Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

[CINE]Webmaster/webdesigner site Primarie Sector 6?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Am zis sa pun aceasta intrebare si aici, dat fiind ca aceasta comunitate este foarte mare.
Nu am stiut unde sa incadrez subiectul. Rog un moderator sa il mute, daca i se pare mai potrivit in alta parte.

Pe scurt, asa cum spune si titlul, se intampla sa stie cineva cine este sau cum se poate contacta webmasterul sau webdesignerul siteului Primariei Sectorului 6 Bucuresti?

Adresa de mail indicata, de o buna bucata de vreme incoace, nu mai este functionala.
Formularu pentru petitii/sesizari/reclamatii, din orice browser, este inutilizabil.
La telefon m-ar mira sa imi poata da cineva aceasta informatie.
Personal nu am timp sa ma duc sa depun direct la ei, la Registratura, sau la Posta. Traim totusi in era Internetului.

Orice info, sau idee, la obiect, e binevenita.
Multumesc.

#2
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,362
  • Înscris: 11.08.2003
Ce vrei sa faci?

#3
andrei_1234567890

andrei_1234567890

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 13.08.2015
Din câte înţeleg eu, vrea să sesizeze primăria că nu ştiu ce nu se întâmplă cum ar trebui.

Şi ca să rezolve problema, cauta meşteru care a făcut site-ul.

Să facă site-ul ca lumea că nu poate sesiza online primăria.

Cam complexă treaba.

Posted Image

#4
maxtron_69

maxtron_69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,534
  • Înscris: 18.08.2010
Probabil ar trebui in loc sa facem misto sa il sprijim pe baiat... asa se produc schimbari in nesimtirea guvernantilor pe banii nostri.

Eu zic ca abordezi insa gresit, nu webmasterul trebuie cautat, ci FACI O SESIZARE LA PRIMARIE, scris, ceri sa ti se explice in scris de ce nu functioneaza, asa cum ar trebui.

#5
dan_slack

dan_slack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,790
  • Înscris: 22.07.2006
Cu riscul de a fi puțin off-topic, as aduce in discutie calitatea execrabila a majorității site-urilor ce tin de guvern, adminstratie etc, cele de stat, ca sa ma exprim mai clar.
Stau si ma intreb ce/cine/cum/pe ce bani poate sa faca asemenea "site-uri", unde informatiile (alea putine, cate sunt) sunt ascunse in meniuri sinistre, unde grafica este inexistenta, sau catastrofala etc.
Site-ul Anaf.ro e doar un exemplu, va las pe voi sa mai completati lista.
Stiati ca exista e-guvernare.ro, sau o instituție numita... pentru o Romanie digitala?! www.aadr.ro
Sute, mii de angajati, platiti din banii contribuabilului roman, angajati care probabil nu au mai multe cunoștințe de IT decat cele necesare unui Solitaire si/sau youtube, programe pompos numite, egale cu zero...
Ii si vad cum stau 8 ore cu ochii pe ceas, așteptând... ce? Ca doar nu se întreabă, la finele zilei, Ce agenda digitala am facut eu azi?!

Rog moderatorul sa mute postarea la un topic mai legat de ce semnalez eu aici.
Sa nu-i lasam pe acesti idioți, platiti din bani publici, sa mai zburde in voie pe net.
Si daca postam/comentam un site din astea pe săptămână, si tot e ceva.

Edited by dan_slack, 16 November 2015 - 16:01.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate