Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Soma - Frictional Games

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Următorul joc al celor de la Frictional Games (Penumbra, Amnesia) va apare pe 22 septembrie http://somagame.com/

Sper să fie la fel de bun ca celelalte jocuri dar să fiu sincer aș fi preferat tot un joc de epocă, nu unul sf. Am avut un Alien Isolation nu mai vroiam încă unul.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/syhcF0Mx0j0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
A încercat cineva până acum acest joc? Am un frame drop incredibil, zici că am procesor pe socket 775 nici nu se simte că am i5...

Edited by gerbil, 22 September 2015 - 22:01.


#3
gi_fubar

gi_fubar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,502
  • Înscris: 26.12.2007
Pe i5 se misca bine . Grafica e depasita , capacul de la veceu e octogonal .

#4
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Nu e nici o grafică depășită se vede excepțional. Eu nu văd nici un capac octogonal, eu îl văd perfect oval.

Incredibil cât de multe comentarii la acest joc, dacă era o mizerie de CS, Wow sau alte porcării erau mii de comentarii până acum.

Jocul este frumos dar nu este horror din păcate cum ne-am fi așteptat. Chiar nu ai cum să te sperii de niște roboți. Una sunt mumiile sau porcii din Amnesia una sunt roboții.

Edited by gerbil, 25 September 2015 - 10:53.


#5
gi_fubar

gi_fubar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,502
  • Înscris: 26.12.2007
Engine-ul pe care ruleaza jocul e slab si totul arata cam cartoon-ish . Iluminarea nu e realista
UIte cum ar trebui sa arate un joc de ultima generatie

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bk_fW2fiSJ4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Să fim serioși, dacă nu arată grafica ca un film nu mai putem juca un joc? Un joc ca în clipul de mai sus ar cere racheta spațială nu pc. Sacadează el Soma pe i5 dar un joc ca acela.

Am terminat jocul, îmi retrag cuvintele. Este excepțional. Este și horror. La sfârșit cam te ia plânsul. Cine nu îl joacă nu știe ce pierde. Să lase naibii prostii ca cs, wow, lol și să încerce acest joc.

Edited by gerbil, 02 October 2015 - 16:57.


#7
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,992
  • Înscris: 15.04.2011
Nu trebuie sa aiba grafica extraordinara ca sa fie un joc bun, FTL: Faster Than Light e super joc si iti merge pe orice, PC,Telefon, browser.
Am citit numai lucruri bune despre Soma, deocamdata il am in lista de dorinte, nu am $$ necesari si poate prind o reducere buna la winter sale.

Edited by Papillon_, 06 October 2015 - 17:16.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate