Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Dovada certificat inmatriculare

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
insisti sa faci pe gica contra, orice s-a scris pe acest topic ai combatut cu tot felul de alte vb si atacuri.

e si normal sa nu poti iesi din tara doar cu un act doveditor. insa acest lucru nu te face fiul ploii, oricum te-ai gandi la situatie.

#20
adrian_r5

adrian_r5

    23:58

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,697
  • Înscris: 23.04.2007

 Dany_Darke, on 02 noiembrie 2015 - 14:22, said:

insa acest lucru nu te face fiul ploii, oricum te-ai gandi la situatie.
Ok ... daca nu-ti place "fiul ploii" atunci sa-ti explic altfel - iti ingradeste dreptul la libera circulatie ... desi s-ar putea ca "oricum te-ai gandi la situatie" sa nu pricepi treaba asta.

 Dany_Darke, on 02 noiembrie 2015 - 14:22, said:

orice s-a scris pe acest topic ai combatut
Poti demonstra ca am scris vreun neadevar ?

Edited by adrian_r5, 02 November 2015 - 14:29.


#21
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
vad ca esti pus pe flame si nu accepti ca cineva sa aiba o alta parere decat a ta. ok, ramai cu ale tale. ai cea mai mare dreptate, totul este asa cum spui tu.

#22
adrian_r5

adrian_r5

    23:58

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,697
  • Înscris: 23.04.2007

 Dany_Darke, on 02 noiembrie 2015 - 15:18, said:

vad ca esti pus pe flame si nu accepti ca cineva sa aiba o alta parere decat a ta.
Eu ? Citeste aici apoi fa un mic efort de gindire.
In rest ... repet - poti demonstra ca am scris vreun neadevar ?

#23
addysoftware

addysoftware

    Ecological Member :)

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,552
  • Înscris: 12.04.2007
Uite ca si pe mine ma deranjeaza ca mi-au dat pe neanuntate (adica nu scrie nicaieri treaba asta) hartiuta aia cu "15 zile valabilitate". Trebuie sa plec cu masina undeva departe, in alt judet, la 500km, pe termen lung (2-3 luni), si nu pot din cauza ca trebuie sa astept sa iasa actul definitiv. Pur si simplu e aiurea rau. Am crezut ca daca vara asta (in mai) imi cumpar o masina inmatriculata in Romania, scap in doua-trei zile si imi pot face casa in iunie-august, perioada uscata; ei as..ti-ai gasit, trebuie sa treci prin aproape aceeasi birocratie nenorocita si se fac doua luni de cand am luat masina si inca NU POT sa plec sa ma apuc de casa! S-a dus dracului aproape toata vara din cauza la cum merg trebusoarele in Romania de azi!

#24
ryan87bc

ryan87bc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.03.2015
Salut! Am fost azi sa inmatriculez o masina pe numele meu, a oprit cartea de identitate a autovehiculului impreuna cu certificatul de inregistrare (vechiul talon), insa nu mi-a oferit nicio dovada inlocuitoare a talonului. Nu trebuia sa-mi ofere o dovada? Problema este ca abia miercuri trebuie sa ridic noul talon cu cartea masinii. (Mentionez ca tot procesul a fost la SRPCIV Bucuresti).

#25
retish1979

retish1979

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 20.04.2016
Buna. Stiti in cat timp se elibereaza dovada inlocuitoare pentru c.i auto? vreau sa merg sa depun dosarul ( mi-am schimbat domiciliul) si nu stiu daca aceasta dovada se da pe loc ( cum este in cazul permisului) sau trebuie sa revin dupa un timp.

#26
danif

danif

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 360
  • Înscris: 13.01.2008
Dovada inlocuitoare a Certificatului de Inmatriculare a vehiculului se elibereaza in aceiasi zi si are o valabilitate maxima de 15 zile dar ....
ATENTIE !!! Cu aceasta dovada nu ve-ti putea parasi teritoriul Romaniei !!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate