Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Microsoft Lumia 950

- - - - -
  • Please log in to reply
2696 replies to this topic

#2179
valy2vv

valy2vv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 19.02.2006
Vezi bateria, sa fie peste 20% in cazul asta.

#2180
Lysergide

Lysergide

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 23.01.2012
Haha....alta belea.Cand termin convorbirea si vreau sa inchid...ciuciu.... ecranul e "black" nu am pe ce apasa,am incercat  pe power,pe volume nu vrea.Dupa cateva secunde imi apare in sfarsit imaginea pe display.THX minisoft.

#2181
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,594
  • Înscris: 21.08.2008
Mi-e si frica sa nu apara diseara dupa 8 vreun nou update.

#2182
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Paranoic cum sunt..cred ca update-urile sunt trimise de Google direct, sau de spioni google angajati la microsoft...

#2183
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007
numai eu nu am probleme?

#2184
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,594
  • Înscris: 21.08.2008
Depinde probabil de firmware si de ce anume folosesti la telefon. Eu nu sincronizez nimic prin bluetooth si nu pot spune daca merge ok sau nu, asa cum spun unii ca ar fi probleme. La mine nu merge bine ceva, la altii altceva...

Edited by danghetau, 23 May 2017 - 20:21.


#2185
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,212
  • Înscris: 12.02.2014

View Postbullterrorist, on 23 mai 2017 - 20:15, said:

numai eu nu am probleme?
Suntem 2 👍


#2186
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
ceva nou, conectez casca, sun si aud tot pe telefon, trebuie sa dau on/off la bt.

#2187
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,212
  • Înscris: 12.02.2014
La mine merge super casca, dar s-a pierdut ceva pe drum: Imediat după CU îmi pronunța numele apelantului în cască; apoi a venit un update mai mic, în urma căruia îmi pronunță pe speaker. Ciudat. Voi face un unpair, urmat de un nou pair, poate se repară

#2188
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002

View Postbullterrorist, on 23 mai 2017 - 20:15, said:

numai eu nu am probleme?
Si mie imi merge f. bine dupa update, incepe sa se apropie de 8.1 la fluiditate in meniu si aplicatii. Imi schimbase update-ul putin setarile default in Outlook la modalitatea de sync la emailuri si tonurile pt. notificari insa le-am refacut rapid. Posted Image

Chiar vreau sa mai iau unul. Prin ce magazine mai cunoscute il au in stoc la un pret decent? La pcgarage l-am gasit la 2635 lei Posted Image

#2189
Lysergide

Lysergide

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 23.01.2012
😀.Sa va mai zic?aseara nu mai functiona glance-ul,asa din senin.Am dat un restart si si-a revenit.

#2190
hmilaur

hmilaur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.06.2010
Buna!
Ma poate ajuta cineva cu o lamurire. Am un tel Lumia 950 si nu se mai deschide agenda sau contacte pentru a putea trimite mesaje sau apela. De asemenea, nu pot intra de pe telefon in explorer pentru a accesa datele de de card. Daca vreau sa le deschid se inchid singure. multumesc.

#2191
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,594
  • Înscris: 21.08.2008
Nu se poate mari steluta din stanga subiectelor necitite astfel încât sa o putem atinge de prima data? Asta fără a mari si literele. Doar steluta care apare in modul mobil, nu standard.
Poate e vreun moderator care trimite mai sus aceasta sesizare.

#2192
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017

View Postr3my_cc, on 23 mai 2017 - 20:42, said:

Suntem 2 ��
3 Posted Image

View PostMasterboy, on 23 mai 2017 - 23:18, said:

Chiar vreau sa mai iau unul. Prin ce magazine mai cunoscute il au in stoc la un pret decent? La pcgarage l-am gasit la 2635 lei Posted Image
ia de la userul 41ex, ca vrea cica sa scape de el Posted Image
Sunt la pret decent la telefonultau.eu, dar se pare ca sunt riscanti.

View Posthmilaur, on 24 mai 2017 - 07:34, said:

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu o lamurire. Am un tel Lumia 950 si nu se mai deschide agenda sau contacte pentru a putea trimite mesaje sau apela. De asemenea, nu pot intra de pe telefon in explorer pentru a accesa datele de de card. Daca vreau sa le deschid se inchid singure. multumesc.
Are update la zi? Da un restart dupa update la aplicatii.

#2193
hmilaur

hmilaur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.06.2010

View PostUser107, on 24 mai 2017 - 11:38, said:

3 Posted Image

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu o lamurire. Am un tel Lumia 950 si nu se mai deschide agenda sau contacte pentru a putea trimite mesaje sau apela. De asemenea, nu pot intra de pe telefon in explorer pentru a accesa datele de de card. Daca vreau sa le deschid se inchid singure. multumesc.


Are update la zi? Da un restart dupa update la aplicatii.
Nu am verificat pentru ca s-a intamplat dintr-odata. Nu am mai avut astfel de probleme pana acum. Cred ca s-a dezinstalat ceva.

Edited by hmilaur, 24 May 2017 - 13:33.


#2194
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010

View Postbullterrorist, on 23 mai 2017 - 20:15, said:

numai eu nu am probleme?

Nope! Nici eu nu am! 😀

#2195
milangheorghe

milangheorghe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 03.08.2007

View Posthmilaur, on 24 mai 2017 - 13:32, said:

Nu am verificat pentru ca s-a intamplat dintr-odata. Nu am mai avut astfel de probleme pana acum. Cred ca s-a dezinstalat ceva.
Hard Reset.

Eu vin din grupa lumia 640, un telefon excelent dar cu frustrarea ca 1G RAM nu mai ajung, 8G intern din care utilizatorul mai are doar 3G intern  nu mai ajung. Am crezut ca L950 va zbura prin w10 cu dotările sale dar se pare ca sistemul de operare te limitează. Sper ca viitoarele update-uri sa aduca stabilitatea si fluiditatea lui w8.1.

#2196
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,212
  • Înscris: 12.02.2014

View Postr3my_cc, on 23 mai 2017 - 21:27, said:

La mine merge super casca, dar s-a pierdut ceva pe drum: Imediat după CU îmi pronunța numele apelantului în cască; apoi a venit un update mai mic, în urma căruia îmi pronunță pe speaker. Ciudat. Voi face un unpair, urmat de un nou pair, poate se repară

Nu s-a reparat

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate