Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Sunt nebun?

- - - - -
  • Please log in to reply
1357 replies to this topic

#19
SEBI_FREE

SEBI_FREE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 29.10.2015
Nu se pune problema ca "ma face de bani" ca nu e cazul. Avem amandoi cat ne trebuie pentru o viata normal. Si nici amanta nu pot sa o numesc pe "X" pentru ca, cel putin pentru mine, amanta presupune si sex pe langa altele ori aici nu a fost cazul. Si aici iarasi vad o problema... Nu ma atrage din punct de vedere sexual, sau nu inca ci e ceva mai subtil.

#20
Patrulescu

Patrulescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 03.09.2015

View PostStan_Patzitul, on 29 octombrie 2015 - 18:39, said:

Si tu nici una Posted Image

Nevasta n-am ca nu sunt prost, dar femei am avut vagoane pana acum, m-am si plictisit de atatea femei, prefer acum sa ies cu baietii o noapte, decat sa fiu cu o femeie.

#21
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Bravo pentru curajul de a scrie si de a impartasi cu cei din jur ceea ce simti !
Nebun ? Nicidecum ! Esti un frumos nebun ! Incerci sa iti cauti echilibrul si asta e important, chiar daca asta inseamna pierderea lui temporar.
Uita-te in abisul fiintei tale si intreba-te sincer ce iti doresti sa fii, sa ai, sa insemni.
In final, nu uita ca pe tot parcursul vietii avem de invatat, nu conteaza niciodata varsta !

Edited by Spaghete, 29 October 2015 - 18:48.


#22
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Se intampla la majoritatea barbatilor . Pasarea in sine are acelasi gust si la aia noua si la aia veche , dar tie ti se pare diferit . Si te-ai plictisit , ceea ce este absolut normal. si la femei se intampla acelasi lucru . Cat naiba poti sa stai indragostit ? Cele mai multe casatorii se mentin de fatada in asemenea situatii , pentru ca ar avea prea multe de impartit si pentru ca este greu sa iei viata de la inceput la o anumita varsta . Mai intervin si mustrarile de constiinta din cauza copiilor , etc.
Fa-i fundul prastie aleia noi  ( daca mai poti ) si ai sa constati ca te plictisesti si de ea cum te-ai plictisit de sotie. Chestia asta cu atractia nu este deloc egala pentru femei si barbati. O femeie se poate simtii bine si cu un bat ( daca are dimensiunile potrivite ) , un barbat are nevoie de un stimul pentru a fi apt de imperechere . Femeile uita asta si au impresia ca parul permanent si mirosul de ceapa prajita pot inlocui nevoia acestui stimul. Daca se prind repede si schimba ceva , sunt sanse ca viata sa continue relativ decent. Daca nu , daca se spun lucruri si daca se gandesc scenarii .... este tarziu. Nu mai este atractie pentru nici unul dintre parteneri si atunci se duce totul naibii . Oamenii dezamagiti in asteptari spun lucruri atat de traznite incat zdrobesc increderea partenerului , care incredere nu se mai repara niciodata.
Laif 'iz'a'bici ..... io va tot zic !

Edited by JurasikMan, 29 October 2015 - 18:47.


#23
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,728
  • Înscris: 24.11.2005

View PostPatrulescu, on 29 octombrie 2015 - 18:36, said:

Smecherii are si nevasta si amante.
Mentalitate de loser.
Sigur, mare smecherie sa iti fuzi viata pentru o pbipzda, sa te lase nevasta, sa plece cu tot cu copiii, si sa ramai complet cu ochii-n soare dupa ce amanta, dupa ce o capsezi de cateva ori, se plictiseste de tine si trece la urmatoru' fraier. Smecherie, nu gluma. :lol:

#24
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Probabil ca ai 40 de ani, varsta critica la barbati pentru aparitia crizei varstei mijlocii. Cred ca respectiva (cea de-a doua) stie asta si se cam foloseste de tine.
Personal, cred ca ea te manipuleaza si-i place asta si de aceea nu cred ca ar fi vreo finalizare pozitiva a situatiei.

#25
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,728
  • Înscris: 24.11.2005

View PostPatrulescu, on 29 octombrie 2015 - 18:45, said:

Nevasta n-am ca nu sunt prost, dar femei am avut vagoane pana acum, m-am si plictisit de atatea femei, prefer acum sa ies cu baietii o noapte, decat sa fiu cu o femeie.

Ai trecut in tabara adversa? :lol:

#26
Patrulescu

Patrulescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 03.09.2015

View PostMr_Who, on 29 octombrie 2015 - 18:51, said:

Mentalitate de loser.
Sigur, mare smecherie sa iti fuzi viata pentru o pbipzda, sa te lase nevasta, sa plece cu tot cu copiii, si sa ramai complet cu ochii-n soare dupa ce amanta, dupa ce o capsezi de cateva ori, se plictiseste de tine si trece la urmatoru' fraier. Smecherie, nu gluma. Posted Image

Nu ai cultura, eu am citat din legendarul Robert Calota, ia aminte la versurile lui, pentru ca sunt foarte adevarate.

Fraieri sunt barbatii, frate
Care nu are amante
La smecheri bine le sta
C-o nevasta si-o amanta

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5MvDXRlkMuc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#27
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View PostMr_Who, on 29 octombrie 2015 - 18:53, said:


Ai trecut in tabara adversa? Posted Image

Nu ! Cred ca era de mult timp, insa in cele din urma a realizat ce e .

#28
DraculescuDraculescu

DraculescuDraculescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 31.07.2015
Ai o familie; nu o da dracului dupa 20 de ani.
Imagineaza-ti cum ar fi ca fata ta sa afle despre iubitica cea noua.... oare cum s-ar simti?

By the way; sa nu uiti sa stergi link-ul catre forum din history.

Edited by DraculescuDraculescu, 29 October 2015 - 19:00.


#29
joseph_lacroix

joseph_lacroix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 17.09.2013
schimba locul de munca/ sau dute la curve.

#30
SEBI_FREE

SEBI_FREE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 29.10.2015
Mai mult ca sigur relatia de cuplu, acasa, nu mai e ca odata. Insa nu ma vad vreodata despartit. Nici eu nici sotia. Tinem foarte mult unu' la altul doar ca eu sunt mai dobitoc. Si ma accepta insa mi-e groaza sa ma gandesc ca vreodata ar putea ajunge la capatul rabdarii. Am impresia ca momentul ala e relative departe si sincer, ma vad decompensate si internat la psihiatrie intre timp cautand ajutor specializat!

#31
OutOfMind

OutOfMind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 04.06.2012

View PostSEBI_FREE, on 29 octombrie 2015 - 18:21, said:

.............
Si mai mult decat atat deja ma cunoaste, cand ma vede intors pe dos stie de ce sunt asa si sunt foarte des in ultima vreme.

Eu zic ca nebuna e nevasta-ta.
Asta, sau are o alta scula, ca altfel n-ar ramane ea langa una bleaga ca a ta.

#32
SEBI_FREE

SEBI_FREE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 29.10.2015
Sa schimb locul de munca ar insemna sa plec din tara si am pierdut tot!
Iar povestea cu curvele nu merge! E vorba de altfel de atractie nu neaparat sexuala.

#33
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Pe mine mă enervează genul ăsta de topicuri. Ţi se spune o poveste palpitantă, mai ceva ca în telenovele,
fiecare îşi dă cu părerea (care mai de care mai "deştept") pe zeci de pagini şi pe urmă....gata. Topicul moare.
Autorul nu mai zice nimic, nu ne mai ţine la curent cu ce se întâmplă. Pa!
Mie nu mi se pare corect!

#34
DraculescuDraculescu

DraculescuDraculescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 31.07.2015

View PostSEBI_FREE, on 29 octombrie 2015 - 19:02, said:

Mai mult ca sigur relatia de cuplu, acasa, nu mai e ca odata.
Iti cauti scuze.
Pana mea, inseamna ca atat iti iubesti copilul... de ai ajuns sa iti pui in balanta familia cu o curva.
Bravo! Tot respectul din lume pentru oamenii de genul tau. Posted Image

#35
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,728
  • Înscris: 24.11.2005

View PostPatrulescu, on 29 octombrie 2015 - 18:58, said:

Nu ai cultura, eu am citat din legendarul Robert Calota, ia aminte la versurile lui, pentru ca sunt foarte adevarate.

Fraieri sunt barbatii, frate
Care nu are amante
La smecheri bine le sta
C-o nevasta si-o amanta

Ai dreptate, n-am cultura la capitolul guristi ratati cu doua clase mai mult ca trenu'.

Edited by Mr_Who, 29 October 2015 - 19:07.


#36
SEBI_FREE

SEBI_FREE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 29.10.2015
Ce are copilul cu situatia asta? In aparenta totul e normal. Si da, imi iubesc copilul. Imi iubesc sotia, doar ca am luat-o razna si incerc sa ies din cercul asta vicios.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate