Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Multiplexul privat de la Buzău

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
184 replies to this topic

#181
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014
Astept comunicatul de presa de la CNA.Alte surse nu am.

Astept comunicatul de presa de la CNA.Alte surse nu am.

#182
qazwsxqazwsx

qazwsxqazwsx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,928
  • Înscris: 22.04.2012

 valitv, on 18 iulie 2017 - 20:09, said:

Astept comunicatul de presa de la CNA.Alte surse nu am.


Da nu inteleg ce rost are miscarea asta ?!Poate EST TV vrea pe multiplexul de la Buzau ?

Edited by qazwsxqazwsx, 18 July 2017 - 20:19.


#183
cristian68n

cristian68n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 01.06.2012
Nu stiu ce se intimpla dar respectivul canal (...EST Tv) a inceput zilele aste sa emita free pe 31,5 Est  satelitul de la portocala (Orange...Posted Image ) iar pe transponderul de pe 16 est face figuri !!Posted Image
(Din intimplare am o antena satelit fixata pe 31,5 est si am scanat sa vad noutatile....insa pe varianta terestra nu prea vad nici o speranta ...!!)
Am gasi zilele acestea um fluturas portocaliu............ si de aici restul e poveste cu emisia dvb-t2 mai ales cu aceste oferte agresive....

Attached File  P7180608.JPG   81.46K   46 downloads

Edited by cristian68n, 18 July 2017 - 20:59.


#184
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014
Pentru buzoieni ...un articol Interesant in Facebook-DVB-T2 in Romania/by Magdici page.

#185
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014
A aparut comunicatul CNA despre EST TV , dar este un copy-paste din anuntul anterior despre ce se va vorbi la sedinta CNA din 18.07. Nu stim daca EST TV intra pe CATV sau DVB-T in grila TV Sat 2002.( Sa nu uitam ca TV Sat 2002 Buzau este si provider CATV).Oricum a fost aprobata cedarea de licenta din partea INFO TOTAL PRESS.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate