Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

România vs. Insulele Feroe

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011

View Postsanderoalex, on 12 octombrie 2015 - 09:26, said:

se dau si primele de calificare.arbitrul de la meciul cu finlanda ce prima o avea?
Iar suntem noi cei mai corecti oameni din lume? Cati arbitri ne-au ars pe noi pana acum?

View PostgingisKHAN2015, on 09 octombrie 2015 - 13:58, said:

Noi pe vremuri rupeam Argentina la mondiale , aia da perioada fasta .Am ani de zile de cand pur si simplu nu mai ma uit cu placere la fotbal . UTA Arad , echipa mea de suflet facea spectacol in cupele europene . cu Feynord Rotterdam . Steaua castiga cupa europei , alte vremuri .  Mare pacat  ca se duce totul pe rapa .  Pana si Ceahlaul lui Pinalti iesea neinvinsa din meciul dublu cu Internationale Milano .In Uefa Intertoto . Dinamo ajungea in semifinale  la cupa europei ,U Craiova la fel  in Uefa   , amintiri frumoase astazi.  Pacat ...
Legat de vremurile de atunci si acum, am scris pe un alt topic dupa meciul cu Finlanda:
"Pana la urma ce le poti face? Pai te scuipa intre ochi si nu mai vin la nationala.Ieri am asista la meciul dintre UTA si Baia Mare, eram langa banca de rezerve a celor de la Baia Mare, echipa e pe primul loc in liga2 si au condus cu 1-0, apoi UTA a egalat prin min. 80, ideea e ca antrenorul le cerea jucatorilor sa stea in aparare, unul dintre jucatori s-a enervat si a inceput sa comenteze, mai apoi sa se injure cu antrenorul fara perdea si cu voce tare, ideea e ca daca un jucator face asa la echipa de unde isi primeste salariul din care traieste, gandeste-te cum sunt vedetele astea de la nationala!? Pai tu joci cu Rat, pai Rat a in toata cariera lui a fost jucator mediocru de Liga1, e foarte clar ca nu mai poate sa fuga, toata lumea vede, sunt alti jucatori tineri care ar putea juca, s-a retras Hagi, pai ajungem sa ne rugam de Rat sa se retraga?"

#56
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,506
  • Înscris: 30.10.2003
Urmatoarele 3 meciuri oficiale vor fi 3 infrangeri usturatoare. Eu nu ma astept la mai mult.

#57
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
Stiu ca e vechi, dar se potriveste perfect :)))...
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/OdZdDZU9dGU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate