndor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,352
  • Înscris: 21.04.2005

View PostPatrulescu, on 01 decembrie 2015 - 12:50, said:

Ne place de Catalin Radu Tanase deoarece...
Banuiesc ca este parerea ta si nu rezultatul vreunui sondaj sau vreun poll !!
Pentru ca daca ar fi asa  , ar fi grav . Pentru postul de televiziune in cauza !
Omul este sub orice critica , pentru un reporter tv . Oriunde se duce in afara de comentariile fara nici o logica de multe ori , intra si in niste detalii tehnice pe care se vede clar ca nu are habar de ele,dar le insira fara rost doar sa ocupe timpul de emisie alocat . Pe langa multe altele .
Pe de alta parte , nu stiu de ce am impresia ca individul este singurul reporter al postului . Mi-a lasat impresia ca daca el dispare se duce dracu si postul odata cu el !

#23
Jesssica

Jesssica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 23.04.2011

View Postflavius18, on 01 decembrie 2015 - 14:08, said:

Si tie ti-a placut sa te uiti la el. Trebuia sa schimbi pe alt post.

Și asta e o alternativă, dar ai dreptul să și critici.

#24
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View PostPatrulescu, on 01 decembrie 2015 - 12:50, said:

De ce este Catalin Radu Tanase faimos?

Catalin Radu Tanase s-a facut remarcat datorita reportajelor si transmisilor in direct din cele mai "fierbinti" zone de razboi, Cairo, Iran sau Kuwait, dar si din timpul inundatiilor si viscolelor din tara.


L-am vazut si eu odata "live" transmitand de la niste inundatii. Statea in fund in apa si expluca la microfon cum apa ajunge pana la pieptul lui. Eu eram la 3 metri de el, in picioare, si nu intelegeam de ce la mine apa e doar pana la genunchi.

#25
Ten22

Ten22

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.12.2015
Trebuia poza sau video.

De la ProTv imi place Busu si alte personaje, ca joaca un rol, dar daca cauti pe google despre viata lor, gasesti vreun copil arestat ca se droga sau altele.
Adica departe de viata buna, perfecta, zambitoare... masca pe care o poarta pe tv.

A. Esca este o femeie de succes, stiu, nu ma scuipati, o tipa carre citeste scris de 20 de ani... este femeie de succes, tocmai asta este si situatia perversa si aberanta, te face sa ramai? Ce BA?

Edited by Ten22, 01 December 2015 - 14:58.


#26
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View PostJesssica, on 01 decembrie 2015 - 14:40, said:


... dar ai dreptul să și critici.
De 3x DA

#27
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
Eu nu m-am uitat la nicio paradă. Le-am zis copiilor: "La mulți ani, românașii mei! ", am savurat împreună dulciuri, fata acum ascultă muzică, băiatul se joacă, mama își face somnul de după-masă iar eu netuiesc pe softpedia. Mi-ar plăcea mai pe seară să găsesc un film bun, preferabil o comedie. Îmi place că e și frumoasă vremea astăzi aici, e însorit și destul de călduț.

#28
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
Un film romanesc se va da azi pe antena 1, Nea Marin miliardar

#29
Ten22

Ten22

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.12.2015
L-am vazut de vreo 10 ori, asta de la cap la coada.
Este un fel de "Singur acasa" difuzat pe ProTv in seara de Craciun.

Ca am facut si un subiect: http://forum.softped.../#entry18311953
Te pomenesti liber dar fara activitate, ca nu mai este ca pe vremea mea,  in 2015 bunica(a se intelege mama ta) nu mai pleaca la tara, ca ce naiba sa faca la tara? A traiat toata viata la oras cu apa calda, gaze, canalizare... iar la batranete esti sadic sa o trimiti la casa batraneasca...

Inainte te duceai la bunica, taiai un porc, poate faceai si o tuica la cazan, in 2015,,, chiar nu stiu ce sa caut la tara, am in mall carne cat nu pot manca, bautura cat nu pot cumpara.

Edited by Ten22, 01 December 2015 - 15:30.


#30
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,093
  • Înscris: 30.04.2007
oricare asemanare este pur intimplatoare .. ;)

[ http://www.ziuaconstanta.ro/images/stories/2014/09/07/catalin-radu-tanase.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://www.cultjer.com/img/video/muppets_samtheeaglefanathon_hd.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#31
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
Si acu te poti duce la tara sa tai porcu sa faci o tuica la cazan, obiceiul asta mai rezista cativa ani.

#32
Ten22

Ten22

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.12.2015

View Postflavius18, on 01 decembrie 2015 - 15:31, said:

Si acu te poti duce la tara sa tai porcu sa faci o tuica la cazan, obiceiul asta mai rezista cativa ani.
De dragu la familie incerci sa mimezi bucuria, cu toate ca suna urat, dar incerci sa mimezi ca bisnitaru ala din piata nu ti-a vandut un brad scump.
Sau scoti pe ala artificial, dar daca esti ca mine... fara miros de brad, ala nu este Craciun.
Si scriu brad, dar in majoritatea sezoanelor am avut molid, brad am prins mai rar.

Si discut in prima zi de Craciun, a doua zi, in prima zi de revelion, a doua zi de revelion, discut cu cunostinte care tot asa doar ce asteapta sa treaca sarbatorile.
Cum ziceam? In Bucuresti mai gasesti un supermarket deschis, poate la mall sa duci copilu la joaca, tu sa bei o cafea cu ceva prieteni, dar in provincie esti sinistrat.

#33
Patrulescu

Patrulescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 03.09.2015

View Postndor, on 01 decembrie 2015 - 14:33, said:

Banuiesc ca este parerea ta si nu rezultatul vreunui sondaj sau vreun poll !!
Nu, textul respectiv este de pe site-ul spam.spam - Enciclopedia Lucrurilor Faimoase. Fiecare persoana faimoasa are o sectiune in care se explica de ce este faimos si de ce ne place de persoana respectiva.
http://biografii.fam...in_radu_tanase/

#34
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,847
  • Înscris: 11.10.2006
Pe langa toate astea, ce emisiuni aniversare au pregatit? Au ajuns sa-si desfasoare activitatea in curtea turnului in care s-au lansat acum 20 de ani. Au fost farul calauzitor intr-un peisaj in care licareau amatoriceste TVR, Antena1, Tele 7.
Daniela Banarescu, Virgil Klimovici, Andrei Zaharescu, Abracadabra (mutata de la TVR), Chestiunea Zilei cu Florin Calinescu, nume devenite sinonime cu PROTV. Primele emisiuni concurs dupa formate importate - Roata Norocului, Risti si castigi (dupa Jeopardi), In toamna lui 1999 au aderat si ei la curentul bingo, ce facea furori la concurenta, au facut si ei cariera inainte cu campania "Stii si castigi" cu cartile postale si marea tragere de la Revelionul 1997. Ca sloganuri, de-alungul timpului au fost "Stii si castigi, Generatia Pro, Gandeste Liber.

#35
varu_alin

varu_alin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 01.02.2009
Spui "protv" si tragi apa.

#36
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Voi va uitati la ProTV?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate