Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Fifa Manager

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
AlenTao

AlenTao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 15.08.2015
Salut.E vreun fan Fifa Manager pe aici?Ati jucat vreodata acest joc ?Din pacate EA Games a produs Fifa Manager doar pana la editia din 2014..Oricum eu joc Fifa Manager 10 ,mi se pare cel mai frumos si captivant ,datorita lui am a inceput sa imi placa managementul fotbalistic.Cel mai frumos mi se pare faptul ca iti poti crea propriul club,poti antrena,manageria,administra propriul club in care tu alegi echipamentul ,stema,jucatorii si tu antrenezi si conduci clubul..
Vi se pare interesant?Evident daca iti place fotbalul iti place si jocul acesta in mod normal mai ales sa fii antrenor/manager/conducator..
Pentru cei ce joaca sau ati jucat Fifa Manager ce va place cel mai mult la joc si ce ati reusit la joc?(cate echipe ati antrenat,condus si ce performante aveti in joc?
Ce secrete si sfaturi dati unui incepator?

Edited by AlenTao, 19 September 2015 - 14:29.


#2
nealsmith

nealsmith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 14.07.2014
Eu cand ma jucam FIFA(normal,nu FIFA manager) ma jucam de obicei ca si manager,dar dupa 12 nu mai exista ratinguri la jucatori,tre' sa trimiti scout-ul dupa ei,e realist dar te obisnuiesti relativ greu

Ca si sfaturi:jucatori tineri cu stamina. Cel mai important.

Edited by nealsmith, 19 September 2015 - 15:05.


#3
floryanm

floryanm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 12.02.2004
Daca vrei management de fotbal, iti recomand Football manager.

E mult mai realist si complex, plus ca exista o comunitate mare de fani (pentru tot felul de updateuri, patchuri, skinuri etc.)

#4
TotalEclipse

TotalEclipse

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.10.2015

View Postfloryanm, on 12 octombrie 2015 - 13:11, said:

Daca vrei management de fotbal, iti recomand Football manager.

E mult mai realist si complex, plus ca exista o comunitate mare de fani (pentru tot felul de updateuri, patchuri, skinuri etc.)


Exista patch cu limba romana la vreuna dintre versiuni de Footbal Manager?Iar meciurile se vad 3D?Te intreb fiindca ma intereseaza mult asta.

#5
floryanm

floryanm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 12.02.2004
Din cate stiu, nu exista in romana, insa exista Liga1/Liga2 de la noi. Iar meciurile se pot vedea 3D (miscarile jucatorilor sunt chiar realiste),

#6
helioglobalus

helioglobalus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 04.01.2013

View PostTotalEclipse, on 17 octombrie 2015 - 21:25, said:



Exista patch cu limba romana la vreuna dintre versiuni de Footbal Manager?Iar meciurile se vad 3D?Te intreb fiindca ma intereseaza mult asta.
https://www.fmro.ro/...-oficiale-fmro/
https://www.fmro.ro/...ficiale/page/2/

#7
OBUREGELE

OBUREGELE

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.02.2024
Eu ma joc mult FM-Football Manager nu FIFA.

E un joc aparte,care cu fiecare editie devine mai realist si interesant.

In prezent ma joc FM23 si ma cam chinui cu West Ham in primul sezon.Dupa ce am venit inlocuitor al lui nea Moyes cu lotul definitivat de dansul cu aprox 190 de milioane cheltuite nu prea mi a mai dat conducerea fonduri.
Mi-am propus sa englezesc echipa si l-am adus pe wonderkidul de la Bristol Alex Scott-care e fenomenal,pe dor 10,5 milioane(ajunge la 15 cu add ons) si inb iarna l-am adus pe supersonicul Rico Henry de la Brentford pe 50 de milioane(mult stiu).
Suntem pe 8 in campionat si in sferturi in Conference.
Nu prea jucam chiar cum vreau eu....nu stiu ce sa zic.
E mult mai complex jocul fata de 2015,16,17

#8
OBUREGELE

OBUREGELE

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.02.2024
Scamacca sare la un antrenament,pica gresit,genunchiul cedeaza si primesc notificarea;Scamacca a suferit ruptura de ligamente incrucisate.

Minim 5 luni out!

Grozav.....aia e,mai avem 8 meciuri pana la finalul sezonului si vom conta doar pe Danny Ings(si el un vesnic accidentat) in fata.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate