Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Pareri VARICOFIX ?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
lili2007

lili2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 02.08.2007
Buna,
Am gasit pe net o crema "miraculoasa", care spune ca elimina varicele. Problema este ca inafara de acel site eu nu gasesc pe nicaieri alte informatii. A auzit cineva de aceasta crema - VARICOFIX ?
Multumesc,

Edited by lili2007, 27 October 2015 - 17:15.


#2
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,362
  • Înscris: 11.08.2003
Cum balarii gasiti siteurile astea? Are google vreo functie care iti cauta noutati pentru orice?

Edited by sorin147, 27 October 2015 - 17:55.


#3
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009

 lili2007, on 27 octombrie 2015 - 17:15, said:

Buna,
Am gasit pe net o crema "miraculoasa", care spune ca elimina varicele.
Really? Chiar vrei sa crezi orice?
LE: Pe net se gasesc si creme care-ti cresc penisul peste noapte cu 10 cm... aviz amatorilor.

Edited by Stan_Patzitul, 27 October 2015 - 18:29.


#4
dancir2001

dancir2001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 25.05.2006
In afara de interventie chirurgicala nu cred ca este alta solutie pentru eliminarea varicelor. Gelul reduce inflamatia insa nu o elimina permanent si total.

#5
lili2007

lili2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 02.08.2007
culmea e ca sunt si filmulete pe youtube...........nici eu nu cred, dar am zis sa intreb.

#6
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

 lili2007, on 27 octombrie 2015 - 17:15, said:

Buna,
Am gasit pe net o crema "miraculoasa", care spune ca elimina varicele. Problema este ca inafara de acel site eu nu gasesc pe nicaieri alte informatii. A auzit cineva de aceasta crema - VARICOFIX ?
Multumesc,
Si tu ai pus botu?

#7
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,362
  • Înscris: 11.08.2003
Eu tot sunt curios cum le gasiti. E al n-spelea produs miraculos "gasit pe net" si, vreau sa aflu cum. Nu de altceva dar vreau sa-mi deschid o afacere, sa vand "borduri miraculoase" si "pietre indispendabile" la doar 799 de lei. De asta am nevoie, sa ies pe piata. Trebuie sa aflu cum sa va gasesc sau cum sa ma gasiti! Posted Image

Edited by sorin147, 28 October 2015 - 19:43.


#8
CRIDRALA

CRIDRALA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.12.2015
Vreau sa va impartasesc experienta mea,astfel ca nimeni din cei ce citesc acest forum sa nu se mai pacaleasca.Am cumparat aceasta crema,datorita reclamelor de pe net.Eram,in opinia mea ,candidata perfecta pentru a o folosi.Am varice pe un singur picior,nu foarte avansate si nu am inca dureri.Din pacate insa,aceasta crema este una banala,apa de ploaie,ca sa zic asa:nici n-ajuta,nici nu strica.N-am observat niciun minim efect,daramite disparitia varicelor.Este o pacaleala ordinara,pe care proprietarii site-ului o aplica celor fraieri si dispusi sa plateasca bani multi pentru ....NIMIC. Asadar,ATENTIE!!! Sa nu cumparati!!! Am incercat sa las un mesaj pe site-ul de pe care am comandat produsul,(http://www.improveve...AxOCMjIw==) dar butonul"lasa un comentariu" este inactiv.Toate comentariile "de bine" lasate de asa-zisii utilizatori ai cremei(evident,toti f.multumiti!!) sunt facute "acum 5 minute,10 min,7 min   etc.Daca te uiti maine ori peste o saptamana,aceleasi comentarii sunt facute tot acum 5 minute,7min....etc. Ma gandesc sa le-o trimit inapoi,dar n-am nicio adresa din Romania,doar o adresa de mail si una din NY,care nu-i sigur ca este reala..

Edited by CRIDRALA, 08 December 2015 - 13:50.


#9
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,362
  • Înscris: 11.08.2003
Nu te-ai dat suficient de mult cu ea. Daca prima data nu merge, mai incearca! :)

#10
bogdanjitaru

bogdanjitaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 22.04.2007
Mare grija cu siteul asta http://www.varicofix...ficial-site-p8/, nu returneaza nimic . Nici macar nu raspund la email si nici la telefon. Oricum aceasta crema nu a avut nici un efect pentru sotia mea.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate