Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Evolio X-Watch

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Ok, am inteles :)

#20
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Am un Evolio X-watch si i-am pierdut incarcatorul...unde pot gasi altul, deoarece la ei pe site nu am gasit.
Multumesc

#21
andrei_221

andrei_221

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,773
  • Înscris: 22.12.2006
ia legatura cu ei si o sa te ajute

#22
teddyc57

teddyc57

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.05.2016

View Postxedos6, on 06 martie 2016 - 10:09, said:

In filmulețe și poze arată bine și mă apucasem să îl comand când am văzut câțiva oameni care se plângeau de calitatea ceasului și am comandat sonysmartwatch2 care nu e asa performant dar arată foarte bine și ar trebui să fie mai rezistent,calitativ! Am varianta cu brățară de metal!

L-am avut si eu,dar l-am returnat,deoarece nu facea ce era descries pe site.Nu prelua apeluri,nu avea microfon si difuzor

View Postvalb, on 15 noiembrie 2015 - 19:55, said:

Salut,
detin acest smartwatch de citeva zile.
Legat de aspect (am modelul argintiu), este ok (ptr 249 lei)-parerea mea-tin neaparat sa fie rotund; Dincolo de primele pb legate de sincronizarea cu tel.,
rezolvate, este un lucru deranjant- la primirea unui apel pe tel, pe ceas apare nr. si nu numele; se poate schimba asta?
Alte aspecte: autonomia este de cca o zi (utilizare moderata); sunetul este satisfacator (de ex cind conduci automobilul), dar cel cu care vorbesti are dificultati in receptie-sint intreruperi.
Este numai cazul meu?
Am transmis aceste pb catre Evolio, sper sa primesc raspuns.
La volum mediu,interlocutorul aude cu intreruperi,ceea ce nu este normal.La volum minim,interlocutorul aude binisor.Este caz de neconformitate,ar trebui retrase de pe piata.

De asemeni,daca il tii pe masa si pui sa masoare pulsul,in loc sa dea eroare,masoara in continuare.

#23
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Nu se pot descarca fete noi?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate