Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Samsung Tab S2 T815

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
CosminAlecs

CosminAlecs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 737
  • Înscris: 14.01.2011
Este cineva interesat de o astfel de tableta (versiunea fara 4G)? Urmeaza sa primesc una cadou dar prefer sa bag banii intr-un PC in locul tabletei.

#38
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

View PostCosminAlecs, on 30 august 2016 - 20:54, said:

Este cineva interesat de o astfel de tableta (versiunea fara 4G)? Urmeaza sa primesc una cadou dar prefer sa bag banii intr-un PC in locul tabletei.
Nu prea se vând chestiile astea. Urmăresc de mai multe luni niste anunturi la tablete pe olx si pot sa spun ca sunt aceeasi vânzători cu aceleasi oferte si nu se înghesuie nimeni sa le cumpere. La Lumia 1520, telefonul ala mare, la fel, nu se omoară lumea. In schimb mai apare cate un vânzător cu cate un anunt nou care se adaugă si el gloatei si scad fiecare la pret, dar tot nu se cumpără nici o tableta nimic. Piata e cat se poate de moarta la tablete si orice tableta ai lua, ramai cu ea.

#39
MegaDigitaler

MegaDigitaler

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 09.02.2012
Eu am tableta de câteva luni şi nu o recomand. Prima lună totul bine, după aceea lag. Curățat cu diverse softuri, update şi mă trezesc cu bug-uri legate de wi-fi, de pop-up-ul de la Facebook Messenger. Dacă vreau să mă uit pe YouTube, trebuie să îi dau restart înainte. Regret că n-am luat o tabletă pe iOS.

#40
dark_angel_tgv

dark_angel_tgv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 818
  • Înscris: 28.11.2009
Bai, si cand ma gandesc ce rahat mancau astia cand spuneau ca tabletele or sa inlocuiasca laptopul, imi vine sa rad. Banii pe care i-am dat pe tableta, ii puteam folosi ca sa imi iau un laptop mai bun. Si asa, de vreun an sta in noptiera, tot la laptop am ajuns. Nu as mai da banii pe alta tableta prea curand, cel putin nu una cu android care la fiecare update al aplicatiilor merge tot mai greu.

#41
torrice

torrice

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 03.04.2009
sunt posesorul unui tab s2 t819 de 1 saptamana...super incantat...se misca foarte bine. vroiam sa imi schimb laptopul (am un asus x555lb si am vrut sa dau diferenta 1300 pe un asus rog) dar am ales de 1300 ron tableta s2...

#42
cr1st1an

cr1st1an

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.04.2006
Am pus un card de memorie pe un galaxy tab s2 de 8 inch.
As fi vrut sa il formatez ca memorie interna dar nu mi-a dat posibilitate de selectie.
Am avut posibilitatea sa il formatez doar ca memorie sd portabila.
Are android 6.
Stie careva de ce?

Edited by cr1st1an, 17 April 2017 - 17:23.


#43
BucharestRider

BucharestRider

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 07.05.2015
Salutare a aparut azi o actualizare 500mb la tab s2 8.0 2016 (snapdragon).
Tableta nu se mai incinte atat de mult iar bateria tine mai mult. Sunt ff mutumit de ea . Android e tot 7.0

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate