Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...
 Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect

Digi TV - Numai aici despre probleme, întrebări și informații.

- - - - -
  • Please log in to reply
858 replies to this topic

catalinman

catalinman

RCS & RDS

• Grup: Senior Members
Un var din Italia are decodorul Kaon NA1000B. Se plange de vreo saptamana ca nu mai are sunet pe niciun canal.

S-o fi ars ceva la el si singura varianta e sa mi-l trimita in tara ca sa il duc la service? :)

Pana acum eu i-am recomandat sa il traga din priza si sa il reconecteze la loc plus varianta cu revenire la setarile din fabrica.

Nu a functionat nici cu trasul din priza si nici cu revenire la setarile din fabrica.

Nici soft mai nou nu gaseste, probabil are deja ultima versiune de soft.

Ceva idei pentru a rezolva? A testat si la alt televizor si nici acolo nu are sunet.

E drept ca are si vreo 5 ani decodorul HD.

isr2002

isr2002

Senior Member

Sa incerce alt cablu HDMI.

jeolis

jeolis

Senior Member

catalinman, on 17 martie 2024 - 09:49, said:

Un var din Italia are decodorul Kaon NA1000B. Se plange de vreo saptamana ca nu mai are sunet pe niciun canal.

S-o fi ars ceva la el si singura varianta e sa mi-l trimita in tara ca sa il duc la service? :)

Pana acum eu i-am recomandat sa il traga din priza si sa il reconecteze la loc plus varianta cu revenire la setarile din fabrica.

Nu a functionat nici cu trasul din priza si nici cu revenire la setarile din fabrica.

Nici soft mai nou nu gaseste, probabil are deja ultima versiune de soft.

Ceva idei pentru a rezolva? A testat si la alt televizor si nici acolo nu are sunet.

E drept ca are si vreo 5 ani decodorul HD.

Ca și tehnician Digi recomand : trimis în tara ptr probe , dacă se adeverește,  se schimba în tara . Atenție. În maxim 7 zile sa ajungă înapoi cel schimbat

catalinman

catalinman

RCS & RDS

Am rezolvat de ieri, de vina era cablu HDMI.

Multumesc mult pentru sugestie isr2002. :D

IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

Guru Member

Poate confirma cineva ca au intrat TVR Sport HD, TVR Sport SD, Al Jazeera English SD, Sky Showtime 1 HD, Bollywood Clasic SD, E! HD, TVR Folclor SD, TV2 Sef, Super TV2 si au iesit M1 HD, M2 HD, Duna HD?

Edited by IceCoolExtreme, 06 May 2024 - 21:55.

johnnycrush

johnnycrush

Active Member

• Grup: Members
Niciunul dintre canalele enumerate de tine nu a intrat la Digi.

drag16

drag16

Active Member

IceCoolExtreme, pe 06 mai 2024 - 21:55, a scris:

Poate confirma cineva ca au intrat TVR Sport HD, TVR Sport SD, Al Jazeera English SD, Sky Showtime 1 HD, Bollywood Clasic SD, E! HD, TVR Folclor SD, TV2 Sef, Super TV2 si au iesit M1 HD, M2 HD, Duna HD?
Vorbim de satelit sau cablu. Ar fi prima veste după foarte  mult timp pentru abonații  la satelit.

Edited by drag16, 07 May 2024 - 08:21.

isr2002

isr2002

Senior Member

View PostIceCoolExtreme, on 06 mai 2024 - 21:55, said:

Ce-ti veni? Te stiam om informat! Posted Image

IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

Guru Member

Pe YouTube la recomandări au apărut postări de la un user care a scris ca au intrat acele canale
Attached File  Screenshot_20240506_222222_YouTube.jpg   36.74K   47 downloadsAttached File  Screenshot_20240507_143636_YouTube.jpg   435.4K   87 downloads

iZet

iZet

Senior Member

Cam editata poza... sau mi se pare?

jytouip

jytouip

Member

E editata 100%

_Gaby_

_Gaby_

Active Member

E foarte jalnic editată! A și depășit conturul! :D
Măcar de era ceva realist! 🤣🤣🤣

ssss

ssss

Active Member

Oare o să mai vină vreodată posibilitatea ca aici să se folosească direct CI+, cum este la ei pe cablu?
RCS DigiTV DTH se pare că a rămas singurul care te obligă să iei STB, din moment ce Orange a preluat Telekom (care până acum făcea tot așa, dar Orange avea sistemul cu CI+ de mai mult timp, plus că noii abonați pot folosi direct CI+).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate