Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...

Radio Bucur 1

Sfaturi boiler pana la bransament...
 Creare site gen OLX / Autovit

Imagini gratuit sau contra cost i...

Fisuri beton de egalizare

Reincepe mineritul in UE
 Playlist melodii radio - unde?

P0335 senzor arbore cotit - senzo...

Avocatul Poporului vs European Om...

Recomandari firme pentru draperii...

Digi TV - Numai aici despre probleme, întrebări și informații.

- - - - -
  • Please log in to reply
849 replies to this topic

Georgiann22

Georgiann22

Member

• Grup: Members

View Postxperia_ray, on 04 ianuarie 2016 - 01:12, said:

Mai e putin si fac 2 ani de cand au lansat HD urile pe DTH si ne au dat in + doar Posted Image
Lor le place sa stea intr o vesnica letargie...Posted Image
Ceilalti operatori au cel putin in grila un canal de filme , muzica sau documentare in format HD , la ei bate vantu din 2014

Aly25

Aly25

Member

macar acum sa se trezeasca,sa mai bage si ei hduri pt noi,nu pt unguri,ca in vara sau toamna parca,se fac 2 ani de cand au lansat oferta comerciala cu posturi HD pe satelit.Posted Image

Georgiann22

Georgiann22

Member

View PostAly25, on 04 ianuarie 2016 - 17:38, said:

macar acum sa se trezeasca,sa mai bage si ei hduri pt noi,nu pt unguri,ca in vara sau toamna parca,se fac 2 ani de cand au lansat oferta comerciala cu posturi HD pe satelit.Posted Image
in mai se fac 2 ani de cand au lansat Hd

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned

View Postcatalinman, on 19 noiembrie 2015 - 22:29, said:

O seara buna si tie. Nu iti spun sa te muti la alt operator, iti spun sa te obisnuiesti cu ideea. Aceeasi strategie este valabila si pentru CATV. Pachet gratuit inca de la lansare, posturile HD nu costa nimic la RCS.

Asta e valabil si acum si peste 6 luni si peste 1 an si peste 5 ani.

Pe CATV exista oferta HD din 1 iunie 2010, de atunci si pana acum HD-ul nu a costat nimic. In concluzie, pachetul HD o sa fie oferit moca in continuare pe DTH si CATV.
Dar niste canale in plus n-ar strica, dreptu-i?
Pensionarea ne apuca pana mai baga astia in seama DTH-ul.
Nu cer gratis, dar sa fie pachete sa le putem activa, mai decenta cerere ce sa le facem?

Aly25

Aly25

Member

Suntem in luna Ianuarie 2016 si nici un post HD nou pt noi nenorocitii de romani,asa cum ne considera astia de la Digi.

cyborg692

cyborg692

Member

• Grup: Validating
Clienti fideli....

Aly25

Aly25

Member

posturi HD pentru fraierii de romani,de ce nu baga,ca de Digi Mobil se tot ocupa,dar de dth pauza,cadeale-ar satelitul in cap anu viitor,asta daca nu baga ceva nou in HD pt romani.

Edited by Aly25, 12 January 2016 - 17:29.

Georgiann22

Georgiann22

Member

View PostAly25, on 12 ianuarie 2016 - 17:29, said:

posturi HD pentru fraierii de romani,de ce nu baga,ca de Digi Mobil se tot ocupa,dar de dth pauza,cadeale-ar satelitul in cap anu viitor,asta daca nu baga ceva nou in HD pt romani.
Ce sa bage altceva nu stiu de cat canale maghiare in format HD atat stiu sa bage drept dovada anul trecut numai canale Hd maghiare au bagat

KLM2009

KLM2009

The Punish3r

• Grup: Moderators
Nu va saturati sa va tot repetati pe absolut fiecare pagina? :lol: Daca nu va place sunt o gramada de alti operatori pe partea de DTH.

cipaul66

cipaul66

Active Member

Ce te bagi ?!Posted Image .... sunt masochiști ....Posted Image Posted Image

cristinel07

cristinel07

#MM93

• Grup: Senior Members
Daca ei mananca programe tv, ce sa le faci? Fara mancare nu poti trai.

cipaul66

cipaul66

Active Member

Ca să nu mai zic ce bine se vede BBC Earth HD , Travel Ch. HD  , Discovery Showcase HD NGWild HD sau History HD .... Nu sunt la Digi ?! Păcat .... de ei ! Bine ... în mod normal BBC Earth nu se vede nici la Focus .... dar ei sunt favorizați de soartă - au ridicat altcineva  programele și pentru ei !

PS ... am făcut ceva dezacorduri ... le rezolvă Crislacor .... și mă iartă !

Georgiann22

Georgiann22

Member

View Postcipaul66, on 13 ianuarie 2016 - 16:00, said:

Ca să nu mai zic ce bine se vede BBC Earth HD , Travel Ch. HD  , Discovery Showcase HD NGWild HD sau History HD .... Nu sunt la Digi ?! Păcat .... de ei ! Bine ... în mod normal BBC Earth nu se vede nici la Focus .... dar ei sunt favorizați de soartă - au ridicat altcineva  programele și pentru ei !

PS ... am făcut ceva dezacorduri ... le rezolvă Crislacor .... și mă iartă !
Astia nu au auzit de acele canale sau altele doar de canale propii sau maghiare in format HD Posted Image) P.s Focus sat e cu mult peste ,,inapoiatii' dinozaurii :))

Edited by Georgiann22, 13 January 2016 - 16:40.

Fly_85

Fly_85

View PostKalman2007, on 13 ianuarie 2016 - 15:04, said:

Nu va saturati sa va tot repetati pe absolut fiecare pagina? Posted Image Daca nu va place sunt o gramada de alti operatori pe partea de DTH.

Nu vreau sa fiu avocatul nimanui, dar.. chiar au dreptate ! fie si asa, repetandu-se pe fiecare pagina !

eu nu am mai scris in legatura cu grila de programe, ca nu ma mai intreseaza de ce fac astia de la Digi pe partea de DTH, dar ca sa ajungi in halul asta pe un sector unde erai lider..
pai Directorul General care se ocupa de DTH in Romania, l-as zbura de acolo de nu s-ar vedea... probabil ca multi lucrati pe la ei sau aveti prieteni pe acolo, dar e dreptul fiecaruia sa isi posteze nemultumirile in legatura cu operatorul sau de DTH !
Solutia e ca, abonatii sa fie ascultati de catre cei din CC, atunci cand suna, si mai mult decat atat, sa le fie PRELUATE SUGESTIILE domnule Digi_Helper, si nu directionati catre alti operatori de DTH.. asa cum mai faci si tu Kalman si a mai facut-o in trecut si catalinman !

Nu ma intelege gresit, Kalman, dar chiar au dreptate cei care se "plang" aici ! :)

Georgiann22

Georgiann22

Member

View PostFly_85, on 14 ianuarie 2016 - 10:36, said:

Nu vreau sa fiu avocatul nimanui, dar.. chiar au dreptate ! fie si asa, repetandu-se pe fiecare pagina !

eu nu am mai scris in legatura cu grila de programe, ca nu ma mai intreseaza de ce fac astia de la Digi pe partea de DTH, dar ca sa ajungi in halul asta pe un sector unde erai lider..
pai Directorul General care se ocupa de DTH in Romania, l-as zbura de acolo de nu s-ar vedea... probabil ca multi lucrati pe la ei sau aveti prieteni pe acolo, dar e dreptul fiecaruia sa isi posteze nemultumirile in legatura cu operatorul sau de DTH !
Solutia e ca, abonatii sa fie ascultati de catre cei din CC, atunci cand suna, si mai mult decat atat, sa le fie PRELUATE SUGESTIILE domnule Digi_Helper, si nu directionati catre alti operatori de DTH.. asa cum mai faci si tu Kalman si a mai facut-o in trecut si catalinman !

Nu ma intelege gresit, Kalman, dar chiar au dreptate cei care se "plang" aici ! Posted Image

Fi serios uitate pe pagina de fb a celor din Ungaria Digi Hu acolo e cineva care raspunde la întrebarile persoanelor in schimb ia uita-te si pe pagina lor de fb Rcs&Rds  cine iti raspunde nimeni , doar cand au lansat cartela Prepay si cand era cazul acela cu fetita Daria sa donam Rcs&Rds datea like si raspundea care nu stia care e contu sa doneze , deci ei decat la asta iti raspunde , fii serios ei nu sunt in stare o grila pe site sa-o actualizeze dar ce sa mai zicem de canale noi cand a trecut aproape un an de cand erau zvonuri ca intra si tot Zvonuri vor ramane pentru ca asta nu e o firma serioasa! P.S nu il jigni pe Kalman ca e avocatul Poporului :))))

crislacor

crislacor

Cui îi pasă...?!

Să-mi traducă și mie cineva înșiruirea de cuvinte de deasupra, să fiu al naibii dacă mi-am dat seama unde începe și unde se termină vreo propoziție (dacă o fi vreuna)...!Posted Image

P.S. De restu' nici n-are rost să ne batem capu', e praf...Posted Image

cristinel07

cristinel07

#MM93

E nepotul lui komura.. Trebuie sa-l intelegem.

Edited by cristinel07, 14 January 2016 - 14:10.

cyborg692

cyborg692

Member

• Grup: Validating

View PostFly_85, on 14 ianuarie 2016 - 10:36, said:

Nu ma intelege gresit, Kalman, dar chiar au dreptate cei care se "plang" aici ! Posted Image
La preturile practicate de digi nici nu poti cere mai mult . Faza e ca vom vedea cam cat de mult pot duce asta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate