Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...

Radio Bucur 1

Sfaturi boiler pana la bransament...
 Creare site gen OLX / Autovit

Imagini gratuit sau contra cost i...

Fisuri beton de egalizare

Reincepe mineritul in UE
 Playlist melodii radio - unde?

P0335 senzor arbore cotit - senzo...

Avocatul Poporului vs European Om...

Recomandari firme pentru draperii...

Mediabox Horizon + funcție Replay

- - - - -
  • Please log in to reply
5462 replies to this topic

hansoloro2

hansoloro2

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu te au intrebat de unde il ai.

ronuquet

ronuquet

Guru Member

Bai ne-ai pus intr-o dilema mare pe toti.. apropo.. pe OLX mai e un decodor Samsung din Germania care e 150 lei :))

_RBT_

_RBT_

Senior Member

Da, dar nu stiu daca si ala se poate activa pe Romania, trebuie intrebat la R.c.C., daca se poate activa in tara.

Edited by Robert201, 21 August 2017 - 17:13.

XeNonX89

XeNonX89

Active Member

• Grup: Members
Deci grafica este exact ca la horizonul nostru.
Relații nu as putea spune că am mari, pur și simplu am vb cu un tehnician din Costinești, a dat un telefon și a întrebat dacă poate să mă ajute și răspunsul a fost ca da, vor încerca. I l-am dat ÎMPREUNĂ cu cartela lui din Germania (a venit cu cartelă din România).

Dilema mare nu este frate, dacă vor sa te ajute și ai noroc ți-l fac ei contracost. Ei doar formateaza receiverul, scot un limbaj de programare și îl baga pe al nostru. Ceea ce ma dezamăgește puțin este:de ex când este știns și faci programare după horizon go poți maxim 2 programări. Când programezi după receiver îți ia 4 + canalul pe care te uiți. Dar de exemplu când te uiți pe pro TV și vrei să programezi 4 canale diferite, merg doar maxim 3.este bug....

Replayul aseară mergea foarte bine, aplicațiile cred că erau mai multe dar va rog sa ma credeți ca nu am avut timp pentru ca încă închiriez camere, fac pe femeia de 2 luni

ronuquet

ronuquet

Guru Member

Ce aplicatii are? :D

XeNonX89

XeNonX89

Active Member

Nu am văzut foarte  multe dar YouTube era sigur și una cu muzică, doar audio

Edited by XeNonX89, 21 August 2017 - 18:16.

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned

View PostXeNonX89, on 21 august 2017 - 18:16, said:

Nu am văzut foarte  multe dar YouTube era sigur și una cu muzică, doar audio
O poza ceva?

a_d_y

a_d_y

Hobby Telecom & Mass Media

Nu are,pentru ca zice tampenii..

Tudor75

Tudor75

peRFect

De ce ar spune tampenii? Nu vad motivul!  Posted Image

hansoloro2

hansoloro2

Senior Member

Si poza inca nu a aparut.

a_d_y

a_d_y

Pentru ca probabil nu exista :)

quant

quant

Active Member

Adica ce, aici este topic de bascalii si 'glume de 1 aprilie' sau ce ?

XeNonX89

XeNonX89

Active Member

Ba, sa va explic o treabă :
1.eu v-am mai spus ca pe mine în general nu ma interesează părerile celor din jur,defect din copilărie. Eu v-am spus o treabă, dacă ma credeți bine, dacă nu...nu.mi se cam îndoaie de părerile la mulți.
2.poze în momentul de față nu voi pune pentru că nici televizor nu am.V-am mai spus :apartamentul este închiriat în regim hotelier, inclusiv televizoarele din el, până pe 4.asta nu înseamnă că voi pune și poză, asta pentru că nu vreau. De câte ori am mâncat rahat, sa mănânc și acum? Când am spus despre replay, la fel nu am fost crezut până nu am pus poza cu acel fluturaș. Eh uite ca de data asta, ma gândesc dacă chiar pun poza. La fel nu am fost crezut ca nu sunt abonat la toate 4 firme principale până nu am pus poză. Plm, cred ca aici sunt prea jignit sa acord importantă unor mojici.

Trebuie sa înțelegeți ca îmi place sa ma descurc, de cele mai multe ori și  reușesc, când vreau neapărat un lucru nu ma las până nu e ca mine. Mai vreți? Ok...
Nu ma faceți al drq că în maxim 2 luni, cumpăr un apartament în București doar sa am Ines, doar așa să dau peste nas la mediocrii.

Va las sa să mă înjurați, oricum mi se îndoaie.

quant

quant

Active Member

Aici intrăm să dialogăm, să împărtășim informații să cerem și să oferim sfaturi utile iar dacă cineva chiar greșește cu ceva îl corectăm cu tact. Deci nu se pune problema de înjurături sau altceva. Sper sa nu mai revină vremurile când aici intrau tot felul de trompete upciste puse pe harță și provocări. Măcar aici să fie o atmosferă bună că în rest suntem sătui de porcăriile pe care le face conducerea UPC, că în loc de programe noi și servicii îmbunătățite tot ceea ce vedem sunt iar și iar articole publicitare cu moaca d-lui Redeleanu sub egida  iată cu cât ne-a mai crescut profitul în trimestrul anterior.

Și ca să revenim ontopic, văd în titlu că a rămas, deja de o jumătate de an, noutatea cu Ownzone. Îmi amintesc că în primăvară i se făcea o publicitate deșănțată și scoteau la înaintare tot felul de 'vedete'. Și vă întreb care este situația, mai există și funcționează aplicația asta?

_RBT_

_RBT_

Senior Member

Aplicatia Ownzones mai exista pe Horizon-uri, insa e o aplicatie de Lifestyle pentru femei, avand in vedere ca in aplicatie gasesti sfat-uri si chiar si retete de gatit, am gasit pe Ownzones pe Horizon-ul din Romania.

hansoloro2

hansoloro2

Senior Member

http://www.broadband...nt-for-myprime/

ronuquet

ronuquet

Guru Member

Noi nu il avem pe domnul Martin Miller ci pe Redeleanu, asa ca nu avem nici macar MyPrime.

a_d_y

a_d_y

Nu stiu daca ati mai folosit functia replay pe Horizon . Mie spre exemplu imi merge mai bine. Nu mai sunt blocaje sau ceva de genul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate