Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Guild Wars 2

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dimsk1d

dimsk1d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 27.09.2015
Salutare!
Azi vom incerca un nou joc care se numeste Guild Wars 2. Stiu ca poate multi dintre voi deja l-au incercat sau au trecut multe si nu o sa fie ceva nou pentru voi dar eram obligat sa il incerc. Deci va prezint in continuare acest joc extraordinar si astept recenziile si parerile voastre asupra lui.

Pentru doritori o sa las linkul mai jos de inregistrare:
https://www.guildwars2.com/en/

*Va urez o vizionare placuta si astept comentariile voastre.
Daca va placut puteti sa lasati un like sau sa va imparteti cu prietenii.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0bcqOUN9wTM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Mobster33

Mobster33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 23.09.2015
jocul e bun, comunitatea e varza, toti jucatorii au acelasi caracter, nu stiu cum, dar toti se aseamana foarte bine, au aceeasi atitudine infecta de copil de 5 ani combinat cu femeie de bani gata si plina de fite.

#3
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
jocul nu era pay to play?

#4
dimsk1d

dimsk1d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 27.09.2015
Versiunea Guild Wars 2 e Gratis. Curind apare un nou DLC Heart of Thrones care e contra cost, insa in rest e gratis sa joci la moment.

#5
Mobster33

Mobster33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 23.09.2015

View PostMooF2010, on 15 octombrie 2015 - 17:34, said:

jocul nu era pay to play?
il cumperi si joci, nu platesti lunar.

#6
dimsk1d

dimsk1d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 27.09.2015

View PostMooF2010, on 15 octombrie 2015 - 17:34, said:

jocul nu era pay to play?
Pe 23 octombrie apare un DLC, cu denumirea "Heart of Thrones", cea mai mica complectatie costa 49,99 $, cam prea scump daca sincer.
In al doilea rind, donatul in joc cam nu prea este balansat, o cheie de a deschide Black Lion Chest costa 1,5 Euro.
Ma rog, fiecare face in felul sau, eu presupun ca o sa ma joc cit e gratis si pina unde e gratis, daca deja se vor aduna oameni care le vor place aceste episoade pe Youtube, o sa investesc in Chest Opening. Astept comentariile voastre =)

#7
M3KE

M3KE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 16.10.2009
Cel mai plictisitor MMO pe care l-am jucat....serios, am incercat din rasputeri sa-l joc (si am jucat WOW/Lineage - ca gen similar - foarte multi ani la rand), l-am cumparat cu entuziasm cand a aparut ...l-am vandut cu acelasi entuziasm la jumate de pret cand am gasit cumparator. Recomand sa incercati WildStar, e free mai nou si pare distractiv.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate