Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

SPA Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
blue_eyes_vs

blue_eyes_vs

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 147
  • Înscris: 26.03.2011
Buna!

Aveti recomandari pentru un centru SPA bun in Bucuresti?
Ma intereseaza sa ii iau prietenei mele un voucher cadou de ziua ei o sedinta de masaj (ca tipuri, ma intereseaza cel de tip "Sensorial Candle" sau cel cu pietre vulcanice - poate primesc si o idee ce ar prefera o fata mai mult :D).

Ca optiuni principale (par promitatori in prezentare) as avea:
Premiere Spa (de 5*);
apoi Orhideea Spa (au prezentare buna pe site, video-uri si review-uri);

restul, la preturi similare:
Eden Spa
Beautyferia
Balinesse Spa
Belle Maison Spa
IDA Spa
Japan Stone Spa

#2
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
http://www.maisonspa.ro/

poate faceti un masaj in cuplu :)

#3
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
O relatie se poate mentine frumos daca faceti masaj separat. O data pe luna, cu acceptul amandorura, in mediu controlat.

Vezi ca pietrele alea "vulcanice" sunt simple pietre de rau de la refuz de ciur.

#4
blue_eyes_vs

blue_eyes_vs

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 147
  • Înscris: 26.03.2011

View PostSuper Chief, on 06 noiembrie 2015 - 13:15, said:

O relatie se poate mentine frumos daca faceti masaj separat. O data pe luna, cu acceptul amandorura, in mediu controlat.

Vezi ca pietrele alea "vulcanice" sunt simple pietre de rau de la refuz de ciur.
Nu mă așteptam să fie pietre "minune", dar efectul în sine, de a elibera căldura treptata și a oferi o senzație relaxantă, bănuiesc că și-l îndeplinesc.

#5
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Asta da, asa este.

Vezi ca se gasesc seturi din astea cu pietre si incalzitor pentru termoterapie acasa.

#6
blue_eyes_vs

blue_eyes_vs

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 147
  • Înscris: 26.03.2011

View PostSuper Chief, on 06 noiembrie 2015 - 13:50, said:

Asta da, asa este.

Vezi ca se gasesc seturi din astea cu pietre si incalzitor pentru termoterapie acasa.
Si ce propui, sa imi dau de treaba ca sa fiu nevoit sa stau mereu calare cu pietrele pe spatele ei? :)))))
Acasa... e acasa...

#7
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Nu stiu. Doar ti-am spus ca exista.

#8
camera-ascunsa

camera-ascunsa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.12.2017
Nu am reusit sa ma abtin si a trebuit sa-mi creez cont pentru a va informa despre sclavia din centrele spa din Romania.
Prin urmare nu te poti relaxa in mainile minunatelor balineze,stiind ca acestea muncesc 12 ore pe zi fara incetare cu doar 10 minute pauza de masa .6 zile pe saptamana si cu doar 500 de dolari pe luna .Sunt epuizate si nefericite ,departe de familie,fiecare avand acasa copii de intretinut.Pentru a reusi sa trimita acasa max 200 de dolari pe luna ,trebuie sa  se hraneasca maimult cu credinta ca isi vor vedea copii mari avand o alta viata mai buna decat  ele,mamele lor.
Este scandalos sa stii ca o sedinta de masaj ayurvedic de 2 ore costa 350 lei bani din care cea care merita toate laudele ia doar 10 lei.
Credeti-ma ca odata ce am aflat toate aceste lucruri nu am mai reusit sa ma relaxez si va asigur ca nu mai calc in astfel de centre de sclavie moderna .Nu mai vreau sa vad suferinta de pe chipurile femeilor din Bali ,Indonezia,Tailanda.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate