Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 

Nemulțumiri legate de Vodafone.

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
1855 replies to this topic

#811
obionekenobi

obionekenobi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 25.06.2008
@Vodafone sinteti cumva cu capu' ???????

De ce mama masii dupa ce intru in cont, dau click pe plateste factura,  ma duce intr-o pagina in care trebuie sa bag numarul de telefon, sa-l confirm si apoi sa introduc eu manual suma de plata.
Chit ca-mi iau warning/ban  va intreb din nou chiar sinteti  dusi cu pluta?

LE: Cred ca era in lucru pagina respectiva dupa citeva minute dind click pe plata factura m-a dus direct spre metoda de plata.

Edited by obionekenobi, 14 August 2018 - 10:40.


#812
valy2vv

valy2vv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 19.02.2006
@vodafone, de ce nu functioneaza aplicatia my vodafone pe ios ? incerc de dimineata sa modific optiunea pe care o am - si care a expirat ieri - si primesc acelasi mesaj de aproape 5 ore : "Serviciu momentan indisponibil. Apasa pentru a reincerca." ma puteti ajuta ? am sunat si la nr.*222 si la *100# insa nu raspunde nimeni.

#813
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 15.05.2010
Mi se pare ciudat sa suni la *222 si sa nu raspunda nimeni. La *100# sigur nu raspunde cineva, e un meniu interactiv, dar deh...

#814
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postvaly2vv, on 14 august 2018 - 10:54, said:

@vodafone, de ce nu functioneaza aplicatia my vodafone pe ios ? incerc de dimineata sa modific optiunea pe care o am - si care a expirat ieri - si primesc acelasi mesaj de aproape 5 ore : "Serviciu momentan indisponibil. Apasa pentru a reincerca." ma puteti ajuta ? am sunat si la nr.*222 si la *100# insa nu raspunde nimeni.

@valy2vv, daca nu ai rezolvat, te rugam sa ne lasi un email pe adresa [email protected] cu numarul tau si cat mai multe detalii despre ce s-a intamplat, urmand a reveni catre tine cu o solutie.

#815
Comi80

Comi80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 16.11.2015
@vodafone Dati va rog drumul mai repede updateurilor telefoanelor mobile. E jenant ca vodafone sa fie cu 2 updateuri in urma celor network free, S9 de exemplu. Raspunde vodafone pentru eventuale probleme cauzate de lipsa updateurilor de securitate?
Mulțumesc

Edited by Comi80, 18 August 2018 - 08:32.


#816
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,585
  • Înscris: 11.02.2016
Reteaua asta merge din ce in ce mai prost, a ajuns la nivelul Digi.Mobil
Frantuzoaica aia inca se crede in Congo, nu mai investeste nimic in retea. Acoperirea 4G e extraordinara pe hartie dar in realitate e inexistenta in multe locuri.

*Zona cu 4G excelent potrivit hartii de pe site. In realitate acesta este foarte slab. Iar 3G-ul...dezastru!

Attached Files



#817
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,585
  • Înscris: 11.02.2016
Voi puteți suna de pe Vodafone pe orange?


#818
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
De ce la Vodafone in Timisoara de multe ori chiar daca am semnal excelent 4G sau 3G, in momentul in care intra un apel ma arunca pe 2G GPRS (nici macar EDGE)?

Cand e gata apelul scrie GPRS pe ecran, dupa cateva secunde EDGE, dupa care H+ si abia apoi 4G+.

Care e logica in treaba asta? Se pierde si HD Voice, macar de ar sta pe H+ in apel.

View Postheinz, on 05 octombrie 2018 - 10:47, said:

Voi puteți suna de pe Vodafone pe orange?

da, chiar acum 2 min am incheiat un apel

#819
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,576
  • Înscris: 26.06.2010
Nu putem onora comanda cu numărul VDFRO775xxxxx deoarece ati folosit un cod promoțional din campania " Traiește viața ca un joc " care se referă la achiziția unei singure baterii externe Cellara Pulse de 6000mAh , dumneavoastră ați folosit un cod promoțional pentru achiziția a doua baterii externe Cellara Pulse de 6000mAh ceea ce nu este permis.
Odată ce m-a lăsat sa trimit comanda trebuia procesata , e ilegal ce fac ăștia de la Vodafone.

Edited by andupustiu, 12 October 2018 - 16:38.


#820
nicu1979

nicu1979

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 03.08.2007
Vezi ca Emag acum cativa ani de BlackFriday au fost obligati sa vanda niste telefoane cu pretul de 1 leu asa cum era afisat pe site
Nu te lasa, lupta sa iti onoreze comanda.

#821
musicallro

musicallro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 21.12.2011
Cum naiba particip la promoția asta a lor...  ""Trăiește viața ca un joc"" ???
Am instalat ultima versiune, m-am logat in contul de persoana fizica, nu găsesc nicăieri secțiunea asta de concurs în "pagina principală".

Edited by musicallro, 16 October 2018 - 16:15.


#822
crazyalex86

crazyalex86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 27.04.2008
Pentru că e valabil doar pentru prepaid.

#823
danutz21

danutz21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 18.07.2018

View Postmusicallro, on 16 octombrie 2018 - 16:15, said:

Cum naiba particip la promoția asta a lor...  ""Trăiește viața ca un joc"" ???
Pai abonatii oricum traiesc viata ca un joc: mai primesc ceva puncte la colectia lor impresionanta, mai fac schimb de experienta sau se mai joaca prin buzunare sa plateasca facturile. Pentru ei e deja prea interesant ca sa mai apara ceva nou, e suficient jocul lor din prezent.

In schimb, cartelarii n-au astfel de privilegii. Li se mai arunca si lor niste firimituri cu astfel de jocuri.

Edited by danutz21, 16 October 2018 - 17:11.


#824
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,576
  • Înscris: 26.06.2010
Acum am transferat un euro către alt număr și l-am pierdut , nu am primit euro pe celelalt număr , au sistemele varza totala.

#825
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postandupustiu, on 21 octombrie 2018 - 13:14, said:

Acum am transferat un euro către alt număr și l-am pierdut , nu am primit euro pe celelalt număr , au sistemele varza totala.

Buna!

Recomandarea noastra este sa ne oferi numarul de telefon impreuna cu mai multe detalii legate de solicitarea ta printr-un email la adresa [email protected], noi vom verifica si te vom ajuta cu mare drag.

#826
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,576
  • Înscris: 26.06.2010

View PostVodafone, on 22 octombrie 2018 - 16:26, said:



Buna!

Recomandarea noastra este sa ne oferi numarul de telefon impreuna cu mai multe detalii legate de solicitarea ta printr-un email la adresa [email protected], noi vom verifica si te vom ajuta cu mare drag.

Era din cauză că am cerut în trecut , acum câteva luni credit in avans 1 euro și l-a luat acum.Am primit după 5 minute de când am scris aici un SMS că am returnat 1 euro pentru credit in avans.

Edited by andupustiu, 22 October 2018 - 17:25.


#827
alin---

alin---

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 16.10.2018

View PostVodafone, on 22 octombrie 2018 - 16:26, said:


Buna!

Recomandarea noastra este sa ne oferi numarul de telefon impreuna cu mai multe detalii legate de solicitarea ta printr-un email la adresa [email protected], noi vom verifica si te vom ajuta cu mare drag.

La adresa de e-mail sus mentionata chiar raspunde cineva? Posted Image

#828
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 13.01.2013
https://www.vodafone...e/red/index.htm

Ce ofera ei la 19 euro eu am la ME 15 plus ca am luat Mate 20 lite cu 37 lei x 18 luni.

Edited by xperia_ray, 23 October 2018 - 01:05.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate