Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

OZN in Bucuresti Iunie 2015( Video Clar)

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
Lexu22

Lexu22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012
Salutari. Videoul este filmat de prietenul meu in bucuresti.Am scos sunetul special pentru ca erau voci si persoanele respective doreau sa ramana anonime(in caz ca cineva le recunostea^^)
Dupa filmare OZNul a disparut cu o viteza foarte mare,intr-o fractiune de secunda. Pacat ca persoana care a filmat se oprise din actiune.

Attached Files



#2
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008
E o drona :)) se vede clar inca din secunda 1.
Get a life!

#3
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,238
  • Înscris: 19.08.2005
Vin alienii sa verifice cum merge invazia romanicii de catre emigranti.

#4
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,541
  • Înscris: 07.02.2003
Drona cu leduri hi hi hi Posted Image Apropo cand invatati sa filmati 16:9 in pozitie landscape ca nimeni nu tine monitorul pe o latura sa se uite... asa se tine telefonul la filmari:

[ http://hothardware.com/newsimages/Item27613/Using_Smartphone.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://justamemo.com/wp/wp-content/uploads/2011/11/the-right-way-to-take-videos-orientation.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by andreic, 03 October 2015 - 23:55.


#5
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,238
  • Înscris: 19.08.2005
Nu fii rau, e mult mai simplu sa intorc laptopul pe o parte.

#6
Lexu22

Lexu22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012

 AdiFCD, on 03 octombrie 2015 - 23:43, said:

E o drona Posted Image) se vede clar inca din secunda 1.
Get a life!
Nu am specificat de ce origine este, am spus doar obiect zburator neidentificat. Si pentru cultura ta,nu exista drone ce planeaza asa si care dispar intr-o fractiune de secunda...
Get a book!

#7
BARUluMARIA

BARUluMARIA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 03.08.2015
martienii sunt interesati cum poate o tara cu salarii  de africa sa traiasca in marea UE !

#8
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008

 Lexu22, on 04 octombrie 2015 - 00:17, said:

Nu am specificat de ce origine este, am spus doar obiect zburator neidentificat. Si pentru cultura ta,nu exista drone ce planeaza asa si care dispar intr-o fractiune de secunda...
Get a book!

Serios, mai iesi in lume. Astfel de drone se vand cu miile pe site-urile din China. Normal ca daca s-au stins ledurile tu ai avut impresia ca a disparut intr-o fractiune de secunda Posted Image) Cum adica nu exista drone care planeaza asa? Tu ai idee despre ce vorbesti sau ce e aia o drona? Nu stiu care din noi are nevoie sa puna mana pe o carte. Macar eu nu ma fac de rusine visand la OZN-uri. Nu ati incercat sa vindeti drepturile de autor PRO TV-ului? V-ati fi imbogatit Posted Image

Acum imi dau seama de ce ai scos sunetul clipului, pe fundal se auzeau si manelele ascultate de voi. Muzica pe masura inteligentei voastre.

Uita-te la clipul de mai jos, la secunda 7. Al dracu` ozeneu, cum a disparut intr-o fractiune de secunda Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8p5uDf9i_Yc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
Lexu22

Lexu22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012

 AdiFCD, on 04 octombrie 2015 - 00:34, said:



Serios, mai iesi in lume. Astfel de drone se vand cu miile pe site-urile din China. Normal ca daca s-au stins ledurile tu ai avut impresia ca a disparut intr-o fractiune de secunda Posted Image) Cum adica nu exista drone care planeaza asa? Tu ai idee despre ce vorbesti sau ce e aia o drona? Nu stiu care din noi are nevoie sa puna mana pe o carte. Macar eu nu ma fac de rusine visand la OZN-uri. Nu ati incercat sa vindeti drepturile de autor PRO TV-ului? V-ati fi imbogatit Posted Image

Acum imi dau seama de ce ai scos sunetul clipului, pe fundal se auzeau si manelele ascultate de voi. Muzica pe masura inteligentei voastre.

Uita-te la clipul de mai jos, la secunda 7. Al dracu` ozeneu, cum a disparut intr-o fractiune de secunda Posted Image
Sigur ca exista drone care planeaza...alea la 200euro care tine bateria 10minute.
in caz ca nu observi dimensiunea obiectului din imagini este de cel puton 10ori mai mare.
Nu ai de unde sa sti tu ce muzica ascult.
In plus nu am spus ca este ceva extraordinar,poate ai dreptate,dar doar un individ "inteligent" ca tine ia in considerare o singura optiune



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8p5uDf9i_Yc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#10
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007

 Lexu22, on 04 octombrie 2015 - 00:17, said:

Nu am specificat de ce origine este, am spus doar obiect zburator neidentificat.

Ei, acum ca am lamurit situatia, o sa-l numim OZI. Obiect zburator identificat.

#11
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
E doar o drona :) Si uite asa inca odata in plus se adevereste ca extraterestri nu ne viziteaza.

#12
Zinus

Zinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 23.04.2014
O simpla drona cu leduri.

#13
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010
Zboara chiar frumos, zici ca e beata, dar merge bine.

#14
ragabader

ragabader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 25.09.2008
Daca e drona.. e una al draqu de mare, judecand dupa distanta si comparat cu blocurile.

#15
constant7

constant7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 01.03.2015
Bun, deci pana la urma e OZI sau OZL (obiect zburator cu led-uri)?

#16
Gaby_M

Gaby_M

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,686
  • Înscris: 29.04.2014

 BARUluMARIA, on 04 octombrie 2015 - 00:19, said:

martienii sunt interesati cum poate o tara cu salarii  de africa sa traiasca in marea UE !
Numai martienii pot sa ne scoata din rahatul in care am ajuns!

#17
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,422
  • Înscris: 16.03.2004
Nu e drona ! Posted Image

Dar nici OZN nu pare fiindca nu are miscari din acelea in zig-zag ori stationari indelungate intr-un punct fix.

#18
Blackbeard

Blackbeard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 717
  • Înscris: 01.07.2015
Nice trick :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate