Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Farmacii non stop Bucuresti 2015 actualizate

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
e_kingstone

e_kingstone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 29.05.2008
Salutare.

De ceva vreme an dificultati in a gasi o farmacie non stop in Bucuresti in anul 2015. Stau in sectorul 6 si inainte ma duceam la sensiblu de langa gorjului dar s.a inchis acum cateva luni desi aveau suficienti clienti la orele acelea.

Mi se pare ansurd sa avem atatea cluburi si cazinouri non stop iar farmacii lipsa.

Am cautat desigur pe internet dar fara success, informatiile numai sunt de actualitate si am inteles ca farmaciile ar face cu schimbul dar se pare ca ori nu a preluat nimeni ori nu au facut decizia publica online.

Ma puteti ajuta cu informatii despre farmacii non stop in sectorul 6 dar nu numai, pentru ca si alti Bucuresteni care vor cauta informatii actualizate sa poata sa gaseasca in caz de urgenta minora o farmacie non stop in Bucuresti in anul 2015. Va multumesc.

#2
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,044
  • Înscris: 02.09.2005
sector 3, vis-a-vis de policlinica titan, sunt vreo 2 non stop, sensiblu si dona, parca

#3
dma9

dma9

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 27.04.2014
s6 - sensiblu - orizont

#4
kruger

kruger

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,927
  • Înscris: 04.02.2006
Soseaua Giurgiului, putin dupa intersectia cu Drumul Gazarului. e o Dona acolo non-stop.

#5
wattu

wattu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 30.03.2014
Sectorul 6 - Multifarm, Lujerului, vis-a-vis a de liceul Tudor Vladimirescu.
Sectorul 6 - nu stiu daca mai este non stop, dar era inainte una langa parcul din Crangasi (cum vii de pe Virtutii, faci stanga dupa parc)

#6
crank_

crank_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,871
  • Înscris: 23.03.2008
Sectorul 2/Centru?

#7
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004
Sectorul 5 - Sensiblu, intersectia Rahovei - Prelugirea Ferentari

#8
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 01.02.2007
Farmacia Multifarm din sect 6 e vis-a-vis de Cora Lujerului, este langa Alpha Bank
https://www.google.r...!7i13312!8i6656

Edited by dacibesti, 18 September 2015 - 12:12.


#9
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009
e bine de retinut faptul ca in galeriile anumitor supermaketuri / mall-uri farmaciile existente au program de lucru cu publicul pana mai tarziu, dupa ora la care farmaciile obisnuite de inchid. asadar, daca aveti o urgenta in intervalul orar 21-22, mai aveti o sansa sa gasiti farmacii deschise in aceste galerii comerciale.
plus ca respectivele farmacii au program inclusiv sambata si duminica, in comparatie cu o parte dintre farmaciile "de cartier", care sambata au program scurt si duminica sunt inchise.

#10
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Din ce am vazut pe programele unor farmacii (pe langa orarul de functionare, mai au si un anunt cu farmacii non-stop din apropiere), sunt cam una, maxim doua (de fiecare din cele mari vorbesc) pe sector deschise non-stop.

#11
sterod

sterod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 23.08.2008
Sectorul 2 , zona Dna Ghica: in statia troleibuzului 66, sensul catre Podul Colentina; Farmacia Dami Mar.

#12
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

View Postwattu, on 18 septembrie 2015 - 10:43, said:

Sectorul 6 - nu stiu daca mai este non stop, dar era inainte una langa parcul din Crangasi (cum vii de pe Virtutii, faci stanga dupa parc)
Belladona, nu mai e non-stop. au program doar pana la 10 seara si acum o sa se mute de pe colt, langa covrigaria aia Georgi sau cum i-o zice.

Sector 1: pe la Piata 1 Mai, sunt doua. Help Net si mai e inca una, nu stiu cum ii zice.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate