Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Huawei Mate 8

- - - - -
  • Please log in to reply
673 replies to this topic

#667
GonzZo

GonzZo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 19.08.2006
pana la urma primeste update la oreo sau nu ?

#668
kemichal

kemichal

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.03.2016

View Postfmija, on 24 decembrie 2017 - 11:21, said:

Il mai gasesc pe undeva de cumparat, de nou? Multumesc.


#669
kemichal

kemichal

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.03.2016

View Postfmija, on 24 decembrie 2017 - 11:21, said:

Il mai gasesc pe undeva de cumparat, de nou? Multumesc.
http://www.etotalk.c...ll-active_c1108

#670
fmija

fmija

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 16.02.2006
Multumesc mult !

#671
High Octane

High Octane

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 14.02.2007
Ati primit careva Oreo? Sau ati instalat neoficial? Eu am L29C432, tot 7.0 deocamdata.

#672
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,867
  • Înscris: 10.06.2008
Nu cred ca mai primim update. E un telefon superb. Face 3 ani de când îl am în martie. Nu îl voi schimba prea curând.

#673
Forester47

Forester47

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.07.2019
M-a placut mult modelul asta si l-am achizitionat in aprilie 2017. Am fost foarte multumit de el, nu am avut nici un fel de problema pana spre sfarsitul lui 2018, atunci cand au aparut probleme cu autonomia si restarturi nejustificate! Trimis service/garantie, primit dupa 6-7 zile, baterie schimbata, asa scrie in fisa. Folosit moderat, in urmatoarele 3 luni au aparut aceleasi probleme, ba mai mult de atat, au aparut niste umbre albicioase de-a lungul display-ului! Momentan este in service(din nou), de o saptamana si asta ma enerveaza la culme! Nu stiu ce o sa ii faca dar mi-am perdut increderea in acest brand si in serviciile oferite, acest lucru facandu-ma sa ma gandesc la urmatoarea achizitie!!! O sa evit acest brand!

#674
Forester47

Forester47

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.07.2019

View PostForester47, on 15 iulie 2019 - 11:41, said:

M-a placut mult modelul asta si l-am achizitionat in aprilie 2017. Am fost foarte multumit de el, nu am avut nici un fel de problema pana spre sfarsitul lui 2018, atunci cand au aparut probleme cu autonomia si restarturi nejustificate! Trimis service/garantie, primit dupa 6-7 zile, baterie schimbata, asa scrie in fisa. Folosit moderat, in urmatoarele 3 luni au aparut aceleasi probleme, ba mai mult de atat, au aparut niste umbre albicioase de-a lungul display-ului! Momentan este in service(din nou), de o saptamana si asta ma enerveaza la culme! Nu stiu ce o sa ii faca dar mi-am perdut increderea in acest brand si in serviciile oferite, acest lucru facandu-ma sa ma gandesc la urmatoarea achizitie!!! O sa evit acest brand!
Update!!! Cu scuzele aferente, trebuie sa specific: telefonul este luat de la Quick Mobile! Acum am vazut ca au un topic separat si e prapad acolo! Toata lumea se plange deci...s-ar putea sa ma inscriu si eu in acest grup ,,select"! Evitati Quick Mobile, service-ul e teapa daca vi se strica produsul!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate